Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla "Go home"?


Ticcino

Recommended Posts

A co je jednodušší, než si to deaktivovat?? ;)

Alllle Mllllho, vždddyť ooo tttom se zddde již dobrou čččtvrhodinu bavíííme...

To deaktivovat nejde.

Jde deaktivovat automatické zamykání dveří.

Ale nejde deaktivovat automatické zamykání kufru. Resp. nevíme jak ;) Kufr se zamkne vždy, když auto překročí 10km/h nezávisle na tom, jestli je zamykání dveří aktivní nebo ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest stanisko
Původně zaslal: marisw

aaaaaaaa kurna...funguje mi to.......

pocujte...mam 307 sw a podla vsetkeho by to malo mat svetelny senzor......mam aj dazdovy, aj zatmievacie vnutorne zrkadlo...tak usudzujem ze by to mohlo mat aj svetelny...ako to funguje u 307 ,kde je senzor namontovany...potrebujem nejake info

svetelny senzor je na celnom skle kde je aj dazdovy...:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

A co je jednodušší, než si to deaktivovat?? ;)

Alllle Mllllho, vždddyť ooo tttom se zddde již dobrou čččtvrhodinu bavíííme...

To deaktivovat nejde.

Jde deaktivovat automatické zamykání dveří.

Ale nejde deaktivovat automatické zamykání kufru. Resp. nevíme jak ;) Kufr se zamkne vždy, když auto překročí 10km/h nezávisle na tom, jestli je zamykání dveří aktivní nebo ne...

Sem předpokládal, že \"centrál\" je centrál. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To deaktivovat nejde.

Jde deaktivovat automatické zamykání dveří.

Ale nejde deaktivovat automatické zamykání kufru. Resp. nevíme jak ;) Kufr se zamkne vždy, když auto překročí 10km/h nezávisle na tom, jestli je zamykání dveří aktivní nebo ne...

donutilo mě to zkusit, pokud mám deaktivované automatické zavírání tak se mi nezavírá kufr. Pokud mám aktivované automatické zamykání tak se s otevřením dveří pomocí tlačítka na přístrojové desce nebo kliky u řidič otevře i kufr. Koukal jsem se do nabídky parametrů volitelných zákazníkem v BSI a jiná konfigurace není možná s vyjímkou CC, které umožňuje systém odemykání bez zavazadlového prostoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jste u té automatiky, tak když mám povolené automatické rožnutí světel po nastartování, tak se mi občas za jízdi \"automaticky\" zapne i podsvícení palubovky! Nevíte čím to je? Nehraje v tom roli ten světelnej senzor nebo je jen někde KRPA v elektrice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BIGI

Když jste u té automatiky, tak když mám povolené automatické rožnutí světel po nastartování, tak se mi občas za jízdi \"automaticky\" zapne i podsvícení palubovky! Nevíte čím to je? Nehraje v tom roli ten světelnej senzor nebo je jen někde KRPA v elektrice?

to znamená, že je venku tma a čidlo intenzity svitu dalo povel k rozsvícení světel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: homat

Původně zaslal: BIGI

Když jste u té automatiky, tak když mám povolené automatické rožnutí světel po nastartování, tak se mi občas za jízdi \"automaticky\" zapne i podsvícení palubovky! Nevíte čím to je? Nehraje v tom roli ten světelnej senzor nebo je jen někde KRPA v elektrice?

to znamená, že je venku tma a čidlo intenzity svitu dalo povel k rozsvícení světel.

I když světla už svítí neboť je to aktivované v ŘJ? Musím se na to zaměřit a vykoumat, kdy se to zapne to podsvícení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: homat

Původně zaslal: BIGI

Když jste u té automatiky, tak když mám povolené automatické rožnutí světel po nastartování, tak se mi občas za jízdi \"automaticky\" zapne i podsvícení palubovky! Nevíte čím to je? Nehraje v tom roli ten světelnej senzor nebo je jen někde KRPA v elektrice?

to znamená, že je venku tma a čidlo intenzity svitu dalo povel k rozsvícení světel.

Presne tak. I pri zapnutem trvalem sviceni se podsviceni palubovky zapne az svetelny senzor vyhodnoti, ze je malo svetla. Zaroven se mi ztlumi podsviceni displeje klimatizace a zapne nocni rezim na lcd obrazovce (mam tu velkou barevnou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

Ticcino: Presne tak to je... Bud mas auto zamceny - a to komplet i s kufrem, nebo odemceny - taktez komplet i s kufrem.

Chlapi, já přece nejsem cvok :nevim

Celou dobu tu mluvíme o tom, že ač nejsou dveře zamčené, nejde po jízdě otevřít kufr, dokud se neotevřou dveře. A vy mi tady už dva píšete, že to tak není.

Je jasný, že tohle si sám nevyzkoušíš, na to potřebuješ pomocníka, ono možná bude stačit chcípnout motor :myslim

Tady je kus manuálu:

post-0-14109599332846_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, já přece nejsem cvok :nevim

Celou dobu tu mluvíme o tom, že ač nejsou dveře zamčené, nejde po jízdě otevřít kufr, dokud se neotevřou dveře. A vy mi tady už dva píšete, že to tak není.

Je jasný, že tohle si sám nevyzkoušíš, na to potřebuješ pomocníka, ono možná bude stačit chcípnout motor :myslim

Tady je kus manuálu:

No jo máš pravdu udělal jsem test č.2 tentokrát s kolegou. předtím jsem jenom poslouchal jestli cvakne zámek v kufru a nebylo nic slyšet. Zkusím se ještě jednou podívat jestli jde funkci někde deaktivovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

to homat: Tak teď to už vůbec nechápu. Pokud nemáš aktivované automatické zamykání dveří při jízdě. Uděláš jízdu, zastavíš (neotvíráš dveře) a někdo zvenku Ti chce otevřít kufr, tak ho otevře? To mě teda ne...

presne tak ako pises. To je ten problem. Kufr nejde po jizde otvorit. Dnes som dal auto do servisu nech sa mi na to pozru, tak cakam co zistia. Ale podla toho co sa tu uz napisalo, ked mi aktivuju automaticke zamyknanie po rozbehu, mal by sa vyriesit moj problem a to tak, ze uz nebudem musiet otvarat dvere, ale stlacim RAZ tlacitko na otvorenie celeho auta a kufor by sa mal tiez otvorit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ekino

Původně zaslal: Ticcino

to homat: Tak teď to už vůbec nechápu. Pokud nemáš aktivované automatické zamykání dveří při jízdě. Uděláš jízdu, zastavíš (neotvíráš dveře) a někdo zvenku Ti chce otevřít kufr, tak ho otevře? To mě teda ne...

presne tak ako pises. To je ten problem. Kufr nejde po jizde otvorit. Dnes som dal auto do servisu nech sa mi na to pozru, tak cakam co zistia. Ale podla toho co sa tu uz napisalo, ked mi aktivuju automaticke zamyknanie po rozbehu, mal by sa vyriesit moj problem a to tak, ze uz nebudem musiet otvarat dvere, ale stlacim RAZ tlacitko na otvorenie celeho auta a kufor by sa mal tiez otvorit.

Jo, myslim, ze pokud to pujde aktivovat a udelaji ti to, pak ti bude stacit RAZ zmacknout tlacitko a je po problemu a po otravovani;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ked mi aktivuju automaticke zamyknanie po rozbehu, mal by sa vyriesit moj problem a to tak, ze uz nebudem musiet otvarat dvere, ale stlacim RAZ tlacitko na otvorenie celeho auta a kufor by sa mal tiez otvorit.

Jo, to máš pravdu, ale varuji Tě, abys nebyl ještě víc psycho. Protože po každém nastartování a rozjezdu ti zacvaknou zámky. Kdyby to bylo jenom tichounké lupnutí, bylo by to ok, ale on je to rachot, jako když spadne půlkilové závaží z půl metru na zem. No, třeba budeš spokojen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: homat

tak řešení asi neexistuje:

No, nevím jak je to u hatchbacku (jestli tam je zámek jako takový) ale u braku mám jen spínač (žádná klika) a tudíž jsem přesvědčen, že \"uzamčení\" kufru spočívá pouze v tom, že do spínače neteče šťáva.

Dokonce i když zamykám centrálem, ozve se zvuk zajíždějícího čehosi ze všech 4 dveří, ale z kufru ne. COž jen potvrzuje mou teorii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nevím jak je to u hatchbacku (jestli tam je zámek jako takový) ale u braku mám jen spínač (žádná klika) a tudíž jsem přesvědčen, že \"uzamčení\" kufru spočívá pouze v tom, že do spínače neteče šťáva.

Dokonce i když zamykám centrálem, ozve se zvuk zajíždějícího čehosi ze všech 4 dveří, ale z kufru ne. COž jen potvrzuje mou teorii.

JJ, u zadních dveří se snímá poloha otevřeno/zavřeno a jednotka pak odblokovává možnost otevření. Ještě jednou jsem poršel všechny nabídky v diagnostice na deaktivaci automatického zamykání zadních dveří a funkce se nedá nikde deaktivovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...