Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vnější kliky dveří


Ladman

Recommended Posts

Neví někdo, kdy se dávaly vnější kliky dveří v barvě karosérie? Osobně je právě v barvě nemám, výbavu mám SR, ale s výbavou za příplatek, jako el. vnější zrcátka v barvě, klima, ap. Co tak koukám po jinejch 406-kách, tak drtivá většina ty kliky v barvě má. Bylo to za příplatek? Pokud ano, tak nechápu toho němce co to měl přede mnou, proč si nepřiplatil. Snad to taková pálka už nebyla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BIBOP

JE TO ZÁKLADNÍ VÝBAVOU SR PROTO ČERNÉ KLIKY PROTOŽE ZÁKLADNÍ VÝBAVA TVÉHO AUTA NENÍ ŽÁDNÝ ZÁZRAK TAK ČERNÁ KLIKY I KDYŽ TAM MÁŠ VÝBAVU DOKOUPENOU:myslim:myslim:papa:papa

je fakt, že SR je základ, ale těch bude na silnicích většina. Jak jsem psal výše, drtivá většina má kliky v barvě. I třeba takoví, co mají manuálně ovládaná vnější zpětná zrcátka, která v barvě nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas potom sportovu vybavu...aby saTi pri tej rychlosti akou jazdis neodlupoval lak...:D:P

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: OK406

Je to dáno výbavou : černé kliky, černé zrcátka. Jinak za příplatek u SR výbavy.

Hmmm...a ked ja mam cierne spatne zrkadla to mam potom aku vybavu??? :aut:myslim:D

[upravil dne 12.12.07 kadaver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahaa...tak to potom chapem...ale ja zas nejazdim rychlo :roll

Původně zaslal: kadaver

To mas potom sportovu vybavu...aby saTi pri tej rychlosti akou jazdis neodlupoval lak...:D:P

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: OK406

Je to dáno výbavou : černé kliky, černé zrcátka. Jinak za příplatek u SR výbavy.

Hmmm...a ked ja mam cierne spatne zrkadla to mam potom aku vybavu??? :aut:myslim:D

[upravil dne 12.12.07 kadaver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Tak vzíti sprej a stříknout sprejem.Stříkal jsem kdysy na Laguně zrcátka a drželo to.O těch klikách přemýšlel jsem ale jelikož mám tm.modrou tak je to pomalu jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...