Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlavice řadičky


ELJEFE

Recommended Posts

Protože se mi to nechtělo psát, vypůjčil jsem si text z jiného fora o 206 od jisté sličné holčiny. Doufám , že se na mně nebude zlobit.

Pak se musí stáhnout originální hlavice - pouze tahem nahoru. Je to dost napevno, takže hodně zaberte, ale bacha najednou to povolí.....já jsem málem měla střešní okno Very Happy

(ještě jeden typ - když jsme to zkoušeli sundat, tak abysme mohli chytit hlavici za spodní část, radši jsem sundala tu kůži kolem aby se nepotrhala. Je tam připevněná obyčejnou elektrikářskou stahovací páskou na kabely. Takže jsem pásku ustřihla a pak znovu připevnila na novou hlavici.)

Ještě přidávám návod co jsem dostala k té hliníkové hlavici. Smile

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to tahal,

samotnou hlavu radici paky jsem neposkodil, ta sla opravdu smerem nahoru nakonec vytahnout (rukou a velkou silou).

Ale po te mi na ocelove tycce zustal takovy bily plast (trn), na ktere byla hlava narazena. A ten jsem proste rozlamal, jinak to neslo.

Samotny konec radici paky (ocelovy tyc) je vroubkovana a ten bily plast taky a mozna je tam i trochu lepidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Jo chce to sílu a kroutit a tahat a kroutit a tahat....:aut

Zdálo se mi že fofr klacek je moc dlouhý, tak jsem ho zkrátil o výšku původní hlavice a řazení je zase o něco příjemnější. :D

Co máte proti origo hlavici řadičky? Mě se zda velice podařená?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maki

je pekna ,m ale uz neni stribrna a je osoupana :D

Tak to jo, pryč s ní :bacha a šups tam s novou. Jak už se tady psalo, pootočil jsem s ní, tím se vnitřek dostal na takové výstupky a v té poloze za mírného pootáčení tahat a tahat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kulíšek

Původně zaslal: Maki

ja se bojim aby jsem tam neco neposkodil i s tou TYCI a ne jen s hlavici :D:D:D:D

Neboj:aut, přinejhorším si dáš pěstí do zubů jak to povolí:D

Na té tyči, jsem měl ještě nalisovanou silonovou vložku s výstupky, která byla konusového tvaru a věř mi ta dolů něšla ani za boha:bacha, tak jsem to řízl i sní a doraz jsem musel taky zneškodnit, aby mi hlavice popošla o tu zkrácenou část níž :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maki

tak to jo :D , mas neakou fotku jak to vypada kdyz jsi to vyndal? ulomilo e neco na ty hlavici? bylo lehky to tam pak dat? :D ja koupil tuhle protoze mam cerveno cernou kuzi :D teprv mi ma prijit

Jak už jsem psal, je tam nalisovaná vložka, na kterou se nasune hlavice. Zpátky šla v pohodě a drží znova bohovsky. Jak se dívám na tvůj nový kousek, tak ten asi bude na zajištění červíkem co? Podle průměru vnitřku uvidíš jestli tu silonovou vložku nebudeš muset obříznout.

Tak sebrat sílu a baha na zuby, a ať si nerostrhneš pytel :aut, zamozřejmě ten u fofrklacku :D:D:D

Foto bohužel nemám:bojim a řadičku jsem dával zpět tu původní, mě se líbí a po 30tis. km je jako nová :roker

[upravil dne 16/4/08 Kulíšek]

[upravil dne 16/4/08 Kulíšek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...