Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SPOJKY


David 106s16

Recommended Posts

Jinak, jestli muzu mluvit k tomuto tematu, kdyz se mi neco podelalo na aute, tak jsem zasel do servisu se zeptat za kolik umi sehnat dany dil a pokud jsem ho umel sehnat levneji, tak jsem si ho sehnal a vzdycky jsme se domluvili. Musim ale priznat ze 90% dilu mi sehnali oni. Nic mene jsem typ cloveka, ktery si rad necha poradit a presvedsit se, ze ne vsechno levnejsi je to nej......;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, je doktor :D

Akorát se čílí, že v ostatních servisech je bordel, místotoho aby byl rád, že bude mít práci.

Všichni tady totiž vědí, že Vašenda umí. Za chvíli bude tak zavalen prací, že začne stavět druhý servis.

Nebylo by to krásné, v každém, alespoň bývalém okresním městě, kdyby byl servis Vašenda ?

Já bych byl pro. Byl bych totiž v pohoděš a Vozík taky :D:D:D

No, uvidíme...

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou, jeste kdyz jsem byl zamestnanec, jsme si dovolili odmitnout spravit auto vietnamcovi-byly s nim vzdy potize, a mel si videt jake s tim byly problemy. Od te doby nezadouci zakaznici byli vzdy slusnym spusobem pozadani aby zvolili jiny servis. Tydle veci resi zivnostensky zakon, cikana z hospody taky nemuzes vyhodit jen proto ze je cikan. Muzes mu rict , ze je vsechno rezervovano, ale vyhodit ho jen tak nemuzes.

Ale to je mi sumafuk, jestli je servis dobry (a to Vasenda asi je) tak bude mit zakazniku vzdy dost a muze ty s vlastnimi dily posilat pryc.

2 DRESS: cena 4520,-

2 DAVY: na tu tvoji 405ku vychazi na 2850,- (pro odborniky kod 801258)

[Editován dne 25/11/03 David 106s16]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voštík: To je samozřejmě řešení, ale stejně to vypadá divně, navíc nikdo po nás nemůže chtít držet záruku, ale když se to vysere, pomluví nás, kde se dá.

Představ si situaci, že si nekdo koupí tu spojku, my kývneme na montáž a něco bude špatně, jiný typ, spojka s vadou... A teď máš rozpůlený motor, auto na heveru a už vidím, jak šetřílek souhlasí s tím, že jedu do Benexu pro novou sadu a tuhle, že si vyreklamuje později ve FM. A je v tom za 2,5 násobek ceny. Zbytečné problémy.

Ještě k cenám, už jsem měl chvilku se na to podívat, jsou slušné, odpovídají tak velkobochodu + nějaké procento. Mě přijde jednodušší, když chce někdo ušetřit, koupit třeba v Meteroru jenom lamelu a ložisko a brát to tak, že 100tkm to taky vydrží, což samo auto asi nemusí. Valeo je prostě originál pro lidi s mnoho předpokládanými km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje ceny nejsou velkoobchod+male procento.Moje ceny jsou velkoobchod-procento.Kdyby Rebik koupil spojku ode me, tak si muze pridat az 50% a je na sve obvykle cene.To v pripade, zeby jeste nedostal ode me nejakou dalsi slevu, kdyz to ma na dalsi prodej.

Nejsem zadny chudak, ktery nekde koupi spojku za 2700,- a proda za 2850,-. Na to bych se mohl vykaslat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdycky napisu prispevek tak, ze me nekdo spatne pochopi. V dnesni dobe, kdy je potreba zavozu 2x denne, vraceni nepasujiciho dilu obratem, je mi naprosto jasne, ze neni realne aby firma z prahy cokoliv kupovala nekde na morave. Realne to je tak do 30km od nejblizsi pobocky.

Chtel jsem tim ukazat, ze jestli tvrdis, ze je to lehce nad tvuj nakup, tak pracujes s marzi nekde kolem 60ti % a to je fakt sila. Vase obraty na dilech musi jit do milionu, ze mate takove rabaty. Vubec se nedivim ze nechcete pracovat s dilama, ktere si zakaznik prinese, na jedne obycejne levne spojce byste tak prisli o 1500,- v prumeru.

Opet vidim, ze ziju ve spatnem meste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš počítáš s nějakými divnými maloobchodními cenami, resp. velkou roli hraje DPH, nevím, jestli tvůj zdroj je i s účetním dokladem s daní. Obecně se marže pohybují mezi 10-25% podle dodavatele. Pokud jsou tvoje ceny s dokladem, tak jseš levnější, nebo? já porovnávám ceny \"divného zboží\" s cenami bez DPH (často nejsou pořádné doklady, takže DPH musím stejmě přirazit, takže možná máš pravdu.

Jenže jak jsi podotknul, závoz dvakrát denně, splatnost 14 dní, jseš podporován marketingově Benexem......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdy to vsude uvadim, ceny vc. DPH.Bezna faktura, bezny prijmovy doklad. Moje DIC:362-7604245011. Na strankach Ministerstva financi volne k nalezeni. Vsechno moje zbozi je normalne procleny, i kdyz nekdy je to pekna pakarna.

PS: jsem platce DPH, ze mam DIC to jeste neni automaticky.

[Editován dne 26/11/03 David 106s16]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem David 106s16

Na 807 asi dost problem,Valeo zatim ne, pouze Sachs, cena 193 euro (2,0HDi) nebo LUK cena 235 euro (2,2 HDi), jenze ty myslis 806 a tam stoji sada 6550,-.

Jo, myslel jsem 806, nejak mi asi preskocilo. Kazdopadne diky, dam to vedet znamemu a kdyz to bude chtit, ozvu se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem rozebral par 406tek a ted to chci vsechno zoficialnit, no a prijednom zacnu delat i nove dily. Ale na 605ky bude urcite vsechno na objednavku.Ceny se s tema tady obecnyma nedaji srovnat.Zalezi co potrebujes, cenik je ve vyrobe, je to prace pro sebevraha-prepocitavat, srovnavat, proste na dlouhe zimni vecery. Napis co te zajima a ja ti napisu ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...