Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vystrelovaci kluč do 307


marisw

Recommended Posts

No podle mě jde jen o výměnu té mechanické části, ne?

V ideálním případě (za předpokladu, že vnitřnosti /deska s plošňákem a baterkou, a čip imobilizéru/ jsou pro oba klíče shodné) by šlo jen koupit ten nový klíč (plastovou krabičku s vystřelovacím nevybroušeným klíčkem), nechat si ho vybrousit a vnitřnosti ze starého klíče elegantně přesunout do klíče nového. a tradá ... hotovo. Otázka zní - stojí ta kravinka za investovaných 1500,- ? Si radši kupte bavlněnou vložku do sání :D

No ale - můžu nafotit jak vypadá plošňák ve starém klíči, když někdo nafotí vnitřek nového klíče, tak v tom bude jasno.

[upravil dne 6.12.07 tanagy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tanagy

No podle mě jde jen o výměnu té mechanické části, ne?

V ideálním případě (za předpokladu, že vnitřnosti /deska s plošňákem a baterkou, a čip imobilizéru/ jsou pro oba klíče shodné) by šlo jen koupit ten nový klíč (plastovou krabičku s vystřelovacím nevybroušeným klíčkem), nechat si ho vybrousit a vnitřnosti ze starého klíče elegantně přesunout do klíče nového. a tradá ... hotovo. Otázka zní - stojí ta kravinka za investovaných 1500,- ? Si radši kupte bavlněnou vložku do sání :D

No ale - můžu nafotit jak vypadá plošňák ve starém klíči, když někdo nafotí vnitřek nového klíče, tak v tom bude jasno.

[upravil dne 6.12.07 tanagy]

to by bolo super....nafot to a hod to sem...bol by som vsdacny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: robozv

ja ho ma tiez a u nas v Peugeote mi vraveli ze stoji cca 1500 sk + nacipovanie 500sk ak ma osaleli tak saliem aj ja :mrk

ty si nemal k novemu modelu automaticky vystrelovaci kluc?

sorry zle som to napisal jasne mam jeden vystrelovaci a pital som sa u nas lebo som si chcel zaobstarat druhy.

"ja ho mam tiez" som myslel vystrelovaci :myslim:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

napad to moze byt dobry strcit stary plosak do novej krabicky len kde ju zohnat? dostat take nieco zohnat mimo P servisu?

Zkus Tesco, nebo OBI - jsou tam firmy, ktery kopirujou klíče od aut - ale o moc levnější oproti originálu nebudou (pod 1000kcz podle mě nikdo nepude). Na starou astru chtěli za zkopírování klíče 1200,- (samozřejmě bez překódování - to umí jen v autorizovaným servise)

Foto zatim nemám, tak zatim jen obrázek

post-0-14109597310895_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze ja som si kupil vystrelovaci kluc s umyslom, ze to prerobim....cize moj stary 307 plosak dam do puzdra vystrelovacky...ale, ale...nesedi tam nic treba odret z plosaku zrovna tam kde je odleptana nejaka VF antena(cievka) a tlacitka nesedia vobec tie by sa vsak ako tak este dali urobit...cize ak niekto chce a veri si moc, ze to vie spravit tak mu predam moj vystrelovaci kluc za 500sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adamB

Takze ja som si kupil vystrelovaci kluc s umyslom, ze to prerobim....cize moj stary 307 plosak dam do puzdra vystrelovacky...ale, ale...nesedi tam nic treba odret z plosaku zrovna tam kde je odleptana nejaka VF antena(cievka) a tlacitka nesedia vobec tie by sa vsak ako tak este dali urobit...cize ak niekto chce a veri si moc, ze to vie spravit tak mu predam moj vystrelovaci kluc za 500sk

daj foto rozbrateho kluca.... od kial si...ja by som ho zobral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši to máte nějaké levné, já kupoval orig klíč v peugeotě a to ten obič bez dalkače za 880kč a za nakodování 1000kč! a za klíč s d.o. chcou 2000+1000 kodování( a to nevystřelovací ale obyč.)

To je nějaký velký rozdíl né ?? to jsou ceny z autotichý peugeot v Ostravě

[upravil dne 7/12/07 yaris1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim jak vy, ale na 206 mam cip kterej mi v zapalovani nakoduje plosnak (v prirucce uzivatele to je aktivace klice na DO), podle me by melo stacit nekde sehnat pouze klic z 307 ktera ma vystrelovak a jenom nechat prebrousit cepel aby sedela na auto a vymenit cip, a pak v aute nakodovat, premejslim ze zrusim klic bez DO a predelam ho timto zpusobem na DO, ale ja mam rok 99

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yves

ja nevim jak vy, ale na 206 mam cip kterej mi v zapalovani nakoduje plosnak (v prirucce uzivatele to je aktivace klice na DO), podle me by melo stacit nekde sehnat pouze klic z 307 ktera ma vystrelovak a jenom nechat prebrousit cepel aby sedela na auto a vymenit cip, a pak v aute nakodovat, premejslim ze zrusim klic bez DO a predelam ho timto zpusobem na DO, ale ja mam rok 99

nejde o to ci ti bude fungovat DO,ale o to aby ti fungoval imobilizer....ten si doma asi nenakodujes:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yves

na kodovani imobilzeru mam v klici cip, velikosti asi 5x3x2mm je to takova mala mrcha ktera se ani primo nedotyka plosnaku, ale kdyz je das od sebe tak se rozkodujou, tu mam v obou klicich a podle me kdyz vymenis jenom ten tak by to melo fungovat

vyskusame a uvidime, dufam ze to neposeriem:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...