Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cena nafta&benzín


yaris1

Recommended Posts

Zdravím všechny lidi dobré vůle. Chtěl jsem to sem napsat, ještě když to bylo aktuální, ale nebyl čas, tak sorry že si to nemůžete ověřit:bojim Na teletextu čt1 str 635 bylo asi před týdnem porovnání cen benzínu a nafty v celé evropě. Může mi někdo vysvětlit proč jenom v ČR a SR je nafta dražší než benzín??? Když v ostatních zemích jak ve míce či méně vyspělých je tomu naopak. Nestačí že už pořizovací ceny aut na ropu jsou daleko vyšší?

Dokdy nám budou s--t na hlavu??

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

kup benzina mas vystarano :aut

ne vazne. Ono to po novem ruce zase bude jak to byvalo, az se zacne primichavat ta bioslozka do benzinu. Ted se dava jen do nafty, proto ta cena. A samozrejme cena ropy a kurz dolaru. Ono tam tech vlivu bude vicero.

No takže dorovnaj nahoru i ten benzin a pak už budou stoupat spolu co....:grr Sv_ně! :grr se pak na pumpě prohejbáme jak luky..:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pepan_333

Nazdárek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pánové musíte více snažit - už rok kupuju naftu za 18KČ a jak se to jezdí - no paráda - jen bejt ščikovnej a mít známí:mrk:super

Tak takový mám nejradši :bojim:aut:myslim

Tak ses tu pochválil, jakej si "šikovnej boreček" a co jako?!:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pepan_333

Nazdárek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pánové musíte více snažit - už rok kupuju naftu za 18KČ a jak se to jezdí - no paráda - jen bejt ščikovnej a mít známí:mrk:super

Je fakt, že možnosti vždycky nějaké jsou, ale né každému to svědomí dovolí. Ono sice vidina levného ježdění je asi silnější, ale jsou mezi námi i tací, kteří si nechají zajít chuť :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pepan_333

Nazdárek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pánové musíte více snažit - už rok kupuju naftu za 18KČ a jak se to jezdí - no paráda - jen bejt ščikovnej a mít známí:mrk:super

No "pepane" , předpokládám, že kupuješ naftu jak se říká z druhé ruky od "Džona Pedrona" z bagru.

Tyto možnosti mám taky ale nechci si odrovnat motor. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se neboj je to přímo od STOJANU - BENZINA (proč živit stát když pomůže kámoš:roker

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: pepan_333

Nazdárek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pánové musíte více snažit - už rok kupuju naftu za 18KČ a jak se to jezdí - no paráda - jen bejt ščikovnej a mít známí:mrk:super

No "pepane" , předpokládám, že kupuješ naftu jak se říká z druhé ruky od "Džona Pedrona" z bagru.

Tyto možnosti mám taky ale nechci si odrovnat motor. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Původně zaslal: pepan_333

Nazdárek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pánové musíte více snažit - už rok kupuju naftu za 18KČ a jak se to jezdí - no paráda - jen bejt ščikovnej a mít známí:mrk:super

Tak takový mám nejradši :bojim:aut:myslim

Tak ses tu pochválil, jakej si "šikovnej boreček" a co jako?!:nevim

Nejsem žádnej boreček jen jsem chtěl podotknout že v této republice jde úplně všechno - a legálně :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: yaris1

To jo zemědělci jsou vysmátí, mají vystaráno, jistý odběr a na pšenici kašlou, proto máme rohlíky po 2,50:xvul

To je dáno vše EU a jejíma kvótami v zemědělství. Jinak by vše bylo jak je. Ale cena by se zvedla ale né o tolik, jako je teď!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

nějak nám někddo zapomněl i zvednou platy, na to se nějak zapomíňá :(( plná nádrž skoro 1500,- pred dvema rokama bylo absolutně jinak, ono stačí i před pár měsíci.... :o:nevim

hehe, proc zvedat platy. Musis to vzit jinak. Uvedu priklad, ale momentalne nevim jak ty cisla jsou ve skutecnosti - pres pul rokme jsme braly 20% platu co mel prumerny obcan EU v eurech. Ted je to jiz 40%. Tak proc zvedat platy. Podivej se na to takhle a musis byt happy :D A o dolaru nemluvne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nehledě na to, že stále existuje možnost, jak vydělávat víc ... třeba změnit práci, třeba se naučit cizí jazyk, třeba studovat, třeba udělat rekvalifikační či svářečský kurz nebo prostě jen nastoupit do státní správy :D

mmch, před 2 lety 12.12.2005 jsem tankoval za 26,50 Kč/lt ( ta cena mi zase jako terno nepřijde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...