Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bouchání - zadní dveře, zadní okno???


Guest Prikryl

Recommended Posts

Ahoj, stal jsem se před měsícem majitelem nového vozu P 407SW. Myslím, že vše je dle mých představ, nicméně na ostatní majitele mám dotaz.

Když pominu zvuky které se ozývají při přejezdu nerovností od mřížky N1, tak již nejsem schopen akceptovat bouchání - asi zadního okna nebo dveří (nejsem schopen jako řidič vysledovat). Vždy to před jízdou kontroluji a jak magor otvírám a pořádně zavírám ...

Nesetkal jste se s tím někdo? Co to dělá, a jak to odstranit?

Jiri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to zadní plato?

Jinak tu mřížku N1 doporučuju vyhodit a koupit originál přepážku na převoz psů. Vypadá to stejně, jen to nedrnčí a jdou sklopit sedadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní plato to určitě není. Dělá to, i když vzadu v kufru něco vezu, a plato je tedy zatíženo.

Dnes jsem jel náhodou okolo autosalonu kde jsem to auto bral, a tak jsem se tam stavil. Řekli mi, že to "ASI" dělá to zadní vyklápěcí okno, a mám se tedy objednat na úpravu.

Naznačili však, že se jedná o "vlastnost" tohoto modelu, a že se s tím moc nedá dělat. TO SE MI VUBES NELIBI ...

Kde se dá koupit ta přepážka pro psy?

Jiri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta přepážka pro psy je normální originální mřížka Peugeotu, která se dá koupit u každého dealera. Stojí 3500 nebo tak nějak. Užitná hodnota auta se ale výrazně zvýší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od těch zadních dveří jde spíš bouchání než drnčení. Drnčí N1 mřížka. Od zadních dveří jde spíš o bouchání než drnčení...

Kdo již něco takového odstraňoval, ozvěte se prosím.

Jinak kolega má Mondeo, a N1 mřížku také nahrazoval síťkou. Ale cena byla jen cca. 500,- Kč :-(:grr:grr

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám 407SW taky asi měsíc a řešil jsem stejný problém.Bouchání, drnčení ze zadní části auta.Nejdřív jsem nemohl na nic přijít, až při prohlížení pátých dveří z venku jsem si všimnul, že okno se dá při zatlačení na jednom, nebo druhém boku trochu přimáčknout ke karoserii.

Servisní úkon v Peugeot servisu: seřízení zámku výklopných dveří, cena 126,- bez DPH.Od té chvíle je všeno v pohodě, žádný pazvuky mě nerušej.:super

Snad ti to trochu pomůže.

Jinak jsem s autem najel asi dva tisíce km a zatím naprostá spokojenost:potlesk.Doufám, že to tak bude i v budoucnu.

P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ta náhrada N1 mříže je opět kovová mříž, jenom sahá od střechy po vršek sedadel. Zvenku to vypadá stejně jako N1, musíš vědět a hledat, abys to rozpoznal.

Až pojedu za 4 roky na technickou, tak si tu mřížku nevhám, dávat tam zpátky N1 je dost opruz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jinak ta síťka do Mondea - zvenku nepoznáš jestli je to síť nebo mříž. Je to dost dobrá napodobenina mřížky. Nicméně do mého auta nepasuje - Mondeo má delší tyčku na které je to pověšeno. Jedině to řešit zkrácením té tyčky ze strany kde není ta vysouvací část.

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

já nemám SW ale slyším za řidičem takové zvuky jako když praská plexisklo, takové jemné zpazvuky, zvlášť na nerovnostech když se vozidlo hýbe ale dělá to už při sebemenší nerovnosti, je to nepříjemné a už jsem zkontroloval co se dalo, je to někde nahoře vzadu, připadá mi to jako stropní čalounění ale může to být někde jinde. Už jsem stropní čalounění sundal, otevřel obě okýnka, zkontroloval plato vzadu, atd. a pořád stejné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

mě se zdá že nejvic bouchá plastový kryt třetího brzdového světla,na levé straně se hýbe docela dost. Jak se to dá přitáhnout,nechci to ulomit,má někdo zkušenost? A jak se dotáhne zámek zadního okna,to možná taky vibruje. díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o pár příspěvků o tom mluvil \"hnusoba\" ale je to příspěvek z prosince... já vidím ve zpětném zrcátku jak vibruje ten plastovej kryt třetího světla,ale nevím jak je tam přidělanej?:roll

to: Přema - jak se ovládájí páčkou ostřikovače? Když jen na chvilku přitáhnu páčku a pustím, tak stěrače setřou a dvakrát či třikrát se ostříknou světlomety, když podržím na delší dobu stříká to na světla pořád? A je možnost ovlivnist stříkání jen na okno a světla ne? dík:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajvet

o pár příspěvků o tom mluvil \"hnusoba\" ale je to příspěvek z prosince... já vidím ve zpětném zrcátku jak vibruje ten plastovej kryt třetího světla,ale nevím jak je tam přidělanej?:roll

to: Přema - jak se ovládájí páčkou ostřikovače? Když jen na chvilku přitáhnu páčku a pustím, tak stěrače setřou a dvakrát či třikrát se ostříknou světlomety, když podržím na delší dobu stříká to na světla pořád? A je možnost ovlivnist stříkání jen na okno a světla ne? dík:mrk

Většinou světla stříkájí po sobě 2 cykly ale že by stříkaly pořád to se mi nestalo.....ovlivnit stříkání na světla jde ......pokud ti svítí světla tak to stříká i na sklo i na světla,pokud nesvítíš tak jen na sklo.......já mám zaplé denní svícení a to není signál pro ostřikovače že mají stříkat na světla,takže i když ve dne svítím tak mi to na světla nestříká ale jakmile sepne senzor světel i palubovku(ta za denního svícení nesvítí) tak mi to stříká i na světla....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...