Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla "Go home"?


Ticcino

Recommended Posts

Tak, dnes som mal auto v servise a vysledok bol taky. ze aktivacia auto zamykani pri rozbehu nie je mozna :(

Povedali mi, ze v mojej riadiacej jednotke sa to neda aktivovat, lebo je to starsi typ aky sa montuje teraz do 307.

Jediny sposob ako odomknut kufor je otvorit dvere!!! :(

Ked si v orig. servide nevedia poradit ma niekto nejaky napad ako by sa to mohlo vyriesit?

thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ticino, ohledne toho zamykani odemykani jsi to vyresil? JEstli chces deaktivovat tu funkci automatickeho zamykani, staci na cca 5vterin podrzet zamykaci tlacitko...

Jo a funkci follow me home ma 207ma taky stejne jako ty sterace.... ale neskutecne me stve, ze jsem si tam nebribraly svetelny a destovy senzor.... u jednoho vozu jsem si na to zvykl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Ticino, ohledne toho zamykani odemykani jsi to vyresil? JEstli chces deaktivovat tu funkci automatickeho zamykani, staci na cca 5vterin podrzet zamykaci tlacitko...

Jo a funkci follow me home ma 207ma taky stejne jako ty sterace.... ale neskutecne me stve, ze jsem si tam nebribraly svetelny a destovy senzor.... u jednoho vozu jsem si na to zvykl....

Jo, mně automatické zamykání (aktivace/deaktivace stisknutím tlačítka na palubce na 5 sekund) funguje. Ale já jsem nebyl ten, kdo se po tom pídil :) Mně to vyhovuje tak, jak to je. Včetně uzamykání kufru. Myslím, že to byl ekino, kdo se ptal první.

Ohledně světel follow me home, to mi funguje taky, ale nevyužívám to nijak aktivně.

Světelný senzor nemám a nepotřebuji, stejně se musí svítit furt. Zvažoval jsem ještě extra denní světla, ale nemohu sehnat žádná vhodná (a s certifikátem), která bych dal tam, kde jsou normálně mlhovky (v nárazníku).

Dešťový senzor taktéž nemám, ten by se snad i hodil, ale bohatě bych ocenil cyklovač s plynule nebo skokově nastavitelným cyklováním. Jak je třeba u Oktávky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako mame de facto automaticka denni svetla, protoze kdyz otocime klickme, a nastartujeme tak se auto samo rozsvitit a nemusi rozsvecete. Ten senzro svetelny bych ocenil v okmazki, kdyz uz se stmiva, abych emusel rucne rozsvecet svetla (protoze na ty denni nefungujou mlhovky a dalkove)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

jako mame de facto automaticka denni svetla, protoze kdyz otocime klickme, a nastartujeme tak se auto samo rozsvitit a nemusi rozsvecete. Ten senzro svetelny bych ocenil v okmazki, kdyz uz se stmiva, abych emusel rucne rozsvecet svetla (protoze na ty denni nefungujou mlhovky a dalkove)

Jo, s aktivací \"denních světel\" v řídící jednotce jsem seznámen, ale jak to je s podsvícením palubní desky? Svítí spolu s denními světly nebo se rozsvítí až potom, co otočíš páčkou? A ta \"denní světla\" se rozsvítí až pár sekund po nastartování nebo hned jak otočíš klíčkem? Zhasínají pří startování?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: homat

To deaktivovat nejde.

Jde deaktivovat automatické zamykání dveří.

Ale nejde deaktivovat automatické zamykání kufru. Resp. nevíme jak ;) Kufr se zamkne vždy, když auto překročí 10km/h nezávisle na tom, jestli je zamykání dveří aktivní nebo ne...

donutilo mě to zkusit, pokud mám deaktivované automatické zavírání tak se mi nezavírá kufr. Pokud mám aktivované automatické zamykání tak se s otevřením dveří pomocí tlačítka na přístrojové desce nebo kliky u řidič otevře i kufr. Koukal jsem se do nabídky parametrů volitelných zákazníkem v BSI a jiná konfigurace není možná s vyjímkou CC, které umožňuje systém odemykání bez zavazadlového prostoru.

No to stejný sem tady uváděl i já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

to homat: Tak teď to už vůbec nechápu. Pokud nemáš aktivované automatické zamykání dveří při jízdě. Uděláš jízdu, zastavíš (neotvíráš dveře) a někdo zvenku Ti chce otevřít kufr, tak ho otevře? To mě teda ne...

Ne, takle bys měl zamčený všecko. Když ale zmáčkenš centrál, tak jo. Teda až doteď sem měl za to, že to tak je.

[upravil dne 6.3.08 Ferin007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BIGI

Když jste u té automatiky, tak když mám povolené automatické rožnutí světel po nastartování, tak se mi občas za jízdi \"automaticky\" zapne i podsvícení palubovky! Nevíte čím to je? Nehraje v tom roli ten světelnej senzor nebo je jen někde KRPA v elektrice?

Todle mně dělá taky. Hlavně, když třeba přejedu nějakej \"hrb\". A na obrazovce mi to napíše \"automatická světla deaktivována\" - \"automatická světla aktivována\" a zas to zhasne. Nejde vo žádnou tmu.

Jinak to ale není automatický rožínání světel po nastartování (to by svítily i budíky), ale \"denní světla\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: martin1

Původně zaslal: homat

Původně zaslal: BIGI

Když jste u té automatiky, tak když mám povolené automatické rožnutí světel po nastartování, tak se mi občas za jízdi \"automaticky\" zapne i podsvícení palubovky! Nevíte čím to je? Nehraje v tom roli ten světelnej senzor nebo je jen někde KRPA v elektrice?

to znamená, že je venku tma a čidlo intenzity svitu dalo povel k rozsvícení světel.

Presne tak. I pri zapnutem trvalem sviceni se podsviceni palubovky zapne az svetelny senzor vyhodnoti, ze je malo svetla. Zaroven se mi ztlumi podsviceni displeje klimatizace a zapne nocni rezim na lcd obrazovce (mam tu velkou barevnou).

No, úplně tak to není. Musíš mít eště na páčce světel aktivovanou volbu \"automatické rožínání\". Jinak to tak nefunguje. V takovým případě pak světla, při aktivovaných \"denních světlech\" svítí furt, ale budíky jen při tmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: Marlin

jako mame de facto automaticka denni svetla, protoze kdyz otocime klickme, a nastartujeme tak se auto samo rozsvitit a nemusi rozsvecete. Ten senzro svetelny bych ocenil v okmazki, kdyz uz se stmiva, abych emusel rucne rozsvecet svetla (protoze na ty denni nefungujou mlhovky a dalkove)

Jo, s aktivací \"denních světel\" v řídící jednotce jsem seznámen, ale jak to je s podsvícením palubní desky? Svítí spolu s denními světly nebo se rozsvítí až potom, co otočíš páčkou? A ta \"denní světla\" se rozsvítí až pár sekund po nastartování nebo hned jak otočíš klíčkem? Zhasínají pří startování?

- při aktivaci \"trvalýho svícení\" svítí i budíky

- při aktivaci \"denních světel\" budíky svítí, jen když chceš (nebo to vyhodnotí senzor, pokud nastavíš automatiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: Marlin

jako mame de facto automaticka denni svetla, protoze kdyz otocime klickme, a nastartujeme tak se auto samo rozsvitit a nemusi rozsvecete. Ten senzro svetelny bych ocenil v okmazki, kdyz uz se stmiva, abych emusel rucne rozsvecet svetla (protoze na ty denni nefungujou mlhovky a dalkove)

Jo, s aktivací \"denních světel\" v řídící jednotce jsem seznámen, ale jak to je s podsvícením palubní desky? Svítí spolu s denními světly nebo se rozsvítí až potom, co otočíš páčkou? A ta \"denní světla\" se rozsvítí až pár sekund po nastartování nebo hned jak otočíš klíčkem? Zhasínají pří startování?

svetla se rozsviti hned pri nastartovani a zhasnou pri vypnuti motru. A sviti jen budiky a displje ma vetsi osvetleni. Kdyz zapnu svetla naormalne tak to skoci do nocniho rezimu a sviti cela palubka a diplej ma tmavsi barvu podsviceni (resp jaka je nastavena)

proto bych chtel ten senzor, at to nemusim zapinat rucne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nejsou \"denní světla\", ale \"trvalá aktivace světel\".

Pro \"denní světla\" musíš mít světelnej senzor a budíky ti přes den (nebo když si to nezapneš) nesvítí. Jsou to dvě různý funkce/režimy. Auta se senzorem si můžou vybrat, bez senzoru zbývá jen ta trvalá aktivace.

Alespoň to tak mám už z x zdrojů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...