Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

origo CD menic kolik stoji?


petr307

Recommended Posts

Původně zaslal: petr307

nevite nekdo za kolik se da poridit u pezota CD menic do me 307? predpokladam, ze ho nikdo na prodej nema...:) nebo ano?:o

Měniče do kufru, rádia, páčky, no prostě všechno na Peugeoty mají pro Seveřany u Tušimic. Já měnil páčky blinkrů (prostě to celé monstrum) + disolay aby šel palubák za 3000Kč. AMám tam i schovanou zadní nápravu i s prací za 5000Kč. Velice dobrej šroťák, dáli se to tak nazvat. Není to reklama, jen kdyby někdo něco scháněl, je to přímo u Tušimic pod chladícíma věžema.:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: petr307

nevite nekdo za kolik se da poridit u pezota CD menic do me 307? predpokladam, ze ho nikdo na prodej nema...:) nebo ano?:o

Měniče do kufru, rádia, páčky, no prostě všechno na Peugeoty mají pro Seveřany u Tušimic. Já měnil páčky blinkrů (prostě to celé monstrum) + disolay aby šel palubák za 3000Kč. AMám tam i schovanou zadní nápravu i s prací za 5000Kč. Velice dobrej šroťák, dáli se to tak nazvat. Není to reklama, jen kdyby někdo něco scháněl, je to přímo u Tušimic pod chladícíma věžema.:papa:papa:papa

Neni to spíš v Prunéřově pod chlaď. věžema :)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sekaj

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: petr307

nevite nekdo za kolik se da poridit u pezota CD menic do me 307? predpokladam, ze ho nikdo na prodej nema...:) nebo ano?:o

Měniče do kufru, rádia, páčky, no prostě všechno na Peugeoty mají pro Seveřany u Tušimic. Já měnil páčky blinkrů (prostě to celé monstrum) + disolay aby šel palubák za 3000Kč. AMám tam i schovanou zadní nápravu i s prací za 5000Kč. Velice dobrej šroťák, dáli se to tak nazvat. Není to reklama, jen kdyby někdo něco scháněl, je to přímo u Tušimic pod chladícíma věžema.:papa:papa:papa

Neni to spíš v Prunéřově pod chlaď. věžema :)?

Tož jsem zaměnil elektrárny. No neva takovej kus od sebe zase nejsou:D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: sekaj

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: petr307

nevite nekdo za kolik se da poridit u pezota CD menic do me 307? predpokladam, ze ho nikdo na prodej nema...:) nebo ano?:o

Měniče do kufru, rádia, páčky, no prostě všechno na Peugeoty mají pro Seveřany u Tušimic. Já měnil páčky blinkrů (prostě to celé monstrum) + disolay aby šel palubák za 3000Kč. AMám tam i schovanou zadní nápravu i s prací za 5000Kč. Velice dobrej šroťák, dáli se to tak nazvat. Není to reklama, jen kdyby někdo něco scháněl, je to přímo u Tušimic pod chladícíma věžema.:papa:papa:papa

Neni to spíš v Prunéřově pod chlaď. věžema :)?

Tož jsem zaměnil elektrárny. No neva takovej kus od sebe zase nejsou:D:D:aut

Tak koukám že jsi z Klášterce,takže jsme vlastně sousedé,tak tě zdravim :papa.A nezlob se že tě opravuju,bylo to ode mě jenom upřesnění :cool:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám že jsi z Klášterce,takže jsme vlastně sousedé,tak tě zdravim :papa.A nezlob se že tě opravuju,bylo to ode mě jenom upřesnění :cool:.

Zdravím též souseda, a nezlobím se, když si něco pletu, opravu přijímám. Aspoň to není dezinformace:D:D:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Origo v peugeotu bude kolem 10 000,- CZK, já jsem ho sehnal za 3000,- z vrakoviště.

Má pravdu ... jsem svědek:D Ale u vrakáčů je riziko, že nebude měnič fachat a ne všechyn vrakáče jsou natolik slušní, že ho vymění anebo na něj dají např. 1/2 roku záruku ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

že sa teda pripletiem tiež do debaty tiež by asi nebolo zle ma cd menič ale ked už mam sony radio a nie original čo montovali do 307 tak potom asi nebude kompatibilny ten menič čo sa montuje do palubouky s mojim radiom a asi mi ostava už len možnost menič do kufra? inak my aj tak celkomvyhovuje ta prazdna priehradka po radiom..mam dilemu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...