Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kterej výstup u pojistek na mlhovku?


aaischa

Recommended Posts

Ahoj,

na pojistkovy skrince pri zmacknuti tohohle cufliku kterej by mel slouzit na mlhovky,

ele1.jpg

se spina tohle zelený relátko,

ele2.jpg

zajimalo by me na kterym svazku drátu jestli ho muzte treba nejak barevne oznacit a hodit sem ten obrazek, je vystup spinacich kontaktu od toho relátka, páč zadní mlhovku to nespíná, nejspíš budu muset dát nový kabely, je v tom strašnej zmatek, draty sou několikrát "nastavovaný" a vzdau je halda nepouzitejch dratu tak abych to nejak promeril pac k tomu potrebuju vedet kterej svazek to je :((

ele3.jpg

dík moc... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

na tvym místě bych vyndal přístrojovku a plasty okolo a jel po drátech, nebo uštípat a natáhnout nový. :myslim nemám rád když nevim co kam vede..:D

to je práce na sto let, ted mi zbejvá jenom ta zadní mlhovka, tak by mě zajímalo kerej svazek to je na ty pojiskovy skrince abych to pripadně natáh nový... a pak este nefunkční světla zpátečky a jinak ele bude ok... kabely sou pod kobercema a všade možně takže jít po drátech je celkem smrtelný :( a taky každou chvíli měněj barvy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

já myslel jít po drátech jenom od vypínače k pojistkovce. tam jích vede tak 20- 30 a to už neni tak hrozný.

tak to uz sem nasel, pokus omyl sem vyndaval konektory kde sou 2-3 draty, nasel sem ted uz jenom vedet kterej z konektoru je spinaci vystup od relatka... :( náhodou nevíš viď.. ? dráty pudou nový, páč ty starý se lámou jak dřevěná větvička...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, než to rozkuchneš:

1) když ti mlhovka nesvítí, máš zaplý světla.. a zaplý myslím jako zaplý, ne parkovací !

2) máš v cajku žárovku ?

3) není uhnilej konektor vzadu na mlhovce? (mě třeba v létě nesvítil vůbec komplet zadní podnárazník - mlhovka, zpátečka, osvětlení RZ)

jinak, těch relátek tam máš opravdu poskrovnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

hele, než to rozkuchneš:

1) když ti mlhovka nesvítí, máš zaplý světla.. a zaplý myslím jako zaplý, ne parkovací !

2) máš v cajku žárovku ?

3) není uhnilej konektor vzadu na mlhovce? (mě třeba v létě nesvítil vůbec komplet zadní podnárazník - mlhovka, zpátečka, osvětlení RZ)

jinak, těch relátek tam máš opravdu poskrovnu...

asi takhle, uhnilá byla packa na mlhovce u konektoru, jak sem psal o jedno vejš, kabel je k.o. ohneš ho víc a zlomí se jak kus dřevěný větvičky, a je celá ta "žíla" zelená sežraná měděnkou, takže nový kabely sou nevyhnutelný už mam kabel uvnitř, jen kam ho připojit ... relátka mam jenom tyhle.. ono jich tam má být víc? nějak se zdá že všecko dělá co má a funguje :) tak snad ok, zatim sem nezistil kterej konektor nebo který dráty sou výstup spínání relátka, vim ktery draty sou od toho tlacitka zatim to vypada ze si to predelam sam tak ze na to relatko naletuju na výstupy rovnou ten drát... ta zpátečka mě štve víc, snad jen rozlámaný dráty nebo tak, budu řešit hned potom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zpátečku si propískni - mě nešla mezi čidlem (bylo spadlý a ohnilý) a objímkou, tak jsem mězi čidlem a objímkou natáhl dráty.. teď ji mám na pojistce přes rádio... a ten černej kabel (-), co se vine interiérem, tak ten je více než super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

zpátečku si propískni - mě nešla mezi čidlem (bylo spadlý a ohnilý) a objímkou, tak jsem mězi čidlem a objímkou natáhl dráty.. teď ji mám na pojistce přes rádio... a ten černej kabel (-), co se vine interiérem, tak ten je více než super.

kde je prosím to čidlo.. ? to by mi dost pomohlo O:-)

kuju :)

[upravil dne 16.12.2007 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sundáš z airboxu tu přední "sací" hadici co jde z masky -povolíš ten železnej pásek - já ho tám alespoń mám) a airbox by měl držet na jednom šroubu v převodovce (je to na tom plastovým držáčku na levé straně boxu, dole, asi ve 2/3 délky boxu - já tam zase z pohodlnosti ten šroub nemám). Pak už jenom postrčíš box dozadu (je uchycen ještě na trnech v přední části nosníku - prostě ho vysuneš z těch 2 děr).

Pak už by ti měl držet jenom na hadicích. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

sundáš z airboxu tu přední "sací" hadici co jde z masky -povolíš ten železnej pásek - já ho tám alespoń mám) a airbox by měl držet na jednom šroubu v převodovce (je to na tom plastovým držáčku na levé straně boxu, dole, asi ve 2/3 délky boxu - já tam zase z pohodlnosti ten šroub nemám). Pak už jenom postrčíš box dozadu (je uchycen ještě na trnech v přední části nosníku - prostě ho vysuneš z těch 2 děr).

Pak už by ti měl držet jenom na hadicích. ;)

kuju, podivam se dyštak se eště zeptám :o;) doufam ze se zadaří :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...