Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Viděli jste mikuláše, anděla a čerty??


OK406

Recommended Posts

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: aka

ne, nebyt tohoto vlakna ani nevim, ze je to dneska....

To je divný, u tebe bych čekal že budeš dnes mít za dveřmi frontu:)

Radku...ta je tam prece kazdy den :super:D:D:D

to mi teda oba reknete, jakou frontu bych mela mit za dvermi? :o:o:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: aka

ne, nebyt tohoto vlakna ani nevim, ze je to dneska....

To je divný, u tebe bych čekal že budeš dnes mít za dveřmi frontu:)

Radku...ta je tam prece kazdy den :super:D:D:D

to mi teda oba reknete, jakou frontu bych mela mit za dvermi? :o:o:myslim

:myslim a umíš básničku?:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: aka

ne, nebyt tohoto vlakna ani nevim, ze je to dneska....

To je divný, u tebe bych čekal že budeš dnes mít za dveřmi frontu:)

Radku...ta je tam prece kazdy den :super:D:D:D

to mi teda oba reknete, jakou frontu bych mela mit za dvermi? :o:o:myslim

No:aut Já myslel frontu Andělů s Mikulášem, ale vsadím se že Pata myslel frontu Čertů:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jarajarda

No a jestli neuměla říkanku tak už si ji odnesli.....:P

Tak proto je neviděla, ono z pytle je blbě vidět ven:D:D:D:D:D

Aspoň že to peklo je ještě kvalitní a dokážou udělat pořádný pytle, ne jako ty hnusy igelitový do koše co se roztrhnou už když je tam cpeš..:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: aka

ne, nebyt tohoto vlakna ani nevim, ze je to dneska....

To je divný, u tebe bych čekal že budeš dnes mít za dveřmi frontu:)

Radku...ta je tam prece kazdy den :super:D:D:D

to mi teda oba reknete, jakou frontu bych mela mit za dvermi? :o:o:myslim

No:aut Já myslel frontu Andělů s Mikulášem, ale vsadím se že Pata myslel frontu Čertů:D:D:D

:D:D:D :myslim:myslim:myslim :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Kde v Holešovicích? já tam žádné nepotkala.... :(

Milá slečno - chceš-li někoho potkat (třeba čerta v Holešovicích) tak musíš opustit bezpečí svých čtyř vyhřátých stěn a v hodinách podvečerních vyjít na ulici mezi lid, jinak se úspěšnost pokusu limitně blíží 0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to ja žadného nepotkal,za to jsem málem do jednoho najel.Ležel na půl v silnici a na půl pred moji brankou.Vylezl jsem z auta a říkam člověče děte se válet jinam odpověď žádná.Začal jsem sním lomcovat,zvyšovat hlas jako vole co se tu válíš táhni domů a podobně.Pak jsem začal prosit ,člověče neblázni vstávej běž domů vždyť je zima nastydneš.No a co zamumlal,táhlo to zněho jak z lihovaru.V tu chvilku co to vypustil z huby jsem mu ji lehkou bacil pohlavě.No co se nestalo, upadly rohy,paruka a rozlila se lahev s vodkou co ten čert držel v tlapě.Potom jsem se zahleděl do jeho tváře a v duchu si říkám co to je za hovado čertovo.V tu chvily se rozsvítilo naproti u sousedů,vylezla sousedka a já ji říkám holka tady se válí čert.Sousedka přijde blíž a nakloní se a začne nadávat ................................ vše bylo sprosté tak to nepíšu.V tu chvily se čert začal probouzet a mumlat neco polip...neser....... a vtom okamžiku i já zahlédl kdo vlastně je čert.Čert nebyl čert, ale soused.Sousedka si čerta odvedla věřte nebylo to nic příjemného hlavně pro čerta ,těch keců,nadávek ....... Ptáte se co čert no dobrý dnes nebyl v práci,nejedl teda krom česnečky,moc ani nepil,ale zato hodně ležel a hodně si toho od sousedky vyslechl. Určitě ho bude hlava bolet i zítra,no to bylo keců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pegoo

No to ja žadného nepotkal,za to jsem málem do jednoho najel.Ležel na půl v silnici a na půl pred moji brankou.Vylezl jsem z auta a říkam člověče děte se válet jinam odpověď žádná.Začal jsem sním lomcovat,zvyšovat hlas jako vole co se tu válíš táhni domů a podobně.Pak jsem začal prosit ,člověče neblázni vstávej běž domů vždyť je zima nastydneš.No a co zamumlal,táhlo to zněho jak z lihovaru.V tu chvilku co to vypustil z huby jsem mu ji lehkou bacil pohlavě.No co se nestalo, upadly rohy,paruka a rozlila se lahev s vodkou co ten čert držel v tlapě.Potom jsem se zahleděl do jeho tváře a v duchu si říkám co to je za hovado čertovo.V tu chvily se rozsvítilo naproti u sousedů,vylezla sousedka a já ji říkám holka tady se válí čert.Sousedka přijde blíž a nakloní se a začne nadávat ................................ vše bylo sprosté tak to nepíšu.V tu chvily se čert začal probouzet a mumlat neco polip...neser....... a vtom okamžiku i já zahlédl kdo vlastně je čert.Čert nebyl čert, ale soused.Sousedka si čerta odvedla věřte nebylo to nic příjemného hlavně pro čerta ,těch keců,nadávek ....... Ptáte se co čert no dobrý dnes nebyl v práci,nejedl teda krom česnečky,moc ani nepil,ale zato hodně ležel a hodně si toho od sousedky vyslechl. Určitě ho bude hlava bolet i zítra,no to bylo keců.

Chudák čert, mají to těžké no:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...