Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Páčka stěračů


jarajarda

Recommended Posts

Mám malej dotaz, měl jsem v autě páčku na stěrače, která měla funkci "jednoklik", kdy se zvednutím páčky aktivovalo jedno setření a pak nic. Přitažením k sobě fungoval ostřikovač, ale ne stěrače. Ty se museli zapnout jednou dolů- pomalé stírání, dvakrát dolů- rychlé stírání. Vyměnil jsem si páčku za tu, která má cyklovač, ale funguje mi jen pomalé stírání a rychlé, ale ne přerušované. Musí se někam dávat relé, nebo je páčka špatná? :myslim Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mám taky tu páčku s ciklovačem a bohužel tě musím zklamat ale jedno setření jde jenom přez ciklovač. To znamená, že když dáš páčku dolu tak akorát cvakne relé a setře jednou. zase ho vypneš. Dal sem tam paměťový relé z felície. a při ostřiku mi to ještě třikrát setře. Tu páčku sem musel celou rozebrat a odmastit, protože moc nefungovala. je škoda že tam už není odpružená poloha , ale se vděčnej za ciklovač.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no si nejsem tak jistý s tím relé.

měl jsem v autě páčku s cyklovačem - měla tyto polohy

cyklovač

první rychlost

druhá rychlost

k sobě ostřik + 3x setření

tu páčku jsem vyměnil za tu s tím jedním setřením

nahoru 1x setře

dolu první rychlost a druhá rychlost

k sobě ostřik + 3 setření

a žádné relé jsem neměnil a obě páčky fungují dle popisu, takže si jardo myslím, žes natrefil na 2 špatné kusy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

no ta páčka bez ciklovače relé nepotřebuje. měl sem tam jenom takovou záslepku která zkratovala dva kontakty pro to relé. Samozřejmě že to při ostřiku nestíralo. a když sem vyndal ten zkratovač a dal relé a jinou packu tak to funguje:P

No tak to jsem potřeboval slyšet:) Takže seženu relé místo záslepky:) Jen jsem teď neměl kdy to řešit, tak se teď o svátcích snad čas najde:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: vinorak

no ta páčka bez ciklovače relé nepotřebuje. měl sem tam jenom takovou záslepku která zkratovala dva kontakty pro to relé. Samozřejmě že to při ostřiku nestíralo. a když sem vyndal ten zkratovač a dal relé a jinou packu tak to funguje:P

No tak to jsem potřeboval slyšet:) Takže seženu relé místo záslepky:) Jen jsem teď neměl kdy to řešit, tak se teď o svátcích snad čas najde:)

Jo je to paměťový relé z felície a stálo tuším něco kolem 300 a má 6 nožiček. nebrat z fáčka to má míň..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: vinorak

no ta páčka bez ciklovače relé nepotřebuje. měl sem tam jenom takovou záslepku která zkratovala dva kontakty pro to relé. Samozřejmě že to při ostřiku nestíralo. a když sem vyndal ten zkratovač a dal relé a jinou packu tak to funguje:P

No tak to jsem potřeboval slyšet:) Takže seženu relé místo záslepky:) Jen jsem teď neměl kdy to řešit, tak se teď o svátcích snad čas najde:)

Jo je to paměťový relé z felície a stálo tuším něco kolem 300 a má 6 nožiček. nebrat z fáčka to má míň..:D

Origo z 205 by mohlo jít ne?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velice jednoduše. funguje tušim od 1s do 1m.

prostě dáš páčku na ciklovač, jednou se setře. dáš packu nahoru a když chceš aby ti to znova setřel tak jí dáš opět do polohy ciklovač a ten si pamatuje právě ten interval.:mrk

Když ho chceš změnit tak jednoduše ho vypneš a opět zapneš v chvíli kdy se ti to bude líbit.

když ostříkneš okno tak třikrát setře a opět pokračuje ve zvoleném intervalu.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

velice jednoduše. funguje tušim od 1s do 1m.

prostě dáš páčku na ciklovač, jednou se setře. dáš packu nahoru a když chceš aby ti to znova setřel tak jí dáš opět do polohy ciklovač a ten si pamatuje právě ten interval.:mrk

Když ho chceš změnit tak jednoduše ho vypneš a opět zapneš v chvíli kdy se ti to bude líbit.

když ostříkneš okno tak třikrát setře a opět pokračuje ve zvoleném intervalu.:papa

Tak bude relé z Feldy:) Už ho mám, jen pro něj dojet:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...