Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě 807 (táta) - A je po ní...


MatrixChose

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Tak to je fakt pešek - asi začnu věřit tomu, co tu kdysi psala ...... (už si na nick nevzpomenu,. ale děsně propagovala bílá auta) o \"zakletých osmičkách\" :myslim

[upravil dne 29/10/2008 Medvěd]

Asi myslíš Peugeotkovic, ale o osmičkách si nevzpomínám, je to ale možný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Karambamo

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Karambamo

jak se na to přišlo?

Na co přesně myslíš? Když Ti zmizí auto, tak to asi ohlásíš nebo ne?

Myslim jestli vám ho sebrali při silniční kontrole nebo to našli v registru a přijeli si pro auto.

Nejdřív volali a sháněli (tuším čt) a že má v pondělí přijet na PČR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MatrixChose, i ja se pripojiuji s uprimnou soustrasti a preji, aby byv majitel auto nechtel, na coz asi bude miziva sance. A jak a kde tata to auto kupoval?

Zpusob koupe pro me totiz kdysi byl jeden z duvodu proc jsem zmenil znacku ze Sharana na P807. Neslo vubec o cilenou zmenu znacky, ale hledal jsem tehdy dobre overenou cestu ke koupi, pri ktere by slo dobre overit kilometry, bouranost, kradenost a servis a puvodne jsem chtel opet Sharana (uz 2 roky vedu sekci Sharan pro celou CR ve VW-Cluvu CR), ale bohuzel se mi nepodarilo najit zadnou, pro me dostatecne overenou cestu na Sharany, tak jsem se zacal poohlizet po jinych znackach a jediny Peugeot a to primo salon Peugeot zabyvajici se prodejem novych i ojetych vozu, mi udelal nabidku na inividualni dovoz, ktera splnovala vsechny me pozadavky. Rikali, ze to maji z jejich belgicke leasingovky, takze jsou to auta po prvnim majiteli a servisovana jen u nich belgickem Peugeotu a to to moje (4 a 3/4 roku stare s 165.000 km bylo pro ne uz na hrane, protoze starsi nebo ojetejsi auta pry vozit nechteji. Dokonce i v kupni smlouve mi pisemne garantovali ujete km, puvod vozu cili nekradenost a i servis uvedeny v servisce a vse mi i vyjeli z evropske databaze Peugeota. Pak uz jsem si jen udelal srovnani Sharana a P807 a nebylo co resit.

U Sharana, resp ne u Sharana, ale u jeho prodejce, coz byl klasicky zapotovy bazarista, jsem kdysi narazil, ne sice na kradenost, ale na brutalne stocene km, bouranost a po servise ani pamatky atd., proto jsem se rozhodl, ze se ze me stane ten nejparanoidnejsi kupec auta. 807 jsem kupoval 4 a 1/4 hodiny - detaelni prohlidka provereni servisu, papiru, skutecneho stavu atd. a jeste jsem se v nem pred zaplacenim projel 100 km a pak si jeste vyzadal kompletni diagnostiku celeho vozu pred vlastnimi zraky.

Takhle by podle me koupe auta za ctvrt mice mela vypadat. On ji bohuzel zdaleka ne kazdy prodejce dovoli, ale jakmile ma prodejce s cimkoli problem, tak to o necem hovori. Proste jsem se zarekl, ze od zaplotovych bazaristu uz v zivote nekoupim ani ventilek.

[upravil dne 6/11/08 Shemik]

[upravil dne 6/11/08 Shemik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Shemik

MatrixChose, i ja se pripojiuji s uprimnou soustrasti a preji, aby byv majitel auto nechtel, na coz asi bude miziva sance. A jak a kde tata to auto kupoval?

Zpusob koupe pro me totiz kdysi byl jeden z duvodu proc jsem zmenil znacku ze Sharana na P807. Neslo vubec o cilenou zmenu znacky, ale hledal jsem tehdy dobre overenou cestu ke koupi, pri ktere by slo dobre overit kilometry, bouranost, kradenost a servis a puvodne jsem chtel opet Sharana (uz 2 roky vedu sekci Sharan pro celou CR ve VW-Cluvu CR), ale bohuzel se mi nepodarilo najit zadnou, pro me dostatecne overenou cestu na Sharany, tak jsem se zacal poohlizet po jinych znackach a jediny Peugeot a to primo salon Peugeot zabyvajici se prodejem novych i ojetych vozu, mi udelal nabidku na inividualni dovoz, ktera splnovala vsechny me pozadavky. Rikali, ze to maji z jejich belgicke leasingovky, takze jsou to auta po prvnim majiteli a servisovana jen u nich belgickem Peugeotu a to to moje (4 a 3/4 roku stare s 165.000 km bylo pro ne uz na hrane, protoze starsi nebo ojetejsi auta pry vozit nechteji. Dokonce i v kupni smlouve mi pisemne garantovali ujete km, puvod vozu cili nekradenost a i servis uvedeny v servisce a vse mi i vyjeli z evropske databaze Peugeota. Pak uz jsem si jen udelal srovnani Sharana a P807 a nebylo co resit.

U Sharana, resp ne u Sharana, ale u jeho prodejce, coz byl klasicky zapotovy bazarista, jsem kdysi narazil, ne sice na kradenost, ale na brutalne stocene km, bouranost a po servise ani pamatky atd., proto jsem se rozhodl, ze se ze me stane ten nejparanoidnejsi kupec auta. 807 jsem kupoval 4 a 1/4 hodiny - detaelni prohlidka provereni servisu, papiru, skutecneho stavu atd. a jeste jsem se v nem pred zaplacenim projel 100 km a pak si jeste vyzadal kompletni diagnostiku celeho vozu pred vlastnimi zraky.

Takhle by podle me koupe auta za ctvrt mice mela vypadat. On ji bohuzel zdaleka ne kazdy prodejce dovoli, ale jakmile ma prodejce s cimkoli problem, tak to o necem hovori. Proste jsem se zarekl, ze od zaplotovych bazaristu uz v zivote nekoupim ani ventilek.

[upravil dne 6/11/08 Shemik]

[upravil dne 6/11/08 Shemik]

Jo, i když z tebe asi měli radost, mělo byto tak vypadat. Bazar už nevím, odkaz byl na začátku, ale ten inzerát už tam není. Jinak teď se k nám dostaly nový informace ohledně toho zabavení, takže se uvidí :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 10 měsíců později...
Původně zaslal: kveton

to se nedivim, jel jsem s 2.0 HDi a uprimne nic moc, ten motor je na takovy auto slabej. 2.2 HDi je optimalni

Nesouhlasím....mám 2.0 HDI 16V FAP 100kW a motor má výborný zátah a výbornou spotřebu.Je kultivovaný a tichý....není dvoulitr jako dvoulitr pánové......:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...