Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PARTNER 1,9 D altík/převodovka


xaon

Recommended Posts

Tak pánové, mám dotaz.

1/kolik vám to jede při 3 200 otáčkách? Můj parťák cca 130 km/hod. V práci jsem vyfasoval HDI citrona a ten při 3200 ot. jeden 150 km/hod. Asi jiná skříň. Ví někdo jaký je přesně rozdíl?

2/ těsně před uplynutím záruky mě odešel altík.Výměna za novej a vše bylo OK. Už to je 2 roky a kontrolka bobíjení dost neochotně zhasíná. Cca po 1 minutě po nastartování. Baterka se tváří OK, točí jako nová.

Čím to může být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

No skoro bych řekl že odpověď je nekde mezi . Vem navigaci a změř si že obě auta při 3200otáčkách jedou stejně rychle je to nějaká chyba soudruhu ve Fránc mám dva partnery a rok 2002 má pneu 175/70/14 a ukazuje správně při porovnání s navigací ´´´rok 2003 má pneu 175/70/14 a proměřuje tak pěkně že při 3200 mám rychlost asi 155km/h a na navigaci je 137km/h tak to tady je asi něco špatně a v autě to není jde jen to že někdo dává špatné štítky obutí na daný model.... :papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Muj dotaz smeroval spis k tomu, zda neni v HDI jina prevodovka ktera jde vic do rychlosti. Mam partaka jako rodinny auto, zadny naklad nevodim a tak bych rychlejsi prevodovku bral. Trochu me zere, ze vic jak 150 me to nejede a jeste to musim dost tocit. :nevim

Vite nekdo jak je to s tema skrinema, jake maji pripadne oznaceni a v cem je rozdil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď rád jak to jede, delší převodovku by ten motor stěží utáhnul. On je rozdíl mezi 1.9D který má 51kW a HDi s 66kW. Ta 1.9D má co dělat s naloženým autem a ještě kdyby jsi tam měl delší kvalty tak to neutáhne. Jinak rychlost 150km/h je OK u tý 1.9D, o něco víc už to možná pojede jedině s kopce a s větrem v zádech :D

Nechápu jak tenhle motor může jezdit v Boxerovi :myslim

[upravil dne 21/2/2008 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...