Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

subaru justy


oni

Recommended Posts

mam takovej problem, co to muze bejt,cekal jsem na zelenou na semaforu a chci se rozjet a ono nic,jen motor toci za plynem,ale auto stoji!je to subaru justy 1,2 4x4 automat.nevedel by nekde co by to mohlo byt?typoval bych to asi na spojku!ale z niceho nic!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarádovi se podobně chovala 605ka 3,0 v automatu (druhý den po koupi od stejdy !!!!), tak jsem ho děsil že má v řiti převodovku a že auto tak jak je může hodit ze skály A NAKONEC MĚL JENOM VYPADLÝ TÁHLO OD ŠALTPÁKY KE SKŘÍNI - oprava v řádu stokorun a samozřejmě hrubý výsměch předsedovi P-clubu, kterej piškotům ale vůbec nerozumí, když by kvůli takový kravině takovej SUPER kočár házel ze skály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem to vcera resil s klukama ze subaruclubu a ten jeden mi tvrdil,ze je malo oleje na spojce a tudiz nefunguje a bude zavzdusnena!jelikoz je to automat,tak je to dosti pochopitelne,spise mi nejde na lavu ze z niceho nic se to muze stat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem byl velmi prekvapen az ohromen,nakonec jsem zavolal primo na subaru a prijel technik az k nam na privat,auto ohlidnul,poradil,nic nechtel a odjel!takove jednani fakt neznam!no jiank,bude bud ten olej,remen co retez v prevodovce a nekde se mztraci tlak!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...