Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kola Ouragan


Viper86

Recommended Posts

Chci si kupovat nová kola i s pneu a tak jsem se rozhodl prodat moje Ouragany 16''(dvě jsou výborné,a další dvě jsou na okrajích sedřené od obrubníků a jedna je navíc ve vnitř bouchlá, ale při provozu to nevadí a na autě to není vidět) nastříkané na bílo i s pneu 195/45 R16- 2xMichelin Pilot a 2xFulda Extremo, vzorek tak na rok.Za kolik toto mohu prodat vcelku?Fotky vložím tak za hodinu nebo za dvě až to nafotím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Viper86

Chci si kupovat nová kola i s pneu a tak jsem se rozhodl prodat moje Ouragany 16''(dvě jsou výborné,a další dvě jsou na okrajích sedřené od obrubníků a jedna je navíc ve vnitř bouchlá, ale při provozu to nevadí a na autě to není vidět) nastříkané na bílo i s pneu 195/45 R16- 2xMichelin Pilot a 2xFulda Extremo, vzorek tak na rok.Za kolik toto mohu prodat vcelku?Fotky vložím tak za hodinu nebo za dvě až to nafotím

akoze je vo vnutry bouchla? nechaopem, je na gupe bublina..?

ja by som tie dysky kupil, gymy su mi na nic ale zoberem to aj snimi...daj foto a cenu...ak bude dobry stav a cena zoberiem to....pre istotu daj aj ET

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul nerad ti zasírám téma, ale jen potvrzuji to co píšeš - z vlastní zkušenosti že trochu bouchlej disk ( já osobně měl cca 2 cm dlouhy a 3 mm hluboký) vůbec nevadí, nehází a pokud o tom nekdo neví tak to designově vůbec neva......tím samozřejmě nechci říkat že je lepší než nebouchlej:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Viper86

to je vše.....kola jsou ale znečištěná:mad:

No, "zasraná" by byl přesnější výraz :D

Ouragany sou nedostatkový zboží, asi je prodáš, ale prvotní odhad 8 litrů bych na základě fotek ještě přehodnotil. Gumy sou dobrý tak na rok stání v garáži, na ježdění určitě ne. Tohle by bylo pryč za měsíc, ne za sezónu. Lak vypadá dost hrozně. Možná je to tím jak sou zašvihaný, možná taky ne. Bejt tebou nechám je srovnat, opískovat a stříknout. Když to bude udělaný kvalitně, ta investice se ti při prodeji vrátí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...