Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kmitani volantu


lubo1978

Recommended Posts

Guest servisman
Původně zaslal: Smety

lubo1978: dík za info, my máme v práci šest 307 a dělá to u pěti, pořád se laboruje s vyvážením kol a geometrií atd.

Ještě by si mohl dodat, kolik tě vyšla nová spojovačka řízení... :super:mrk

a co tak reklamace dělat to u 5ti aut to je už co říci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lubo1978

caute. mozno vam to pomoze. mal som problem s kmitanim volantu pri 120 - 130 km/h. viem ze niesom jediny preto to sem davam. pri kontrole napravy som zistil ze mam KO spojovacku riadenie. po jej vymene uz volant nekmita.

dufam ze to niekomu pomoze.

nazdarek

Co to je ta spojovacka riedenia? Ja mam volu na riadeni, ale capy to niesu.Citim to aj ked memam nastartovane, tak mi to tam nieco a niekde lupka. Akoby bola volna tyc riadenia na hrebeni. Som z toho vedla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vlacir1 - presne tak. skusal som aj ja dat najprv vyvazit kola dokonca 2x v dvoch pneuservisoch ale nepomohlo. kola boli vyvazene na gram presne. po tomto neuspechu som zacal hladat inde. vsetko na naprave bolo OK az na to AXIALNE TAHLO. tak som ho vymenil a ono to nekmita. :potlesk

ja nikoho nenutim menit tie spojovacky. no mne sa nechcelo stale chodit po pneuservisoch a davat vyvazovat. nakoniec mi to ajtak nepomohlo. asi to nebude len vtom vyvazeni nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...