Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodelani tempomatu do 307


Supetr

Recommended Posts

No teď jsem dočetl všech 27 stran a stálo to za to.Já mám VF33HRHSB82924824   4/2003.Vyběhl jsem v pyžanu do garáže :mrk  a spínač na brzdě má 4x drát.O víkendu jdu na to  :o Myslím,že i plynový pedál má extra snímač.V S Boxu to ale jasný není. Už jen aby to bylo vidět v DIA.Je fakt nutný nejdříve nacvaknout páčku? Kamarád má tuším planet 2000.Už jsem tam pár věcí aktivoval. Ještě tak zprovoznit autom. zamčení při rozjezdu. Čusss  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď jsem dočetl všech 27 stran a stálo to za to.Já mám VF33HRHSB82924824   4/2003.Vyběhl jsem v pyžanu do garáže :mrk  a spínač na brzdě má 4x drát.O víkendu jdu na to  :o Myslím,že i plynový pedál má extra snímač.V S Boxu to ale jasný není. Už jen aby to bylo vidět v DIA.Je fakt nutný nejdříve nacvaknout páčku? Kamarád má tuším planet 2000.Už jsem tam pár věcí aktivoval. Ještě tak zprovoznit autom. zamčení při rozjezdu. Čusss  :papa

 

 

můžeš to první povolit a pak stačí cvaknout páčku a pojede to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak tempomat jede :) , jen na můj model nejde v DIA aktivovat omezovač, ale ten zas tak nepotřebuji. Bohužel jsem nikde nenašel :myslim  aktivaci automat. zamykání. Bude to asi až od roku 2004.Nemáte někdo Print Scrn obrazovky z DIA , kde se mění toto nastavení?

Tempu zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte

 

Tak uz som to spojaznil aj ja. Nacvaknut pačku, a aktivovať cez dia a hotovo. Omezovač išlo tiež aktivovať cez dia. (peugeot 307 2005 po fl 1.6i 16v) len treba ktomu ten plynový pedal z ďalším snímačom  a to mi uz za to nestojí. V BSI, konfigurace, užívatelské nastavenia, rôzne, pritomnost kontroly rychlosti, moznosť regulace rychlosti z omedzovačom. a v počítač motoru, nastavenia regulacia rýchlosti, aktivný. Ja som mal hned pod tým moznost Omezovač rychlosti a tiez dve moznosti aktivný a neaktivný.

 

Balu23- Ked som sa hrabal v nastaveniach, videl som niečo v BSI/ zákaznické nastavnie/ bezpečnosť/ locking skúšal si?

 

 

(PP2000 nastavení:
(v závorce přibližný překlad jak je to v PP2000 s češtinou)
a/ Engine ECU / config / cruise control / present ( počítč motoru/konfigurace/kontrola rychlosti/přítomna)

b/ BSI / config / customer options / misc / presence of cruise control / speed limiter ( selection will be dependant on speed limiter fitted or not.)
(BSI/konfigurace/zákaznické nastavení/různé/přítomnost kontroly rychlosti/limit rychlosti) - podle toho, co aktivuješ (na co máš páčku))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za tip, o víkendu se na to ještě mrknu, ale myslím, že tam tuto možnost nemám. Hold model 2003. Není to naštěstí nic životně důležitého. Navíc začíná jaro a přesedlám na dvě kola. Škoda jen, že nám ta ropa leze vzhůru :bojim .

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...