Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Porucha ostrekovania


Jajanko

Recommended Posts

Pred pár dňami asi zamrzla kvapalina do ostrekovača na mojej P 307 SW.Skúsil som šprcnúť na čelné sklo,ani kvapka.O tri dni neskôr a 8 stupňov Celziových viac som pokus zopakoval.Výsledok=sucho na skle.Dnes som bol v servise,kde zistili nasledovné:

-voda vpredu,ani vzadu nestrieka

-v nádržke kvapalina je

-všetky poistky sú neporušené

-motorček ostrekovača sa pri použití náhradného napájania (baterky) bezproblémovo točí,čerpadlo funguje

-nejde elektrina z drôtov orig.napájania čerpadla

Resumé:chyba je niekde medzi páčkou pri volante a koncom prívodných drôtov.

Inak stierače stierajú vpredu aj vzadu.

Kto má s týmto skúsenosť,prosím napíšte,kde v páčke môže byť pes zakopaný.

Vopred ďakujem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to samé, před prvními mrazy jsem nechal letní směs a ani ťuk.Byl jsem v nezn.servisu kde kontrolovali pojistky,že jsou dobré,strašili poruchou řídící jednotky,tak jsem zajel do peugeotu,kde potvrdili špatnou pojistku,oprava asi 20minut a psáno na záruku. Ten nezn.servis byl docela velký, nechápu že na to nepřišli, tak nevím jestli jsi s tím byl v peugeotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebol som v P-servise,predpokladal som,že zlú poistku objavia aj v obyčajnom.Vytiahli všetky poistky v skrinke a vizuálne skontrolovali,vraj dobré.Na zajtra som objednaný k jednému odborníkovi,tak uvidím.Dúfam,že to bude tak ako u Teba.Ďakujem za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Hary!

Ďakujem,že si mi nasadil chrobáka do hlavy,s tou poistkou.Nazrel som na nete do manuálu a zistil,že "odborníci"skontrolovali poistkovú skrinku pod volantom.OK!Ibaže motorček ostrekovača má poistku v skrinke v motorovom priestore.:D

Otvoril som,vymenil som-spokojný som!Všetko šlape:super

Ešte raz vrelé díky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
Milý Hary!

Ďakujem,že si mi nasadil chrobáka do hlavy,s tou poistkou.Nazrel som na nete do manuálu a zistil,že \"odborníci\"skontrolovali poistkovú skrinku pod volantom.OK!Ibaže motorček ostrekovača má poistku v skrinke v motorovom priestore.:D

Otvoril som,vymenil som-spokojný som!Všetko šlape:super

Ešte raz vrelé díky :papa

A ktora je to positka??

mam presne taky isty problem s tymi ostrekovacmi.. vsetko funufje.. ale ci ide aj motorcek .. tak to neni pocut.. tak asi nie ::(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Tak vidím, že motorky jsou aktuální téma. :) Nám najednou přestal jít. Ani nebzučí. Dneska jsme zkontrolovali všechhny pojistky, protože jsme nevěděli, která to je. Po kontrole ostřikování najednou šlo. Při druhé zkoušce už zase ne. Pak zase jo a teď zase ne. Tak nevím....autíčko si s náma hraje. Ale kde je chyba, to nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady se přidám, mám ten samý problém jako Travizik s tím, že teda u mě se k tomu přidalo pár dalších věcí:

1. Okénko u spolujezdce se po zmáčknutí ovládacího panelu u řidiče směrem nahoru stočí dolů a zastaví se cca 5cm před dorazem takže po stlačení dolů a opšt nahoru jde vytáhnout, dělá to když je zavřené)

2. Diagnostika hlásí absenci trvalého + pólu na venkovním teploměru

tyto dva problémy se na ní objeví vždy když nefungují ostřikovače (pojistka ok, konektor ok ale nepustí se nezavrní) to okýnko to někdy dělá i nezávisle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

ahojte aj ja mam problem s ostrekovanim celneho skla...

ja ked dam na seba packu na stieranie celneho skla, motorček mi huči ale nejde s trysiek kvapalina, proste len huci a stierače utieraju suché sklo, a kvapalina ide na zadne sklo... ale ked otočim packou už strieka aj na celne sklo aj na zadne.... cim to može byt sposobene???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...