Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

převodovka


kenry

Recommended Posts

Ahuj?ě všem mám malej dotaz mám auto ze Švýcarska,stav nemá nejmenší vadu a vzhled též/konkurenta jistě ano)jen,...mám v tom automat P 405SRi125 PS a tak se chci zeptat pokud jste to někdo předělával na manuál co je k tomu potřeba a jak na to.Další věc malinko mi škube při plném záběru na Drive ale to je prý jen záležitost čerpadla tak nevím....díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš náhodou ten automat zapsanej v TP? Dneska už to do techničáku píšou, takže jestli to tam máš, nepředělával bych to...

Jinak přestavbu na manuál, tohodle auta, řešil asi před dvěma týdny Roman (Fido), páš mu ten automat lehnul - tak se ho můžeš poptat. V kostce je třeba: převodovka s kompletním řazením (řadicí páka, táhla...), setrvák, spojka, pevné nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Á konečně téma pro mě:D:D:D No už víš co k tomu potřebuješ,takže přeju mnoho úspěchů.Osobně bych se na to vykašlal pokud to jezdí-mě to jezdit přestalo takže jsem musel přestavovat.Jen pro hrubou představu si připrav tak asi 10.000,-Kč,záleží na tom za kolik seženeš díly a kolik si řekne mechanik.Když budeš chtít vidět jak to vypadá po přestavbě,zavolej a můžeš se přijet podívat.Jinak přeju hodně úspěchů;) R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny ani sem tolik reakcí nečekal zatím to jezdí a dobře jen když povolím nohu ze záběru ozve se ?uknutí nebo cvaknutí jakoby od převodovky, prostě mi i servisák říkal že to bude silenblok ale když se stím svezl tak už to silenblok nebyl ale neví,každopádně dík za.Romane na auto bych se rád podíval pokud to bude možné ale preferoval bych spíš výkend přes týden absolutně nestíhám.Oddie říkal něco o techničáku :=ptal sem se v peugeotu povolují to v pohodě ale je třeba udělat novo technickou.Sem rád že jsou tady tak prima lidi ještě jednou díky kenry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kenry: to cvaknuti s enam kdysi taky ozyvalo. Tenkrat to slo do servisu a rikali, ze to byl strihly nejaky sroub na prevodovce nebo na drzaku prevodovky. Je to tam strasne blbe videt a ani nevim, jestli se tam da dostat, ale na 405ce je mista celkem dost... Zkus mrknout na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,na auto se můžeš podívat i o weekendu,když cinkneš předem tak se nějak domluvíme.Jinak nevím co plašíš s technickou.Já teda nemám v TP ani čárku o aut.převodovce takže jsem nikde nic nehlásil.A jinak kdyby jsi chtěl na zkoumání aut. převodovku tak ji za malý bakšiš nechám.Minimálně je tam dobrý měnič...:D.Kdyžtak se ozvi a dáme řeč.Měj se čau Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...