Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaký žárovky?


Martin.405

Recommended Posts

včera sem měl delší noční výlet, a nemůžu si pomoct, ale hloupá fábie svítí dvakrát tolik než moje 405ka (intenzita světla). používám žárovky osram silverstar 55w, svítí bílej a měli by mít o nějakejch 30% vetší svítivost.. tak sem přemýšlel, jestli to není tím bílím světlem, nebo mám prostě vypálený paraboly? taky sem přemýšlel nad xenonama, dneska už ty sady nestojej vůbec moc, jenom úplně neznám legislativní stránku věci, nevím, jestli to má smysl do světel bez čoček a nevím, jestli to má smysl dávat do 405ky.. takže budu rád za jakejkoliv názor, jezdit se s tím dá ale dobře vidět je základ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

90W žárovky jsou na hever ... a když bude dotyčej alespoň trochu soudnej, dá ti vybrat : světla, nebo mezi oči ?

90W žárovky na auto nepatří - kór na 309, která má na přepínací páčce co dělat, aby udržela 55W :nevim

existujou taky relátka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo jak by ste to řešili vy? ty světla svítí fakt naprd, silnější žárovky dávat nechcu, tak mě ještě napadlo koupit nový světla - koukal sem se na autokelly tak ty novější stojej asi 2k, dohromady jako sada xenonů..

tak ne, 1640 korun jedno h4+h1 světlo, dohromady nějakejch 3300 za obě.. tak co, koupit xenony nebo radši nový světla?

[upravil dne 9.12.2007 Martin.405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Původně zaslal: vix

90W žárovky jsou na hever ... a když bude dotyčej alespoň trochu soudnej, dá ti vybrat : světla, nebo mezi oči ?

90W žárovky na auto nepatří - kór na 309, která má na přepínací páčce co dělat, aby udržela 55W :nevim

existujou taky relátka

Ano, pokud jsi kutil a neva ti u 309 překopat elektriku.

Nicméně to, co jsem napsal o heveru a 90W žárovkách je z mé strany pravda a za tím si stojím - prostě tam nepatří, a pokud vědomě riskuješ a ohrožuješ ostatní (a samozřejmě sebe a osádku svého vozu), je to jen a pouze tvé rozhodnutí. A neříkám, že dobré. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

nebo jak by ste to řešili vy? ty světla svítí fakt naprd, silnější žárovky dávat nechcu, tak mě ještě napadlo koupit nový světla - koukal sem se na autokelly tak ty novější stojej asi 2k, dohromady jako sada xenonů..

tak ne, 1640 korun jedno h4+h1 světlo, dohromady nějakejch 3300 za obě.. tak co, koupit xenony nebo radši nový světla?

[upravil dne 9.12.2007 Martin.405]

Já bych prvně volil nové lampy a potom když tak xenony,ani xenony nebudou svítit dobře nebo aspon tak jak mají když máš špatné lampy.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Původně zaslal: vendi.stejskal

Původně zaslal: vix

90W žárovky jsou na hever ... a když bude dotyčej alespoň trochu soudnej, dá ti vybrat : světla, nebo mezi oči ?

90W žárovky na auto nepatří - kór na 309, která má na přepínací páčce co dělat, aby udržela 55W :nevim

existujou taky relátka

Ano, pokud jsi kutil a neva ti u 309 překopat elektriku.

Nicméně to, co jsem napsal o heveru a 90W žárovkách je z mé strany pravda a za tím si stojím - prostě tam nepatří, a pokud vědomě riskuješ a ohrožuješ ostatní (a samozřejmě sebe a osádku svého vozu), je to jen a pouze tvé rozhodnutí. A neříkám, že dobré. :nevim

Tam neni co překopávat,prostě přidáš mezi pojistku a světlo spínací relé a to pouští proud do světel,páčka jen spíná relé,a že by to svítilo do očí?O nic víc než xenony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

a koupil bys radši za 1100 obyč h4 nebo za 1600 h4+h1? v čem je to dražší lepší?

Koupil bych radši H4+ H1 a ten jeden drát na H1 bych si natáhl (teď si nejsem jistej, jestli je přímo v lampě nebo ne). Ty dvě žáovky navíc jsou sakramentsky znát:super Když máš cenu 1600 z H4+ H1, tak máš zřejmě starý model s hydraulickym naklápěním, že?

[upravil dne 9/12/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

a koupil bys radši za 1100 obyč h4 nebo za 1600 h4+h1? v čem je to dražší lepší?

Já bych asi zvolil tu první variantu,jezdim jen málo na dálku převážně po městě a tam nepotřebuju 4 dálkový a taky bych ušetřil dost peňo,který potřebuju jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Martin.405

a koupil bys radši za 1100 obyč h4 nebo za 1600 h4+h1? v čem je to dražší lepší?

Koupil bych radši H4+ H1 a ten jeden drát na H1 bych si natáhl (teď si nejsem jistej, jestli je přímo v lampě nebo ne). Ty dvě žáovky navíc jsou sakramentsky znát:super Když máš cenu 1600 z H4+ H1, tak máš zřejmě starý model s hydraulickym naklápěním, že?

[upravil dne 9/12/2007 Dundee]

mám starej model bez naklápění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...