Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lze použít 2 roky starou naftu?


Marcel505

Recommended Posts

beru podle ceny,ale jen tam kde nejsou problemy. 95% beru na tank-ono, a nemam s nima zadnej problem(driv s TIR taky ne),auto jede dobre a ma dobrou spotrebu. A hlavne maj cenu stejnou po cely CR a jsou lacinejsi nez nejaky JZD. a vzdy tam dam aditivum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

beru podle ceny,ale jen tam kde nejsou problemy. 95% beru na tank-ono, a nemam s nima zadnej problem(driv s TIR taky ne),auto jede dobre a ma dobrou spotrebu. A hlavne maj cenu stejnou po cely CR a jsou lacinejsi nez nejaky JZD. a vzdy tam dam aditivum.

Doteraz som nelial aditivum, ale od kedy chodim na toto forum tak ho tam davam...jemne citit rozdiel...nie je to rapidne poznat, ale aspon to cloveka na srdci potesi ze robi nieco dobre pre svoj motor.....

Aj naftu som zacal tankovat na pumpe:D:D sice dost draho ale co, ked vyschol pramen :o:o:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Vopičí

Zase jeden klad proč si koupit nafťáka.

Dva roky starej benzín si asi nikdo do nádrže nenaleje:D:D ,to by tam mohl rovnou chytat dešťovku:D:D:D

Benzín je hodně choulostivej?:myslim Babičky přítel se nějak zapomněl když si koupil 306 1.4 55kW a nalil do toho 10l nafty ze zvyku..no tak pak zbytek dodelal benzinem a nebylo nic prej poznat..:myslim

To joo, aspoň mu to líp mazalo:D.

Ale já tím myslel, že když necháš v nádrži půl roku benzín, tak to bude takovej humus, že auto bude kuckat a moc nepojede. Natož když by ten benzín byl 2 roky starej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

beru podle ceny,ale jen tam kde nejsou problemy. 95% beru na tank-ono, a nemam s nima zadnej problem(driv s TIR taky ne),auto jede dobre a ma dobrou spotrebu. A hlavne maj cenu stejnou po cely CR a jsou lacinejsi nez nejaky JZD. a vzdy tam dam aditivum.

Ty jo takovou pumpu ani snad neznám...:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

nejsou po cely CR ,ale pomalu se rozsirujou http://www.tank-ono.cz/indexnew.html a ceny dobry,no to si tam najdes. Ja hlavne beru tu stejnou cenu vsude a ne ze te odrbavaj jak mistni a hrajou si na svetovou znacku.:grr

Počkat, to mi chceš říct že tam máte naftu za 29.90????????:o:o:o:ono mě klepne, já tuhle bral 32.20 a to pozór, jedna z nejlevnějších!!! A to tankono tu vůbec nemáme:( :( :( 29.90....já to nemůžu rozdejchat.. na plný nádrži vysolim kilo navíc jen tak.....:o:o:o:o:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: p406b

Ty jo takovou pumpu ani snad neznám...:o

to je videt ze malo koukas na zpravy, jiz dlouho tomu zpet co meli snad prvni pumpu za Plzni a byly tam fronty jako...

No spíš je to tím že mě se to v Liberci moc netýká, bohužel:( Hele ať tu taky ńákou postavěj....:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...