Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

praskající h 7


invalida

Recommended Posts

Velmi děkuji za rady syn se učí na mechanika elektronika takže si trochu zapájí.Prostě to zkusím a uvidím.Je to sice maličkost ale i ta žárovka stojí peníze a když potkáte blbce policajta tak mu to nevysvětlíte a je to za bod a flastr.Navíc žena si tu žárovku na silnici sama nevymění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: invalida

Velmi děkuji za rady syn se učí na mechanika elektronika takže si trochu zapájí.Prostě to zkusím a uvidím.Je to sice maličkost ale i ta žárovka stojí peníze a když potkáte blbce policajta tak mu to nevysvětlíte a je to za bod a flastr.Navíc žena si tu žárovku na silnici sama nevymění

to je nanic přesně, zatim nemam zkušenost... to už nestačí říct že když si vyjížděl tak eště svítila a vyměnit jí na místě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ji vyměním ale žena ne a protože s tím jezdí denně do práce tak v tom sedí víc než já.No a ti policajti to je různý jak na koho narazíš,jakou má náladu,jak se napapal,zda mu manželka dala atd.Jednou jsem platil 200 za ůdajní nezastavení na stopce přestože jsme byli v autě 3 a všichni jsme tvrdili že jsem zastavil ale polda byl neůstupný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno tu na fóru byla diskuze /v jiném vláknu/ na téma H7 - cena, tehdy jsem jsi koupil v Penny 2 ks za 99,- Kč.

Dneska mi ta /tzv.dobře/ koupená žárovka "k*rva" odešla - životnost cca 3 měsíce.

Podotýkám - nemám v autí na konci vyšší napětí a na baňku nechytám.

Proto radím - tyhle /jak říkaj rákosníci - velkí šleva/ - NEBRAT !!!! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: aaischa

to praskaj konkrétně jenom H7? nebo tim trpěj i H4...?

Vyjde to nastejno.

me to zajimalo pac na Š120 vydrzely H4ky treba i ty dva roky, a zadny problemy nebyly a to byli este i nejaky stolety zásoby žárovek kdoví jak starejch, tak ted na 205 sem koupil rovnou s jednou zarovkou k.o. tak sem tam dal dve novy, tu puvodni dobrou nechal jako rezervu a uvidí se.. tak abych vedel ... :papa

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: invalida

Já ji vyměním ale žena ne a protože s tím jezdí denně do práce tak v tom sedí víc než já.No a ti policajti to je různý jak na koho narazíš,jakou má náladu,jak se napapal,zda mu manželka dala atd.Jednou jsem platil 200 za ůdajní nezastavení na stopce přestože jsme byli v autě 3 a všichni jsme tvrdili že jsem zastavil ale polda byl neůstupný

doporučuju udělat si půl hodinky čas a ženu výměnu žárovky naučit. vždyť ženy dnes umí spoustu věcí... třeba obsluhovat vysavač, řídit automobil, dát vodu do žehličky, někdy i vyměnit nástavec na kulmě nebo poslat e-mail :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučuju udělat si půl hodinky čas a ženu výměnu žárovky naučit. vždyť ženy dnes umí spoustu věcí... třeba obsluhovat vysavač, řídit automobil, dát vodu do žehličky, někdy i vyměnit nástavec na kulmě nebo poslat e-mail :D

Naprosto zbytečný !!

Některé věci / alespoň má žena/ prostě nezvládne.

Je fakt že obsluhovat vysavač.......atd. to umí - já ne.

Ovšem výměna žárovky u wehiklu - znova opakuji naprosto zbytečný - a to jsem několikrát zkoušel pouze ty jednoduché věci - přední světlo (se slovy - co když ti to kixne někde cestou).

Stejně tak obsluha např. videa - kdy si chce nahrát svůj oblíbený seriál /jakýsi "hraběnky" nebo co/.

Nevím kolik to má /nebo nebo ještě bude mít dílů/ - furt jí to musím nastavovat.

Máte někdo stejné problémy ??

P.S. Žen přítomných na fóru se to netýká !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: aaischa

to praskaj konkrétně jenom H7? nebo tim trpěj i H4...?

Vyjde to nastejno.

me to zajimalo pac na Š120 vydrzely H4ky treba i ty dva roky, a zadny problemy nebyly a to byli este i nejaky stolety zásoby žárovek kdoví jak starejch, tak ted na 205 sem koupil rovnou s jednou zarovkou k.o. tak sem tam dal dve novy, tu puvodni dobrou nechal jako rezervu a uvidí se.. tak abych vedel ... :papa

dik

Problém příliš častého pálení žárovek má spousta nových aut - slyšel jsem hodně o 206 (ikdyž ta moje je hodná) a 307 (jsou si dost podobné), ale týká se to samozřejmě i jiných značek. Problém je v tom, že když je žárovka dělaná na nominální napětí 12 V, tak má dostat 12 V. Zvládne v pohodě třeba ještě 13,5 V, ale u spousty aut jde palubní napětí při běžícím motoru i hodně přes 14 V a to už ty žárovky pochopitelně nedávají a rychle se pálí. :nevim Často se to řeší vřazením jedné, nebo více diod do série se žárovkou (nebo s vláknem tlumených u H4), které díky úbytku napětí toto dostanou na bezpečnou hranici a problém se žárovkami odpadá. Tuto úpravu mi nabízeli i v autorizovaném servisu, že prý kdybych s tím měl potíže, tak že to není problém upravit.

Nemůžeš za srovnávat Š120 se současnými auty, ta byla ráda, že měla vůbec nějakou elektriku. Tam příliš vysoké napětí opravdu nehrozilo. :D

Mně vydržely běžné Osram H7ky v potkávačkách vždycky asi rok, a to mám automatické denní svícení nastavené v BSI. Teď mám cca dva měsíce CoolBlue a zatím drží v pohodě. Dle mého osobního (čistě osobního - nekamenovat :D) názoru je H4 zastaralý přežitek a popravdě si neumím představit, že bych s tím musel jezdit. :)

Musím ale trošku přehodnotit svou předchozí odpověď "vyjde to nastejno", po troše přemýšlení jsem dospěl k závěru, že to z pohledu životnosti není tak úplně pravda. H7 je mnohem víc tepelně namáhaná, H4 má oproti ní cca trojnásobný objem baňky, nemluvě o teplosměnné ploše. Nicméně pokud bych si měl vybrat mezi H4, které mi vydrží tři roky a H7, které mi vydrží rok, tak volém za bé. Světelný výstup H7 v mých očích rozhodně převáží delší životnost H4. Když jedu v noci, potřebuju hlavně pořádně vidět. Jestli mně to bude stát pět stovek za rok navíc, to už je mi jedno. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se žen celkově zastat teda aspon té mé určitě v tom že ona by se určitě žárovku vyměnit naučila jen si najít čas na instruktáž.Je pravdou že ty ženský dokážou ledaco jen jim to ukázat.Jinak ty diody už tam jsou tak jsem zvědavý jak dlouho ty žárovky vydrží.Mám auto asi 14 měsíců a už jsem vyměnil všechny 4 a to nekupuju žádný supermarketovky.Na stařence 309 jsem za skoro 10 let měnil pouze2 ks teda samo h4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím co prodávám H7 tak je to děs ta žárovka je už z výroba konstrukčně špatně vyřešená při stejné vatáži jako H4 má mohem menší banku vlákno se přehřívá a pak utřepe rada na to není skoro žádná . Jak sem dělal ve škodovce tak se o fabii daly koupit odporové dráty které snižovaly napětí a vlákno tolik netrpělo ale mělo to malý efekt. Zkrátka je třebas se vyhýbat dírám adlouho nesvítít potkavačkama na místě. Žárovky sezvýšenou životnosti nepomohou .nemá to smysl odejdou jak obyč které prodávám za 72 kč/kus;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot 306

Zdravím co prodávám H7 tak je to děs ta žárovka je už z výroba konstrukčně špatně vyřešená při stejné vatáži jako H4 má mohem menší banku vlákno se přehřívá a pak utřepe rada na to není skoro žádná . Jak sem dělal ve škodovce tak se o fabii daly koupit odporové dráty které snižovaly napětí a vlákno tolik netrpělo ale mělo to malý efekt. Zkrátka je třebas se vyhýbat dírám adlouho nesvítít potkavačkama na místě. Žárovky sezvýšenou životnosti nepomohou .nemá to smysl odejdou jak obyč které prodávám za 72 kč/kus;)

Dovolil bych si poznamenat, že třeba H1 a H3 mají při stejné wattáži baňku ještě mnohem menší, oproti H7. Velikost baňky ani tak není nevýhoda H7, jako spíš výhoda H4. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bejt Tebou, tak se poradne podivam na konektory ! Mival sem 306-ku (rv. 98) a tam mi velmi casto odchazela zarovka na strane u spolujezdce - taky vydrzela vzycky cca 3 mesice ... daval sem tam ruzny typy - furt stejny - 3 mesice a nazdar ...

Pak sem nahodou zjistil si obcas ZABLIKA - spatnej konektor. Uz si nepamatuju, jak sem to vyresil, asi sem procistil konektor, priohejbal tam ty plisky a od ty doby v pohode ...

Tyhle zarovky nemaj rady, pokud se s nima blika - jakkoli, diky spatnymu konektoru muze zarovka blikat - ne jak blinkr, ale proste s vysokou frekvenci problikakavat, ze to ani neni postrehnutelny, pak de rychle do haje ...

Jinak teorie s vysokym napetim u novejch vozu neznam - jak rikam, tamto auto bylo z roku '98. Jinak s napetim 0.7V na jedny diode souhlasim ;) dejte si ale taky pozor, na jakej produ je dioda dimenzovana ;)

hribe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...