Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 - chytne na potreti


Devils-night

Recommended Posts

Ahoj,mel bych dotaz,u nasi 309tky se objevil problem ze rano kdyz pridu k autu a chci to natocit tak naskoci asi az napotreti nebo napoctvrty.Starter toci v poho ale proste vubec nema snahu chytnout,jako by tam nebyl benzin.Proste jako stary skodarny nez se natah.Kdyz to chcipnu po tom co to chytne tak naskoci napoprve.Svicky sem daval novy a nezlepsilo se to.Myslim si jestli nepada benzin (takze cerpadlo) ale kdyby bylo blby tak by to potom neslo v poho:-/?.Jeste se chystam k vymene palivovyho filtru,ale nejdriv se chci zeptat jestli nemuze bejt chyba jeste nekde jinde.Jinak motor je benzin 1.4.diky Dejv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Devils-night

Původně zaslal: Marcel505

Může někde nějaká hadice být horší...

Myslis benzinova?Zase si myslim ze i kdyby spadnul benzin ze by to cerpadlo dotlacilo ne.?Vzdycky kdyz otocim klickem na 2polohu tak slysim cerpadlo :-/

A na druhé poloze ti čerpadlo už jede furt nebo zavrčí?

Někdy třeba otočíš na druhou polohu, čerpadlo jen zavrčí a pak až když startuješ se plně rozběhneš.

Zkus tedy otočit na druhou polohu - a nechat chvilku čerpadlo běžet, možná pak čerpadlo změní zvuk (bude to natlakované).

Každopádně výměnou přívodních hadic benzínu nic nezkazíš...

Pak už mě napadaj kraviny...

Co takhle víčko rozdělovače?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Devils-night

Původně zaslal: Marcel505

Může někde nějaká hadice být horší...

Myslis benzinova?Zase si myslim ze i kdyby spadnul benzin ze by to cerpadlo dotlacilo ne.?Vzdycky kdyz otocim klickem na 2polohu tak slysim cerpadlo :-/

A na druhé poloze ti čerpadlo už jede furt nebo zavrčí?

Někdy třeba otočíš na druhou polohu, čerpadlo jen zavrčí a pak až když startuješ se plně rozběhneš.

Zkus tedy otočit na druhou polohu - a nechat chvilku čerpadlo běžet, možná pak čerpadlo změní zvuk (bude to natlakované).

Každopádně výměnou přívodních hadic benzínu nic nezkazíš...

Pak už mě napadaj kraviny...

Co takhle víčko rozdělovače?

na druhy poloze jen zavrci.a kdyz pak startuju tak uz to neslysim.ale kdyz vrci na druhou polohu tak se mi zda ze zmeni zvuk,jako ze uz natlakuje a de mu to vic ztezka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Devils-night: Co třeba zavzdušněný systém?? Nebo mi třeba auto dělá takovou neplechu, že když mi zdechne a já měl i nimimálně nohu na plynu, tak už pak nechytne, jedině roztlačit, prostě se to přechlastá či co a to mám stříkačku!! Jestli nemáš stejný problém. Zkus vyndat svíčky, očistit a protočit to, když nic, tak to roztlačit, ale je potřeba nabrat větší rychlost z kopce nebo na lano za auto to vzít a na dvojku. Pokud nepomůže hledej chybu jinde, zkus projít to vedení benzínu, prozkoušet el. kontakty na všem možném. Neodchází třeba potenciometr mě ještě tak trochu napadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...