Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Airbrush


Návštěvník

Recommended Posts

Jo, autíčko pěkný (sice ne můj vkus - na mě je to dost přeplácnutý - pouťová atrakce) - ale to na fotce má zasebou úprav poněkud více, žeano. Pokud takhle "vohákneš" "sériovku", tak to bude nejspíš akorát trapas.

A navíc, pokud to auto používáš denně pro běžný účely, tak bych to nedoporučoval už tuplem.

Tyhle auta "viz fotka výše" sou dělaný na výstavy, ne na běžnej provoz. Navíc, až vyrosteš z puberty, tak se toho budeš těžko zbavovat, bo to bude téměř neprodejný, nebo těžce pod cenou. Tuning je sakradrahá věc a ocení ho jen tuneři.

Ale jinak snění a fantazii se meze nekladou :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt že celkovej dojem dotváří mnoho detailů, ten lak je jen třešnička na dortu. Já bych to viděl že začnu kolesama, křídlem a duplexem, no a pak popřemejšlím nad zbytkem. Počítám že tak do pěti, šesti let bych moh před barákem parkovat podobnou káru jako na obrázku výše :D

Hodně se mi líbí výdech v blatníku, kupodivu ani ten bodykit nevypadá vůbec zle. Je to pěkně dotažený do detailu, parádička. Zadní světla nemusím a křídlo mi připadá moc velký. CC má zadek řešenej poměrně specificky, když křídlo, tak jen nějakou decentku.

No zkrátka, až budeš mít auto nově láknutý, nezapomeň hodit fotky :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Měním názor na bodykit - Přední nárazník je naprosto hnusnej, přídavný světla v něm moc velký a ta hrůza na kapotě - škoda mluvit :D

No asi maš pravdu mne sa asi pači len to striekanie A povytiahnute blatníky:super:super:super:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: feldo

Ja to asi dam streknut.Nenormalne sa mi to páči.:myslim:myslim:myslim:super:super:super:super:super

Tak ta kopota je hrozná,,,A řekla bych, že ze všech barev ve kterých jsem 206cc viděla, tak v modré je nejhezčí:mrk Ale ta kombinace modrá+oranžová je hustá:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: feldo

Ja to asi dam streknut.Nenormalne sa mi to páči.:myslim:myslim:myslim:super:super:super:super:super

Tak ta kopota je hrozná,,,A řekla bych, že ze všech barev ve kterých jsem 206cc viděla, tak v modré je nejhezčí:mrk Ale ta kombinace modrá+oranžová je hustá:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sapikuv

Původně zaslal: feldo

Ja to asi dam streknut.Nenormalne sa mi to páči.:myslim:myslim:myslim:super:super:super:super:super

Tak ta kopota je hrozná,,,A řekla bych, že ze všech barev ve kterých jsem 206cc viděla, tak v modré je nejhezčí:mrk Ale ta kombinace modrá+oranžová je hustá:potlesk

:D:DPohoda ved ani mne sa vsetko nepači ale orange moooooožem:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...