Přejít na obsah
zoby

zavaření vrat kufru 205

Recommended Posts

trochu jsem se hrabal v zámku kufru mý 205-ky a vymýšlel jak udělat otvírání zevnitř. Uvažuju o verzi s lankem nataženým do auta.

Problem: jak jste (by jste) spojili to lanko

s tou pacičkou na zámku. Zkoušel jsem to provrtat, ale je to moc tvrdý. Ještě na to zkusím nový ostrý vrták.;)

Pokud máte někdo zkušenosti nebo nějaký nápad, potřebuju poradit jak to na tom zámku vyřešit...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

tak jsme to o víkendu zavařili a udělali dírku...tak tam hezky natáhnu lanko a bude to. kdyby se někomu doma válela vnitřní klička na otevření dveří tak sem s ní

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

hmmm:)

tak to by jsme se mohli nějak dohodnout...

nejlépe aby byla i s něčím čím to přidělám k autíčku

kdyžtak mi mailni:D na zoby@centrum.cz

nebo ti mám mailnout já???

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mě ten zámek v zadních dveřích nějakej chytrák vykuchal,tak jsem si koupil motorek na otvírání zámku(normální co je ve dveřích na centrál)použil jsem ty kabely co jsou tam natáhnutý originál akorát ve předu jsem je odpojil a připojil jsem je na vypínač,kterej jsem kydnul vedle ostatních na přístrojovce.Tak že jenom zmáčku uvnitř auta tlačitko a je to

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Bimbo, az budes instalovat vypinac, at ti funguje jako zvonkove tlacitko, nebo aby jsi poznal polohu zapnuto a vypnuto, jinak spalis ten motorek. Vim o cem mluvim, me se to kdysi stalo den pred odjezdem na dovolenou.;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já ale psal jak jsem to vyřešil já,už to mám takhle udělaný asi přes rok.Ten vypínač jsem tam dal s šesti vývodama,je to kolebka,na jednu polohu otevřu a na druhou zavřu,funguje mi to super.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku