Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Yousif Company - doporučuji (Praha)


Recommended Posts

V poslední době jsem byl párkrát ve firmě Yousif Company.

Jde o Centrum předváděcích vozidel, ale prodávají jak nové, tak předváděcí vozy. V minulých letech se specializovali na Peugeoty, takže výlohu mají plnou orig. dílů na Peugeoty, třeba zástěrky 206, 306, 406, 605 apod.

Pokud vím, tak i orig.díly dokážou objednat.

Už si nepamatuji, jestli jde o klasický autoservis, ale jako pneuservis fungují určitě. Myslím, že jsem tam viděl i něco o výměně olejů, ale nepamatui si to přesně. Viz odkaz na ně níže.

Nejde o koncesionáře Peugeot, ale jejich chování k zákazníkovi, i když jsem tam byl jen pro pár věcí a defacto jsem otravoval, bylo opravdu vynikající!

Viz www.yousif.cz totéž www.107.cz.

Kdybych si šel koupit nové auto Peugeot, jedině tam.

[upravil dne 13/12/2007 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimave ceny, je to asi jako bonusauto ne? dovazej to z FR. ja mam 307 z bonusu, pred rokem za 350tis a ma trosku lepsi vybavu, hlavne kola Equinox. ostatne bonusauto melo take velice vstricny prsitup (odvoz do prahy - nemel jsem auto), prelakovani jemneho skrabance na zadnich dveri apod. akorat mam za to ze nemaji servis. koncesionari pezot takove firmy asi nemaji moc v lasce...nebo se pletu?

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

zajimave ceny, je to asi jako bonusauto ne? dovazej to z FR. ja mam 307 z bonusu, pred rokem za 350tis a ma trosku lepsi vybavu, hlavne kola Equinox. ostatne bonusauto melo take velice vstricny prsitup (odvoz do prahy - nemel jsem auto), prelakovani jemneho skrabance na zadnich dveri apod. akorat mam za to ze nemaji servis. koncesionari pezot takove firmy asi nemaji moc v lasce...nebo se pletu?

:)

Jo jo, BonusAuto sice neznám, ale bude to něco podobného.

No určitě to koncesionáři nemají rádi...

Hlavně když se pak přijede ke koncesionáři s vozem třeba od Bonus auto a auto je ještě v záruce... To se pak musej divit a mít protažený "obličeje"...

Mluvilo se tady někdy o Bonus Auto a Yousifu?

Pokud vím, tak ne a ani hledání nic nenašlo. Přitom ten Yousif získal nějaké ocenění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
Původně zaslal: elton

Před dvěma týdny jsem si z Yousifu dovezl čtyřistasedmu a spokojenost nade vše, se službama, s autem, přístupu o ceně nemluvě. Doporučuji.

Jak já říkám, prostě tam se chovaj líp než u nějakého koncesionáře Peugeot...

Naposledy co jsem byl u jednoho koncesionáře, tak tam prodejce nabízel vietnamcům nový auto, evidentně bylo vidět, že vietnamci maj zájem, česky jim to sice moc nemluvilo, ale prodejce zájem neměl a jen jim ukazoval a máchal rukama. Od takového člověka bych čekal, že je do toho auta posadí apod... By mě zajímalo, o jaké zákazníky jim tedy jde. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u koncesionáře kolem skákali když jsem bral 206ku, ale jak byl problém a měli opravit ventilátor tak jej tak opravili, že jsem po cestě na dovolenou zůstal stát s upadlou vrtulí, tak se k činu neměli a svým přístupem (kdy mě při stínosti na opravu odbyl prodejce co je mu do nějakého zákazníka) mě odradili od dalšího nákupu u nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: elton

No u koncesionáře kolem skákali když jsem bral 206ku, ale jak byl problém a měli opravit ventilátor tak jej tak opravili, že jsem po cestě na dovolenou zůstal stát s upadlou vrtulí, tak se k činu neměli a svým přístupem (kdy mě při stínosti na opravu odbyl prodejce co je mu do nějakého zákazníka) mě odradili od dalšího nákupu u nich.

No prostě jsou to d***lové! Fakt nevím o co jim tam jde a jaký zákazníky sháněj.

Bohužel ale když si někdo bude chtít koupit Peugeota, nebude se sháněj po Yousifu nebo BonusAuto, ale půjde ke koncesionáři, který má všude reklamu. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...