Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

p205 ruční brzda...kousání... ?


aaischa

Recommended Posts

Ahojte,

davam to sem páč je to celkem spekulativní téma, je normoš, že když nechám zataženou ručku třeba do druhýho dne od večera do rána tak se jakoby kousne-chytne, a když jí povolim tak bych auto neroztlačil nebo jenom těžko.. ? normoš s motorem ho rozjedu a tak do tý minutky je to v pohodě se zas "odlepí" aspon tak to na mě působí, pocitam s tim ze je to prostě "vlastnost" pac znamej co ma renaulta 11 podobnej r.v. tak ma podobny problemy, jenže když tam nechám zpátečku nebo jedičku tak kupodivu se s autem dá celkem hejbat, prostě si ho kousek poodtlačit, tak mi to trochu vrtá hlavou :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

No můžou být zaneřáděný lanka (koupit nový) a nebo to může přimrznout...

řekněmež že mrznutí se vylučuje, je to v garáži kde je cca i v zimě tak 3-5°C pod nulu to spíš nejde, určo ne teď.. je tomu i nějaká odpomoc po "domácku" vyčistit zkontrolovat, namazat...? vim jak to funguje, ale spíš kde co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že nechávat v zimě auto postavený na ručce je koledování si o průser. To je jedna ze základních znalostí co do mě od začátku vtloukají - v zimě auto jedině na rychlosti, nikdy ne na ručku. Když už se to kousne, tak v žádným případě neroztahovat, pak jedině počkat na oblevu, nebo auto naložit a odvézt někam do vytápěnýho prostoru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Myslím že nechávat v zimě auto postavený na ručce je koledování si o průser. To je jedna ze základních znalostí co do mě od začátku vtloukají - v zimě auto jedině na rychlosti, nikdy ne na ručku. Když už se to kousne, tak v žádným případě neroztahovat, pak jedině počkat na oblevu, nebo auto naložit a odvézt někam do vytápěnýho prostoru :)

zatim u nás v Praze nemrzne O:-) je v garáži takže pohodička, proto to právě řešim, páč na rychlosti sem se divil :o ale celkem s nim hnu... budu muset zejtra vykoumat jestli i víc nebo nějaká "vůle" normál ručku nedávám, až sem ted barvil v garáží, zařazený R-ko a ejhhle barvim kufr zevnitř, opřenej o auto a cca 5 cm sem ho "posunul" tak sem vyběh juknout jestli nevypadla rychlost a nevypadla... tak nemam tušení coto, jinak jezdí v poho, sice se někdy spíš výmečně ale stane že když člověk řadí tak "nezařadí" prostě nepřesný řazení ale moc se to nestává

jinak máš samo pravdu :papa

[upravil dne 12.12.2007 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Myslím že nechávat v zimě auto postavený na ručce je koledování si o průser. To je jedna ze základních znalostí co do mě od začátku vtloukají - v zimě auto jedině na rychlosti, nikdy ne na ručku. Když už se to kousne, tak v žádným případě neroztahovat, pak jedině počkat na oblevu, nebo auto naložit a odvézt někam do vytápěnýho prostoru :)

Já sem todle slyšel ale nikdy nedodržoval a nikdy se mě na žádným autě nestalo že by se to kouslo. Ani když bylo -20°.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...