Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vysoká teplota pri 140km/h ?


lordlacik

Recommended Posts

Zdravím všetkých, neviete mi poradiť, prečo mi niekedy začne preblikovať kontrolka teploty? Išiel som teraz po dialnici a chcel som ho tročku vytočiť a okolo 140km/h mi začala preblikovať teplota.:o Robí to každému, alebo mám niečo blbé? Myslím že športová verzia by mohla dať viac než len 140 a zadrieť sa? Teraz mi menili celý predok + chladič, ventilátor a nová kvapalina. Ale robilo mi to aj predtým. Mám najazdených 145000 km.

:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm divné.. vypadá to že voda nestíhá cyrkulovat v oběhu nebo nemáš dolitou kapalinu v chladiči-pokud to máš měněné tak je dobré kouknout a dolívat průběžně. možná by to mohlo být tím...nestíhá chladit.., nebo kdyz se ti to moc přehřívá, pusť topení = ochlazuje se voda v chl., .. ale delat to i přes léto..hehe.. :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Dozvedela som sa, že čidlo chladiča sa dá vymeniť. Neviem aké tam mám teraz, ale vraj originál tam má byť na teplotu okolo 120°C. Dám si to teda vymeniť a uvidím :) Tiež s tým vraj môže súvisieť aj tá kontrolka vody, ktorá mi nesvieti, ale žiarovka je ok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivanka pri 120? Nie je to trošku veľa, veď Ti zovrie voda v chladiči a potom to už nebude to pravé orechové pre chladiacu kvapalinu a celkovo pre chladiaci systém. Podľa mňa najlepšie je pri tých 90-100. Dovtedy chladí normálne ak stúpne na tú hodnotu je zle a nech chladí ventilátor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...