Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

blikáte na pozdrav ?


Honza z Nera

Recommended Posts

Zdar. Při cestě na noční mě na silnici č.9 problikla starší 406. Neměl jsem zapnutá ani dálková a ani jsem nezapoměl svítit:D Také jsem podravil. Měl jsem ale pocit, že s pažoutem se blikne pouze na známé tváře, protože jen za asi 25km jsem potkal tak 10krát 406 a to nemluvím o ostatních modelech:) Já jsem nepoznal kdo to je, páč byla tma jak v pytli. Nicméně to bylo docela příjemné a zvedlo mi to i náladu:) A tak mě napadá otázečka : Co vy? Blikáte, zdravíte? A má to v tomhle množství aut vůbec smysl? :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

Já jsem nepoznal kdo to je, páč byla tma jak v pytli.

Zdravit se ve dne - dejme tomu, ale pokud byla tma jak v pytli, nemohlo to jeho "pozdravení" být třeba jen reakce na něco jiného? Co třeba seřízená světla? Jak by honem věděl, že ty dva svítící body patří 406té?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

mám zkušenosti, že takto se chovají (zdraví) majitelé méně vyskytovaných aut....

Přesně tak, s Trabim jsme se taky zdravili, ale s dalšíma autama jen s těma, který jsem poznal (většinou na poslední chvíli nebo bylo pozdě:D):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

mám zkušenosti, že takto se chovají (zdraví) majitelé méně vyskytovaných aut....já to třeb měl s Tigrou, to se docela zdravilo nebo pokyvovalo, ale nedokážu si představit, že bych měl mávat na každou 307, to fakt asi ne

já blikám :)

coupátek je málo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

Zdar. Při cestě na noční mě na silnici č.9 problikla starší 406. Neměl jsem zapnutá ani dálková a ani jsem nezapoměl svítit:D Také jsem podravil. Měl jsem ale pocit, že s pažoutem se blikne pouze na známé tváře, protože jen za asi 25km jsem potkal tak 10krát 406 a to nemluvím o ostatních modelech:) Já jsem nepoznal kdo to je, páč byla tma jak v pytli. Nicméně to bylo docela příjemné a zvedlo mi to i náladu:) A tak mě napadá otázečka : Co vy? Blikáte, zdravíte? A má to v tomhle množství aut vůbec smysl? :papa:papa

A nebylo to třeba tím, že máš vytažený světla moc vysoko a protijedoucí, kterej mohl bejt oslňovanej, se už neudržel a blikl na tebe?

Jinak blikám na ty co nesvítěj, jinak ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: purkmistr

já blikám jen když někde stojí benga a měří nebo dělaj prohlídku. NEVÍM PROČ SE S AUTEM JINAK ZDRAVIT:xvul

nojo, motorkar:D

kdyz mas auto, kterych je na okrese jen par, tak jsi rad, ze nejake potkas. kromtoho vetsinu jejich ridicu znas osobne:)

ale konkretne u "masovych" vozu typu 406, 307,... mi to tez prijde out. asi jako nechapu, proc se u nas zdravi salinari, kdyz se za sichtu musi potkat minimalne 100x:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvyklej dekovat ap. ale zdravim se jen s tim s kym se znam .. od ostatnich to beru spise jako upozorneni na ruzne veci (nezapnuta svetla.. radar.. nebezpeci na silnici ale to vetsinou blikam dost okate a jasne)

Take se zdravim s jednou GTi-6kou ktera tady obcas projede ale jeste nikdy jsem s dotycnym nemluvil ovsem vime o sobe myslim si dobre ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím,taky mi to udělá radost,když na mě náhodou blikne auto stejnýho typu.Ale je fakt,že zas tak ojedinělý auto 206ka není a většinou pod zablikáním tuším nezapnutá světla či cajty schovaný kdesi ve křoví:P Ale už mě párkrát napadlo pozdravit krásnou 206ku,když si to šinula proti mně:papaNo,ale nechtěl jsem majitele vyděsit,že něco nemá v pořádku,tak jsem si to schoval pro sebe...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravit každýho piškota, tak nikam nedojedu, páč bych se asi uzdravil.

Blikám pokud

a) někdo nesvítí

b) minul jsem někde poblíž hlídku PČR nebo MP (poblíž je nejčastěji k nejbližší následující obci, občas mě vyděsí auto, které usilovně bliká a já jedu k jím avízovaným polišům 15 minut - to už je snad i poplašná zpráva)

c) pokud postřehnu někoho známého

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...