Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nádobka na aditívum


KUBBACHER

Recommended Posts

Kluci poslední dobou se mi rozsvítí kontrolka aditíva, ne při každé jízdě, ale sem tam se prostě rozsvítí.

Letos udajně to aditívum dolíváno bylo podle předchozího majitele.

1. Ptám se, kde tu nádobku najdu, abych jí zkotroloval?

2. To aditívum musí být originál, neboť kamioňáci to používají taky a nestojí to takový ranec?

Díky za rady.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KUBBACHER

Tak to jsi mě dostal buml, já to mám v němčině. Tak v Peugeotu to budou vědět ne?

A kolik těch litrů se do toho vleze?

Tak si to hod do angliny:)

ja bych to videl ze si z tebe dela BSI soufky takhle me uz nekolikrat vypek taky svitilo to asi tri nastartovani po sobe a ja byl vyplasenej a rychle sem resil a pak se tam veslo mysto 5 litru jen jeden a pul. Po cca 15t km si to na me dovolilo rvat znova, ale to uz sem vedel ze ho mam na haku.

Ono totiz slavny BSI si dela co chce, co jsem pocho[il, tak po doliti aditiva se v BSI mazou udaje o spotrebopvanem aditivu a pri kazdem tankovani se odepisuje ekvivalentni objem k natankovanemu palivu, takze az BSI dojde k vysledku, ze je spotrebovano koro vse, ale to jen hypoteticky tak na tebe hodi tuhle hlasku, ale jak rikam mam s nim sve zkusenosti, hajzl je to:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: KUBBACHER

Tak to jsi mě dostal buml, já to mám v němčině. Tak v Peugeotu to budou vědět ne?

A kolik těch litrů se do toho vleze?

Tak si to hod do angliny:)

ja bych to videl ze si z tebe dela BSI soufky takhle me uz nekolikrat vypek taky svitilo to asi tri nastartovani po sobe a ja byl vyplasenej a rychle sem resil a pak se tam veslo mysto 5 litru jen jeden a pul. Po cca 15t km si to na me dovolilo rvat znova, ale to uz sem vedel ze ho mam na haku.

Ono totiz slavny BSI si dela co chce, co jsem pocho[il, tak po doliti aditiva se v BSI mazou udaje o spotrebopvanem aditivu a pri kazdem tankovani se odepisuje ekvivalentni objem k natankovanemu palivu, takze az BSI dojde k vysledku, ze je spotrebovano koro vse, ale to jen hypoteticky tak na tebe hodi tuhle hlasku, ale jak rikam mam s nim sve zkusenosti, hajzl je to:grr

k tomu dochazi kdyz oteviraš vičko nadrže aniž bys tankoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...