Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Setkání s blbcem


xmotora

Recommended Posts

Pánové stala se mi nemilá věc. Jedu si to se svou 205 1.1 po magistrále směrem od Kačerova v prostřednim pruhu. Pro lidi co nikdy nebyli v Praze jsou tam 3 pruhy.Předemnou

Felicie jedeme zhruba 75 km/hod. Samozřejmě bylo 3 pod nulou a povolená rychlost 80. Tak taky jednou dodržuju pravidla a jedu drobet na spotřebu:o)) :super

V levém rychlém i v pravém pomalejším pruhu je VOLNO. Zdůrazňuji je VOLNO. A juknu do zrcátka co se to na mě řítí za úplnýho blázna. Má nějakýho Opla drobet potuněnýho od nějakého úpravce a už z dálky 2-3 km na mě bliká a bliká. Pak přijede blíže a nééé že by mě předjel jako správný závodník ale naopak ještě troubí a znovu bliká. Po půl minutě mě předjede i kolegu ve Felicii a ještě hrozí že jsem mu jako neuhnul a ať táhnu do pomalého pruhu.

Tak pánové řekl bych že nejhorší srážka je z Blbcem. Chápal bych tohoto řidiče kdybych jel 50 na dálnici mimo město. Ale ve městě. Prostě Blbec.

Jenom lituju že nevlastním Peugota 205 T 16. To by byla krásná jízda nebo alespoň 1.9 Gti. Myslím že bych mu ujel:o)))

Bohužel nejhorší je, že Tito lidé řídí úplně jak rozumu zbavený.

Já osobně se za volantem řídím heslem Helmu nemam ochranej rám taky ne tak jedu jak mi to dovolí Policisti a podmínky auta moje i silnice.

Prostě nejhorší je srážka z blbcem. A pak se všichni divý že je tolik mrtvých kolik je na silnici.

PS. Asi to sem nepatří ale je to dost častý kolorit chování na našich silnicích:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak. Nenech se rozhodit.

Nejlepší na nasrání těchto debilků z repertoáru nás pilotů kubatury 1124 ccm3 je zejména:

a) bravurní jízda a následné umožnění předjetí v místech se stálou radarovou kontrolou. 205 brzdí dobře. Při průjezdu druhou policejní hlídkou platí, kdo se směje naposledy , ten se směje nejvíc

b) taktická jízda s vybržděním v pruzích, nejlepší je vozidlo stojící v rychlým pruhu odbočující vlevo dávající přednost. Ty si jeď klidně pravým pomalým. Je fajn stát a jet rovno, když on je za tebou a má zelenou šipku doprava

c) bezva je taky protažení se kolem na 1/2 uhnutého BUS v zastávce, když tě honí blb s Volhou

d) můžeš nervovat poblikáváním brzovými světly nohou, kterou máš pro spojku

e) na křižovatce zařadit zpátečku a pocouvnout

a nebo se na něj úplně vys..t, nechat ho předjet a zozsvítit mu na prdel dálkový.

Tak to jsem napsal všechny hnusy, co mě napadly a na závěr přidám jen 1-2 údery klíčem na kola v případě , že ho za 7 zatáček dojedeš napasovanýho ve svodidlech a nebo nedej bože přímo ve stromě !

Mnoho klidných kilometrů kolegové ! Zesilte si rádio, bubnujte si do rytmu prsty do věnce volantu a nenechte se vyhecovat. :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Tak. Nenech se rozhodit.

Nejlepší na nasrání těchto debilků z repertoáru nás pilotů kubatury 1124 ccm3 je zejména:

a) bravurní jízda a následné umožnění předjetí v místech se stálou radarovou kontrolou. 205 brzdí dobře. Při průjezdu druhou policejní hlídkou platí, kdo se směje naposledy , ten se směje nejvíc

b) taktická jízda s vybržděním v pruzích, nejlepší je vozidlo stojící v rychlým pruhu odbočující vlevo dávající přednost. Ty si jeď klidně pravým pomalým. Je fajn stát a jet rovno, když on je za tebou a má zelenou šipku doprava

c) bezva je taky protažení se kolem na 1/2 uhnutého BUS v zastávce, když tě honí blb s Volhou

d) můžeš nervovat poblikáváním brzovými světly nohou, kterou máš pro spojku

e) na křižovatce zařadit zpátečku a pocouvnout

a nebo se na něj úplně vys..t, nechat ho předjet a zozsvítit mu na prdel dálkový.

Tak to jsem napsal všechny hnusy, co mě napadly a na závěr přidám jen 1-2 údery klíčem na kola v případě , že ho za 7 zatáček dojedeš napasovanýho ve svodidlech a nebo nedej bože přímo ve stromě !

Mnoho klidných kilometrů kolegové ! Zesilte si rádio, bubnujte si do rytmu prsty do věnce volantu a nenechte se vyhecovat. :papa:papa

Koukám seš klidnej řidič có?:D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xmotora

Pánové stala se mi nemilá věc. Jedu si to se svou 205 1.1 po magistrále směrem od Kačerova v prostřednim pruhu. Pro lidi co nikdy nebyli v Praze jsou tam 3 pruhy.Předemnou

Felicie jedeme zhruba 75 km/hod. Samozřejmě bylo 3 pod nulou a povolená rychlost 80. Tak taky jednou dodržuju pravidla a jedu drobet na spotřebu:o)) :super

V levém rychlém i v pravém pomalejším pruhu je VOLNO. Zdůrazňuji je VOLNO. A juknu do zrcátka co se to na mě řítí za úplnýho blázna. Má nějakýho Opla drobet potuněnýho od nějakého úpravce a už z dálky 2-3 km na mě bliká a bliká. Pak přijede blíže a nééé že by mě předjel jako správný závodník ale naopak ještě troubí a znovu bliká. Po půl minutě mě předjede i kolegu ve Felicii a ještě hrozí že jsem mu jako neuhnul a ať táhnu do pomalého pruhu.

Tak pánové řekl bych že nejhorší srážka je z Blbcem. Chápal bych tohoto řidiče kdybych jel 50 na dálnici mimo město. Ale ve městě. Prostě Blbec.

Jenom lituju že nevlastním Peugota 205 T 16. To by byla krásná jízda nebo alespoň 1.9 Gti. Myslím že bych mu ujel:o)))

Bohužel nejhorší je, že Tito lidé řídí úplně jak rozumu zbavený.

Já osobně se za volantem řídím heslem Helmu nemam ochranej rám taky ne tak jedu jak mi to dovolí Policisti a podmínky auta moje i silnice.

Prostě nejhorší je srážka z blbcem. A pak se všichni divý že je tolik mrtvých kolik je na silnici.

PS. Asi to sem nepatří ale je to dost častý kolorit chování na našich silnicích:(:(

Hele to ani neřeš.

První příhoda 1.:

Já jel v sobotu do supermarketu tady u nás a když sem vjížděl na parkoviště, tak tam stál v mým pruhu kamion, kterej tam vozí zboží, tak jsem koulk, jestli nic nejede v protisměru, bylo tam auto, ale dost daleko a ještě stálo, tak vyhodím blinkr a objíždím ho v levým pruhu (úplně běžná věc). Jenže to auto v protisměru se najednou rozjelo jak střela a když už jsem byl autem na úrovni kabiny kamionu, tak ten magor najel těsně přede mne a začal lámat rukama, ať jedu do prd... a že jsem úplnej kreté... a že tam nemám co dělat. Takže stál kamion, vedle něj já (s kamionem jsme měli předek auta na stejné úrovni) a před náma ten magor.

Jelikož se za mnou začla tvořit fronta aut, který ten kamion chtěli taky objet, tak mu nezbylo nic jinýho než couvnout a pustit mne. Ještě na mne řval něco ze staženýho okýnka, ale já ho ignoroval.

Vůbec ho nechápu, každej normální řidič by tam nejel jak střela a když už, tak by mi tam nechal ty 2 metry, abych se mohl zařadit spátky do svýho pruhu.

Nebo jestli ho naštvala nějaká prodavačka či co:myslim:myslim

Příhoda 2.:

Před supermarketem v Plzni začalo vycouvávat jedno zaparkovaný auto, za ním ale stálo jiný auto, který mělo zablokovanou cestu. Když ten řidič v autě co mělo zablokovanou cestu viděl, že na něj couvá auto, tak začal troubit, couvnout nemohl, protože jsem za ním stál já. Ale ten co vycouvával jako by nic mu to narval do dveří, že tam měl pořádnej lavor, do kterýho by se schovala půlka kopačáku. Načež ten chlapík z nabořenýho auta vylezl a šel za tím kdo ho nabořil a říká:"Pane vy jste mne naboural", načež ten chlapík co ho nabořil mu řekl:"Hele nezdržuj a zmiz", načež nasedl do auta a jel pryč.:o:o:o

No já bejt tím chlápkem z nabořenýho auta, tak se asi neudržím a jednu mu natáhnu.

Takže bacha a zvlášť v tomhle předvánočním nákupním šílenství;):papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že vím, že v obci se může jet v jakémkoliv pruhu, ale vždy se snažím jet (ať jedu jakkoliv rychle) v pravém krajním. Jednak kvůli svojí bezpečnosti a abych tam nepřekážel takovýmhle blbečkům. To chtěl asi ten blbeček tím svícením vzkázat.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v obci si jedu v jakemkoliv pruhu chci. JEstli je v nejakym volno,t ak at si me predjede. Zakon tim neporusuje (to je asi jediny....)

A hlavne, nenechat se vyprovokovat a mavnout nad tim rukou. A kdo umi, tak si ho pak muze vychutnat nekde v serpentinach a to pak za to stoji :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sice z Prahééé nejsu, ale u Kačerova se za :

1) připojuje Jižní spojka ( a že těch aut tam odbočuje požehnaně)

2) odbočuje na Michle (nebo taky, co to tam je, k těm mrakodrapům na Budějovický)

Takže, buď budu riskovat, že se budu plést rozpálenejm autům z 29 (Süd Kupplung) nebo to v klidu narvu do těch sjíždějích na Michle, co si pohodlně stojí na světlech dole pod dálnicích a co čert nechtěl, v pravém pruhu v koloně (rychlost "0")

Pro přežití volím prostřední pruh. (je nějak nejbezpečnější - logicky)

Tak asi tak ;)

Marlin: Praha není obec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

Původně zaslal: Mitja_

Taky vidim takove blbecky za volantem dnes a denne.. clovek si zvykne a zacne to brat s s klidnou hlavou a bez stresu ;-)

tak ostrava, co bys chtěl:aut

[upravil dne 18/12/07 renm]

To mas recht, ale muzu ti rict, ze v Brne je to jeste horsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi takle,nemusíme ani do Pra, ani Ost ,ani Brn, tady u nás sou takový taky,sinice tady nejsou 3proudový ,ale klasika s půlovou čarou ,a takovýdle "pašáci"tady předjížděj o 100 šest a já jedu v protisměru přímo na něj,neuhne a eště se upřeně dívá jestli mu uhneš -asi si myslí co tady děláš ,teď jedu já,uhni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

asi takle,nemusíme ani do Pra, ani Ost ,ani Brn, tady u nás sou takový taky,sinice tady nejsou 3proudový ,ale klasika s půlovou čarou ,a takovýdle "pašáci"tady předjížděj o 100 šest a já jedu v protisměru přímo na něj,neuhne a eště se upřeně dívá jestli mu uhneš -asi si myslí co tady děláš ,teď jedu já,uhni

Tady máš chybu, tady je to správně o 106 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

Původně zaslal: Mitja_

Taky vidim takove blbecky za volantem dnes a denne.. clovek si zvykne a zacne to brat s s klidnou hlavou a bez stresu ;-)

tak ostrava, co bys chtěl:aut

[upravil dne 18/12/07 renm]

Mitja: Nezvykne, kor v Prahee (oproti čemuž je Brno nádhera;))... A navíc- takový blby pokávám i mim Prahu a možná častěji...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...