Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyhrivani zadniho skla


Peca24

Recommended Posts

mam problem s vyhrivanim zadniho skla zjistil jsem ze mi nefunguje protoze mi hori pojistky vypinac je ok relatko cvaka takze asi taky ok jedine co me napada tak prodreny drat nekde po ceste do zadu a spojeny s kostrou jinak nevim jeste jsem to i meril tak proud do zadu nejde prosim poradte kdyby mel nekdo schema takyjici se tohoto zarizeni byl bych vdecny je to na 405 1.9 td rok 94 prosim poradte co jeste zkusit diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze ked mi vyhodi poistku tak asi nestaci zistit kolko liniek mu hreje, okrem toho cim ich hreje menej tym to menej odobera, je to r.v. 94 takze urcite mu nehreju vsetky. Ja by som zacal tym ze by som meraj ohmetrom pri vyp. vyhrievani aky ma odpor obvod za relatkom oproti kostre.(najlepsie tak ze by som relatko vytiaho a odtial to uz krasne najdes). Malo by to byt zhruba 1Ohm, Ak je to menej tak je niekde predraty kabel na kostru a natiahol by som novy a stary na oboch koncoch odcvakol. Ak tam je 1Ohm a viac tak je skrat v relé asi

Původně zaslal: Marcel505

A hřejou ti všechny linky?

Dáváš tam správnou pojistku dle rozpisu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...