Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Smerovky


roman8888

Recommended Posts

Ahojte vsetci Peugeotaci.

Mam jeden problem. Pri zmykani alebo odomykani auta (peugeot 306) cez dialkovy ovladac zostanu svietit smerovky. NIekedy cela prava strana, niekedy lava a niekedy obe strany. Najprv mi to robilo sem-tam len prava strana a teraz to robi stale.Nerobi to pravidelne ale dost casto. MOzete mi poradit kde mam hladat chybu?

Dakujem.

Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: roman8888

Ahojte vsetci Peugeotaci.

Mam jeden problem. Pri zmykani alebo odomykani auta (peugeot 306) cez dialkovy ovladac zostanu svietit smerovky. NIekedy cela prava strana, niekedy lava a niekedy obe strany. Najprv mi to robilo sem-tam len prava strana a teraz to robi stale.Nerobi to pravidelne ale dost casto. MOzete mi poradit kde mam hladat chybu?

Dakujem.

Roman

ostava ti vysiet rele....cize je furt zapnute.... skontroluj si to, a uvidis dalej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: roman8888

Kde sa nachadza to rele? predpokladam niekde nad poistkami. A pod kontrolou co myslis? vybrat vycisti kontakty alebo vymena.

dakujem za rady

neviem kde sa nachadza, ale tipoval bysom to pri poistkach, vycistit kontakty priamo na cievke ktore spinaju...kontakty na ree nie, bo prud tam ide....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

AHojte.

Po dlhom case som tu. Problem som nevyriesil. Myslel som si ze to nie je v prerusovaci. Asi to je v riadiacej skrinke od centralu. Viem co je chyba vedel by som ju aj odstaranit ale neviem najst krabicku od centralu. Je to peugeot 306 r.v. 11/97. Nie je riadeny central z riadiacej jednotky auta? Alebo neviete poradit kde presne by som mohol najst skrinku od centralu. NIe som automechanik ale ani ziadny neskuseny zaciatocnik len sa bojim hrabat v elektrike. A uz ma hneva 20x zamykat a odomykat auto kym mi nezhasne jedna alebo druha smerovky alebo obe dve. Poradte mi prosim. DAKUJEM vsetkym za akekolvek rady.

Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: roman8888

AHojte.

Po dlhom case som tu. Problem som nevyriesil. Myslel som si ze to nie je v prerusovaci. Asi to je v riadiacej skrinke od centralu. Viem co je chyba vedel by som ju aj odstaranit ale neviem najst krabicku od centralu. Je to peugeot 306 r.v. 11/97. Nie je riadeny central z riadiacej jednotky auta? Alebo neviete poradit kde presne by som mohol najst skrinku od centralu. NIe som automechanik ale ani ziadny neskuseny zaciatocnik len sa bojim hrabat v elektrike. A uz ma hneva 20x zamykat a odomykat auto kym mi nezhasne jedna alebo druha smerovky alebo obe dve. Poradte mi prosim. DAKUJEM vsetkym za akekolvek rady.

Roman

Zkus hledání na foru.už se to tu řešilo.někteří psali že je pod zadním sedadlem na levé straně.nadávali také na toto umístění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...