Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spotreba 2,5td??


Guest koutny

Recommended Posts

zdarec lidi,prosim vsechny co maji 2,5td,aby napsali kolik jim momentalne zere jecich milacek:myslim,ja jsem vzal plnou nadrz schell w-power diesel za 2400kc a mam pul nadrze pryc a najeto pouze 400km a to jsem se fakt hodne snazil jezdit s lehkou nohou,az mi to nebylo príjemne:grr pak jsem si vypocital ze me to vyjde na 10,1l na 100km a malem jsem se posral:o kdyz za 1l w-power=33,9kc coz se rovna 339kc na 100KM!jsem si rikal ze si radel koupim bmw750i a aspon si to poradne uziju..:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: koutny

zdarec lidi,prosim vsechny co maji 2,5td,aby napsali kolik jim momentalne zere jecich milacek:myslim,ja jsem vzal plnou nadrz schell w-power diesel za 2400kc a mam pul nadrze pryc a najeto pouze 400km a to jsem se fakt hodne snazil jezdit s lehkou nohou,az mi to nebylo príjemne:grr pak jsem si vypocital ze me to vyjde na 10,1l na 100km a malem jsem se posral:o kdyz za 1l w-power=33,9kc coz se rovna 339kc na 100KM!jsem si rikal ze si radel koupim bmw750i a aspon si to poradne uziju..:cool:

tady jsem se taky ptal U toho BMW to bude ale mnohem horší než 10l :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7,0-7,4??????????????????,to me by nezralo na 100km ani kdybych mel vyrazene a jel celou dobu z kopce,to bych chtel vedet kde prodrbu ty 3litry navic z kterych se mi dela ples;) a to fakt jenom simramm:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje prvni auto bylo p309d to jsem drtil do plna a vic jak 7to nevzalo,me druhe p309gti to me bralo tak prumer 9..ale jela jak motorova pila..v praci mam mercedes sprinter 2,2cdi a at jezdim do 2,5tis ot. nebo 3,5tis. ot. ,tak je ti rozdil desetiny litru..,jsem psal ze to simram a zkousel jsem kolik to nejmin veme..ale malem mi vypadly oci:okdyz me vyslo 10l..asi bude neco spatneho:grr ,mam to pres 2roky..:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: koutny

moje prvni auto bylo p309d to jsem drtil do plna a vic jak 7to nevzalo,me druhe p309gti to me bralo tak prumer 9..ale jela jak motorova pila..v praci mam mercedes sprinter 2,2cdi a at jezdim do 2,5tis ot. nebo 3,5tis. ot. ,tak je ti rozdil desetiny litru..,jsem psal ze to simram a zkousel jsem kolik to nejmin veme..ale malem mi vypadly oci:okdyz me vyslo 10l..asi bude neco spatneho:grr ,mam to pres 2roky..:papa

Pokud je to po mestě 10 l a v zimě tak je to normální. Pokud je to na dálku tak je to moc, já mám v zimě dálku 7,6l na 1OOkm a v létě o 1 litr méně.:super

[upravil dne 6.12.2007 Hary605]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak dnes jsëm dojel plnou nadrz ktera cinila za 2400kc,kdyz jsem to bral tak mo kousek predd benzinkou blikla rezerva a dnes se rozsvitila po 818km coz znamena nak 8,6l na 100km,70procent bylo tak mesto a zbytek mimo a to mam vepredu nove zimaky,takze spotreba celkem vklidku..:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdravím,mám P605 2,5TD, město teď v zimě 10l, kombinovaná 9 a dálkové kolem 8l,v létě možná i 7,5l. Jde taky o to jak se používá klimatizace. Pokud ji má někdo pořád zapnutou, tak min. litr navíc si to veme. je to hodně diskutabilní, záleží i na stylu jízdy a toho jaké to má gumy, min 0,5l mi dělá rozdíl mezi zimními a letními gumami a tím jak je to nafoukané. Ono se to nezdá, ale těch faktorů co ovlivňují spotřebu u tak velkého auta je hodně. Tak hodně zdaru všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...