Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Sedačky ze 406 do 405


Maverick

Recommended Posts

Ten bastl T16HDISHIT má sedačky opravdu origo z Téčka!! Jinak si myslím, že nabastli t jde všechno, ale jestli chceš, tak Ti večer změřím rozteč lyžin u 406tky (myslim, že by možná i do 405tý mohly jít, protože maj podobný rozměry) ... Ale osobně bych si sehnal raději nějaký 405tkový sedadla, protože 406tka má sedačky obecně dost hnusný a hlavně neznaj anatomy, který má i ROPIS!! Jinak jeden člen tam má i sesle z 605tý (PEAVEY - myslim) :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neon: Budu ti vděčnej, když mi změříš. Mám je v úmyslu nacpat do GL, protože ty co tam jsou jsou už pěkně hnusný. Zkoušel jsem sehnat sedačky do 405 na vrakáči, ale nějak se nezadařilo. Měli jen obyč ze starýho modelu a taky nebyly nic moc. Mimochodem asi nevíš jestli by šli přehodit i ty zadní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předek u 406cm je 48,5 (na středu šroubů) a 405tá to má 48cm ... Takže ofiko = NO WAY, leda by sis vyvrtal svoje díry - sedačka by se tam věšla, co jsem na to koukal, ale to by pak chtělo matky i ze spodu, kvůli připadný nehodě, aby tě to nevyhodilo z auta i se sedačkou ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Neon: Dík za ochotu:) Asi se na to teda vykašlu a budu hledat něco ze 405-ky

Myslim, že je to rozumný ... a manuály si myslím, že půjdou sehnat, ale spíš inzerát, než na vrako, protože kdo by se s tim v dnešní době skladoval ... ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zdravim, mám příspěvek. Ve 405 už sem sedačky ze 406 viděl. Je to ta nejdnadnější montáž (ted beru jako celek přední i zadní) co se týče jiných sedaček do tohoto vozu. Já obobně tam mám 605kový ale byl to problém protože zadní jsou delší o 8cm(takže měli tendence čumět ze dvěří) a taky co se týče zadních sedaček ta část o kterou se opíráš zádama tak je menší než origo 405tková. Přední maj rozteč stejnou ale taky to nebylo jako nasadit zamontovat a tradááá. Celé sem to musel překopat a ještě jedna věc. Neudělej stejnou hloupost jako já a nekupuj si sedačky které jsou elektricky polohovatelné. Já přední nemohl namontovat co té doby než sem si nechal vyvést elektriku protože sem to celé rval do GRDéčka :) :) . A viz nahoře NEon má docela pravdu že 405 je celkem hranaté auto, 406 sedačky jsou dost zaoblené a kulaté oproti 405 nebo 605kovým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...