Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodelani tempomatu do 307


Supetr

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

ahoj všem  prosím o radu  od 2.8  do 9.8 možná déle  budu ve Vratimově  kousek od Ostravy  nenašel by se někdo v tomto regionu  mě kdo by se mohl kouknout nebo poradit jestli by mě ten tempomat šel udělat  předem dík za info můj tel.721360196

 

 

škoda že jsem si toho nevšiml dřív.. jsem od tama kousek, mohli jsme na to kouknout... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

Tak jsem se taky pokusil o dodělání tempomatu. Shánění páčky mi sice zabralo několik dní, ale podařilo se mi ji sehnat od kamaráda zadarmo. Zbyla mu doma a neměl pro ni využití :) . Páčku jsem namontoval za pár minut, ale kryt jsem raději ještě neřezal. Objednal jsem se na diagnostiku a netrpělivě čekal jak to dopadne. První slova mechanika byla, máš jenom dvouřádkový displej v tachometru, to nepůjde :bojim !!!

Trval jsem, že to chci vyzkoušet a tak mi v dia boxu povolil vše potřebné ohledně tempomatu. Sotva to naklikal, došla mu baterie v notebooku :grr. Zapínám zapalování a displeji se nic nezobrazuje. Zklamaně se ptám, co budu platit. Nic, stejně ti to nefunguje :roker . Odjíždím naštvanej z dílny a jedu domu. Hned při první příležitosti zkouším přidávat a ubírat rychlost páčkou, ale nic :(. Po několika minutách jsem si uvědomil, že se páčka taky zapíná a vypíná :myslim . Otočím kolečkem, mačkám páčku a auto zrychluje  :mrk. Némám sice žádnou viditelnou informaci na displeji, ale jinak tempomat funguje normálně. Za ty prachy nekupte to :papa 

 

1,6 16V NFU vyrobeno 7/2003 multiplex CAN VAN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...