Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co říkáte na tuto 307?


Ribees

Recommended Posts

Tak se chystám během zimy pořídit nějakou 307 z Německa. Moje požadavky jsou: motor 1.6 (80kW), 5-dvéřák, nejlépe v černé barvě. Dneska jsem prohlížel největší servery (autoscout24.de a mobile.de) a do oka mi padnul tento: P307 Sport Edition.

1) Co říkáte na modelovou řadu Sport Edition?

2) Co je tam proti klasické výbavě?

3) Máte někdo tento model?

4) Nevíte o někom, kdo auta vozí, nebo je lepší pro to zajet osobně?

Díky za názory, určitě pomůžou. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ribees

Tak se chystám během zimy pořídit nějakou 307 z Německa. Moje požadavky jsou: motor 1.6 (80kW), 5-dvéřák, nejlépe v černé barvě. Dneska jsem prohlížel největší servery (autoscout24.de a mobile.de) a do oka mi padnul tento: P307 Sport Edition.

1) Co říkáte na modelovou řadu Sport Edition?

2) Co je tam proti klasické výbavě?

3) Máte někdo tento model?

4) Nevíte o někom, kdo auta vozí, nebo je lepší pro to zajet osobně?

Díky za názory, určitě pomůžou. :super

ta akoze sport edicia, no neviem....asi to nazvali podla toho ze tam supli jedny 17" disky,koncovku vyfuku.....

vybava uplna bieda..... 2x ele.okna, manual klima.....ci ze nic moc.....ak by to mala byt nejaka sport edition, tak urcite 4xele.okna. climatronic, min. polokoza, anatomicke sedacky,atd atd.....

Hovoria ze prve prihlasenie v 9/2001

pytas sa co je tam proti klasickej vybave...tato vybava je total humus, este aj ta farba palubovky a sedadiel, je to biedy...

vlacim auta z belgicka ,ale stakouto mizernou vybavou som sa tam nestretol...... zisti si VIn, a sam uvidis co je to zac....

Ale aspon ma ostrekovace svetiel...to je rarita :):papa:papa:P:super

[upravil dne 11/12/07 marisw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vseobecne neviem co si mam o tychto autach v mobile.de a atuoscout.de mysliet...tie ceny su skutocne uplne ine.....

niekdey mam pocit ze chcu niekoho ojebavat...parkarat som bol v nemecku po auta, atie ceny su uplne ine....bazaristi v DE pustia len minimum, a to takemu cloveku co im robi kseft.... ceny su podstatne vyssie ako uvadzaju tu..... aspon podaktorí...

prezrel som tam zopar kusov.....rok 4/2006 2,0 Hdi 136 PS - 6 kvalt, navi, koza , xenon..... za 5500eur......toje 181500 Sk ( samotna kupa) + cca 13000Sk dovoz z DE + 13 - 18000 sk ak ma COC alebo nema COC prihlasenie.... cize....je to cca 212500SK ...za to nekupis a ni hovno...... nie to rok 4/2006 v plnej palbe SW...si robia srandu...

120535127_1.jpg

120535127_2.jpg

120535127_3.jpg

120535127_4.jpg

120535127_5.jpg

neviem co si mam o otm mysliet

[upravil dne 11/12/07 marisw]

[upravil dne 11/12/07 marisw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: Ribees

Díky za názor. Je tam ale napsáno, že je to benziňák, takže HDI asi ne ;)

tak to som preklikol...ale ta vybava je dost slaba.....

JA vidim len HDI :o:o:papa vsade....

V pohodě, nic se neděje.:) Já koukám po benzínovém motoru, protože s ním budu každý den jezdit pouze pár kilometrů do práce plus občas někam dále, to znamená max. 15.000 km/rok. Proto volím benzín;)

Kolik mám tedy dle Tvých zkušeností počítat na 307, ročník asi 2002-03, s motorem 1.6 80kW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ribees

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: Ribees

Díky za názor. Je tam ale napsáno, že je to benziňák, takže HDI asi ne ;)

tak to som preklikol...ale ta vybava je dost slaba.....

JA vidim len HDI :o:o:papa vsade....

V pohodě, nic se neděje.:) Já koukám po benzínovém motoru, protože s ním budu každý den jezdit pouze pár kilometrů do práce plus občas někam dále, to znamená max. 15.000 km/rok. Proto volím benzín;)

Kolik mám tedy dle Tvých zkušeností počítat na 307, ročník asi 2002-03, s motorem 1.6 80kW?

u benzinu je to ine ako u nafty.... ja som mal 2002 1,6 benzin, na elektronoch 16", polokoza, auto. clima, 4 x ele okna, senzor,dazda,svetla, 6 Xabg, naj. 112000 km a predal som ju za 198000 SK minuly rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: Ribees

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: Ribees

Díky za názor. Je tam ale napsáno, že je to benziňák, takže HDI asi ne ;)

tak to som preklikol...ale ta vybava je dost slaba.....

JA vidim len HDI :o:o:papa vsade....

V pohodě, nic se neděje.:) Já koukám po benzínovém motoru, protože s ním budu každý den jezdit pouze pár kilometrů do práce plus občas někam dále, to znamená max. 15.000 km/rok. Proto volím benzín;)

Kolik mám tedy dle Tvých zkušeností počítat na 307, ročník asi 2002-03, s motorem 1.6 80kW?

u benzinu je to ine ako u nafty.... ja som mal 2002 1,6 benzin, na elektronoch 16", polokoza, auto. clima, 4 x ele okna, senzor,dazda,svetla, 6 Xabg, naj. 112000 km a predal som ju za 198000 SK minuly rok...

To je škoda, že to není až teď, něco takového přesně sháním:myslim Nemáš nějaké fotky, jak to auto vypadalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ribees

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: Ribees

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: Ribees

Díky za názor. Je tam ale napsáno, že je to benziňák, takže HDI asi ne ;)

tak to som preklikol...ale ta vybava je dost slaba.....

JA vidim len HDI :o:o:papa vsade....

V pohodě, nic se neděje.:) Já koukám po benzínovém motoru, protože s ním budu každý den jezdit pouze pár kilometrů do práce plus občas někam dále, to znamená max. 15.000 km/rok. Proto volím benzín;)

Kolik mám tedy dle Tvých zkušeností počítat na 307, ročník asi 2002-03, s motorem 1.6 80kW?

u benzinu je to ine ako u nafty.... ja som mal 2002 1,6 benzin, na elektronoch 16", polokoza, auto. clima, 4 x ele okna, senzor,dazda,svetla, 6 Xabg, naj. 112000 km a predal som ju za 198000 SK minuly rok...

To je škoda, že to není až teď, něco takového přesně sháním:myslim Nemáš nějaké fotky, jak to auto vypadalo?

jasne pokukam viac foto, fialova farba...atd....ale foto je aj tu na nete.....ale len jedna...dam ti sem ten odkaz

tu je to hned prva foto. to je on

[upravil dne 11/12/07 marisw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...