Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

predstih na 1,9DT


Radek

Recommended Posts

a kdyz chci zlepsit startovani za studena, tak mam tocit na kterou stranu? Pro vysvetleni: odesel mi jeden zhavic (motor sel po startu za studen a na 3 valce; nechal jsem vymenit vsechny 4 zhavice a od toho okamziku motor po startu za studena bezi velice tezce, vetsinou po naskoceni zase zdechne a az napodruhe jakz takz bezi. po par sekundach se vsechno srovna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zkus zajít do toho servisu a v klidu a slušně jim říct,co se děje a zeptat se ne jejich názor.

na TD je toho seřizování trošku víc,než na odyč. dieslu,těžko říct,do čeho mohli rýpat a proč....

každopáně při dnešních cenách nafty i blbého 0,5L na 100km-úplně zbytečně navíc jen vlivem špatného seřízení je dost.bez přístrojů to přesně neseřídíš,takže tě servis stejně asi nemine....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předvstřik se seřizuje pootočením toho čerpadla, má to vliv jak na startovatelnost tak na chod (zvukový projevv, tah, spotřeba), a to nastavení je značně citlivé - poznáš i rozdíl půl milimetrový posun na obvodu příruby čerpadla proti držáku...

Čerpadlo je celkem na 4 šroubech, a na ten spodní je potřeba mít tzv "alternátorvý klíč" (normální očkoplochá 13 ohnutá do zatáčky :) ), aby ses tam dostal. Každopádně bych do toho ale jen tak nesahal. Co je tam za nové žhavky (značka) ? Zkus nažhavit 2x, nebo startovat až 5 sekund po zhasnutí kontrolky, jestli to bude dělat to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zhavky jsou Bosch, stejny typ, jako ty predchozi. kdyz po ranu zhavim trikrat, tak se motor rozbehne jakz takz normalne. kdyz zhavim jen jednou, tak hned zdechne a po druhem nastartovani se nekolik sekund sotva otaci na hranici zdechnuti. zacalo to od okamziku, kdy mi menily zhavky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek

zhavky jsou Bosch, stejny typ, jako ty predchozi. kdyz po ranu zhavim trikrat, tak se motor rozbehne jakz takz normalne. kdyz zhavim jen jednou, tak hned zdechne a po druhem nastartovani se nekolik sekund sotva otaci na hranici zdechnuti. zacalo to od okamziku, kdy mi menily zhavky

Mě děla něco podobneho od doby co jsem dal jíne réle žhavení asi tam bude někde chyba:DAle zatím nevím kde startovat to startu je tak uvidíme:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na obojím. Na tom čerpadle jsou nějaké stopy, že by se na to sahalo? Matice, nebo otisk na držáku u příruby... už jsem ti to psal di jiného vlákna.

Pohnout se s tím dá, ale je třeba si pečlivě označit původní polohu, a phnout s tím jen o chlup - já když s tím hýbu, tak po půl milimetru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...