Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla "Go home"?


Ticcino

Recommended Posts

Původně zaslal: RychJ-1

Kucííí máte ale postřehy...Oboje mi funguje...:super

Ještě nějaké vychytávky ? :potlesk

No, jen drobnosti.

Při rychlosti nad 80km/h se zesílí zvuk klapání blinkrů.

Při zastavení z rychlosti nad cca 30km/h nejde z venku otevřít kufr, pokud předtím neotevřeš dveře.

Při zapnutí cyklovače stěračů je jiná frekvence stírání při zastavení, při jízdě do 80km/h a při jízděna 80km/h.

Při zapnutí stěračů na normální rychlost stírání, pokud zastavíš, samo to začne cyklovat.

Pokud nemáš zapnutý pás a pípá upozornění, neklapou blinkry, pouze blikají.

Víc mě zatím nenapadá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: RychJ-1

Kucííí máte ale postřehy...Oboje mi funguje...:super

Ještě nějaké vychytávky ? :potlesk

No, jen drobnosti.

Při rychlosti nad 80km/h se zesílí zvuk klapání blinkrů.

Při zastavení z rychlosti nad cca 30km/h nejde z venku otevřít kufr, pokud předtím neotevřeš dveře.

Při zapnutí cyklovače stěračů je jiná frekvence stírání při zastavení, při jízdě do 80km/h a při jízděna 80km/h.

Při zapnutí stěračů na normální rychlost stírání, pokud zastavíš, samo to začne cyklovat.

Pokud nemáš zapnutý pás a pípá upozornění, neklapou blinkry, pouze blikají.

Víc mě zatím nenapadá...

Hm, tak blinkrů jsem si nevšiml

Jak jako při zastavení nad 30km/h? To je myšleno, nárazem, tedy při bouračce? Protože asi většinou zastavuji z větší rychlsoti než 30:myslim

Cyklovače jsme si všimnul, mám senzor deště a reaguje i na rychlost jízdy

Při normálních stěračích jsem si toho nevšim.

Zapnutý pás ? :myslim Co to je ? :D To nějak nepoužívám a naštěstí nepípá,jen svítí kontrolka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tou vychytávkou "Při zastavení z rychlosti nad cca 30km/h nejde z venku otevřít kufr, pokud předtím neotevřeš dveře" jsem se prakticky setkal, ale myslel jsem si, že dcera pouze zvedala kufr bez toho, aby zmáčkla mikrospínač a když jsem vylezl ven, tak to najednou šlo. Chtěl jsem to hodit do diskuse, ale pak jsem na to zapoměl :super:super:super

To Ticcino: to jsi dostal takovou nalejvárnu při převzetí vozu, nebo ses naučil manuál nazpaměť?:D:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Neviete niekto ako deaktivovat automaticke zamknutie kufra. Do prace chodim autom s par kamaratmi a vzdy ked ich idem vyzdvihnut musim otvorit dvere aby si mohol otvorit kufor a nalozit batozinu, ja predsa nemusim vystupovat aby si on dal nieco do kufra,uz je to otravne.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buga

ja taky jeden dotaz:) su parkovacky aj pri 206-tke?:)

raz se mi rozsvitili stretavacie svetla, kdyz jsem dal svetelnu houkacku a pri tom prepol na blinker a tak spustil zpatky svetelnu houkacku..co to je?? :myslim:mad:

Já je tam mám ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ekino

Neviete niekto ako deaktivovat automaticke zamknutie kufra. Do prace chodim autom s par kamaratmi a vzdy ked ich idem vyzdvihnut musim otvorit dvere aby si mohol otvorit kufor a nalozit batozinu, ja predsa nemusim vystupovat aby si on dal nieco do kufra,uz je to otravne.

Dakujem

Nevím, ale zkus stisknout tlačítko odemknutí auta (na palubce) Jen mám obavu, že se auto nejdřív zamkne a teprve pak odemkne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ticcino: to jsi dostal takovou nalejvárnu při převzetí vozu, nebo ses naučil manuál nazpaměť?:D:potlesk

Při předávání auta mi v bazaru neřekli vůbec nic. Jen na co jsem se zeptal. Dokonce ani nevěděli, jak zajistit, aby PP ve dne i při rozsvícených světlech pořádně svítil. Doporučovali aktivaci denních světel.

Manuál jsem četl jen zběžně. Na tatové ty vychytávky jsem přišel sám a víceméně náhodou. A i s tím kufrem, to jsem zas vynadal manželce. Málem utrhla dveře (a ještě pršelo) Tak jsem vylezl ven a hle... najednou to šlo. Koukala jak puk :-) a dušovala se, že to fakt otvírala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ekino

Neviete niekto ako deaktivovat automaticke zamknutie kufra. Do prace chodim autom s par kamaratmi a vzdy ked ich idem vyzdvihnut musim otvorit dvere aby si mohol otvorit kufor a nalozit batozinu, ja predsa nemusim vystupovat aby si on dal nieco do kufra,uz je to otravne.

Dakujem

Centrál se normálně ovládá zevnitř, jako u každýho jinýho auta. Po jízdě (pokud ti funguje automatický zamykání) zmáčknutím tlačítka vstupy do vozu odemčeš, před jízdou/při stání zamčeš. Akorát při odemykání nesmí být nastupující pasažér netrpělivej, pač když v tu samou chvilku zatáhne za kliku, tak se to zablokuje a musí se znovu zamčít a odemčít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

To Ticcino: to jsi dostal takovou nalejvárnu při převzetí vozu, nebo ses naučil manuál nazpaměť?:D:potlesk

Při předávání auta mi v bazaru neřekli vůbec nic. Jen na co jsem se zeptal. Dokonce ani nevěděli, jak zajistit, aby PP ve dne i při rozsvícených světlech pořádně svítil. Doporučovali aktivaci denních světel.

Manuál jsem četl jen zběžně. Na tatové ty vychytávky jsem přišel sám a víceméně náhodou. A i s tím kufrem, to jsem zas vynadal manželce. Málem utrhla dveře (a ještě pršelo) Tak jsem vylezl ven a hle... najednou to šlo. Koukala jak puk :-) a dušovala se, že to fakt otvírala...

s tym kufrom som raz pekne zdrbal priatelku...sedel som a cakal som ju...ked prisla isla otvarat kufor , chcela tam nieco hodit....ale tak to tahala akoby to chcela odtrhnut....sak som spustil sprsku slov na jej adresu...ci je nenormalna ze co stym robi.....ze vraj to nejde...a ked som vystupil z auta...tak som to otvoril normalne....pozerala na to ako puk..... tak az teraz som to pochopil...ked si to sem pisal......

ale u nej je normalka, trieskanie z dverami...tie nevie zavriet ako clovek...... a 2 krat mi odtrhla klucku na schranke u spolujazdca........po druhy krat ma uz stym vazne nastvala...prvy krat ju rvala ako o zivot....a pri tom bola zamknuta:D a pri tom nema osobitnu,a ani nieje retardovana, vystudovana ekonomicka inzinierka...a v aute sa uz viezla :D:D:D....proste zeny k tomu nemaju cit.....:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: ekino

Neviete niekto ako deaktivovat automaticke zamknutie kufra. Do prace chodim autom s par kamaratmi a vzdy ked ich idem vyzdvihnut musim otvorit dvere aby si mohol otvorit kufor a nalozit batozinu, ja predsa nemusim vystupovat aby si on dal nieco do kufra,uz je to otravne.

Dakujem

Nevím, ale zkus stisknout tlačítko odemknutí auta (na palubce) Jen mám obavu, že se auto nejdřív zamkne a teprve pak odemkne...

presne ako hovoris, najprv zamkne a potom odemkne. Radsej otvorim a zavriem dvere (je to rychlejsie). Napadlo ma ze zajdem do orig. servisu a nech mi to vypnu v BSI, ale neviem ci to pujde spravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ekino

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: ekino

Neviete niekto ako deaktivovat automaticke zamknutie kufra. Do prace chodim autom s par kamaratmi a vzdy ked ich idem vyzdvihnut musim otvorit dvere aby si mohol otvorit kufor a nalozit batozinu, ja predsa nemusim vystupovat aby si on dal nieco do kufra,uz je to otravne.

Dakujem

Nevím, ale zkus stisknout tlačítko odemknutí auta (na palubce) Jen mám obavu, že se auto nejdřív zamkne a teprve pak odemkne...

presne ako hovoris, najprv zamkne a potom odemkne. Radsej otvorim a zavriem dvere (je to rychlejsie). Napadlo ma ze zajdem do orig. servisu a nech mi to vypnu v BSI, ale neviem ci to pujde spravit.

Auto zamykaní si můžeš vypnout sám teda nevím jak to je v 307 ale když pomalu jedu tak podržím vedle výstraž. trojúhelníku tlačítko zámku delší dobu a zamykání se deaktivuje ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: ekino

Původně zaslal: Ticcino

Původně zaslal: ekino

Neviete niekto ako deaktivovat automaticke zamknutie kufra. Do prace chodim autom s par kamaratmi a vzdy ked ich idem vyzdvihnut musim otvorit dvere aby si mohol otvorit kufor a nalozit batozinu, ja predsa nemusim vystupovat aby si on dal nieco do kufra,uz je to otravne.

Dakujem

Nevím, ale zkus stisknout tlačítko odemknutí auta (na palubce) Jen mám obavu, že se auto nejdřív zamkne a teprve pak odemkne...

presne ako hovoris, najprv zamkne a potom odemkne. Radsej otvorim a zavriem dvere (je to rychlejsie). Napadlo ma ze zajdem do orig. servisu a nech mi to vypnu v BSI, ale neviem ci to pujde spravit.

Auto zamykaní si můžeš vypnout sám teda nevím jak to je v 307 ale když pomalu jedu tak podržím vedle výstraž. trojúhelníku tlačítko zámku delší dobu a zamykání se deaktivuje ;)

Thx. Vecer vyskusam ci to funguje. thx za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto zamykaní si můžeš vypnout sám teda nevím jak to je v 307 ale když pomalu jedu tak podržím vedle výstraž. trojúhelníku tlačítko zámku delší dobu a zamykání se deaktivuje ;)

V manuálu k 307 se tohle píše taky, resp.:

Aktivace automatického zamykání: Podrž tlačítko s zamykání.

Deaktivace aut.zam.: Podrž tlařítko zamykání.

Pokud je aut.zam. aktivní, lze dveře odemknout při rychlosti vyšší než 10km/h stisknutím tlačítka zamykání.

-------------

Automatické zamykání kufru:

Kufr se automaticky zamkne při překročení rychlosti 10km/h.

Odemkne se při otevření dveří nebo PŘI STISKNUTÍ TLAČÍTKA CENTRÁLNÍHO ZAMYKÁNÍ PŘI RYCHLOSTI MENŠÍ NEŽ 10km/h

Tak ho zkus zmáčknout ještě dřív než zastavíš. Třeba (jen domněnka) to v rozmezí 1-10km/h funguje tak, že to nezamkne dveře, ale odemkne kufr.

Výše uvedené je volný přepis z manuálu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Auto zamykaní si můžeš vypnout sám teda nevím jak to je v 307 ale když pomalu jedu tak podržím vedle výstraž. trojúhelníku tlačítko zámku delší dobu a zamykání se deaktivuje ;)

V manuálu k 307 se tohle píše taky, resp.:

Aktivace automatického zamykání: Podrž tlačítko s zamykání.

Deaktivace aut.zam.: Podrž tlařítko zamykání.

Pokud je aut.zam. aktivní, lze dveře odemknout při rychlosti vyšší než 10km/h stisknutím tlačítka zamykání.

-------------

Automatické zamykání kufru:

Kufr se automaticky zamkne při překročení rychlosti 10km/h.

Odemkne se při otevření dveří nebo PŘI STISKNUTÍ TLAČÍTKA CENTRÁLNÍHO ZAMYKÁNÍ PŘI RYCHLOSTI MENŠÍ NEŽ 10km/h

Tak ho zkus zmáčknout ještě dřív než zastavíš. Třeba (jen domněnka) to v rozmezí 1-10km/h funguje tak, že to nezamkne dveře, ale odemkne kufr.

Výše uvedené je volný přepis z manuálu...

Super, dakujem, dnes to vyskusam a potom napisem ci to tak funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mam presne jak je popsano vyse. Co se taky kufru, tak pri zmacknuti tlacitka zamykani (mam aut. zamyk. aktivní) pri rychlosti nizsi nez 10km/h se auto zamyka/odemyka cele komplet, ne jenom kufr. Bud se cele zamce, nebo se cele odemkne. Bud tam mam nejakou chybu, nebo v tom bude jina finta;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako tu citam o tych svetlach, tak to odkazujete na manual str. 75 no a ja mam len jeden manual spolocny pre 307 307 break a 307 SW ale tam o tom nic nieje. Ja osobne mam 307 SW 2.0 Hdi , ak ma niekto blizsi manual k SW cku, dajte prosim nejaky odkaz. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

Ja to mam presne jak je popsano vyse. Co se taky kufru, tak pri zmacknuti tlacitka zamykani (mam aut. zamyk. aktivní) pri rychlosti nizsi nez 10km/h se auto zamyka/odemyka cele komplet, ne jenom kufr. Bud se cele zamce, nebo se cele odemkne. Bud tam mam nejakou chybu, nebo v tom bude jina finta;)

Tak v tom případku nevím, zkusím to zítra taky, pokud na to nezapomenu, jenže mi nemá kdo otevřít ten kufr :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...