Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problém s ABS a ESP


Shitmann

Recommended Posts

Ahoj všem, máte prosím Vás někdo zkušenosti s odstraněním této závady: vždy při dešti, sněhu nebo při dlouhodobé vlhkosti se samočinně vypne ABS a s tím zároveň stabilizace podvozku a protiskluzu a vše je nefunkční. Všichni mě automaticky ženou na diagnostiku, lze tomu ještě nějakým způsobem předejít a jak ?

(očištěním, utáhnutím, zkontrolováním ale hlavně co mám hledat)

Díky předem všem za rady

Hans

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej v klubu :papa

Nejdřív by asi bylo dobré napsat, co je to za model.

Něco podobného mi dělalo vlhko na autě, když se při mokru rozsvítila kontrolka ABS. Mně stačilo očistit ty zoubky na kolech (pro jistotu na všech), co je k nim nastavené čidlo otáček kol pro ABS. Asi jak byly zoubky zanesené, tak při mokru Hallův snímač nedokázal indikovat počet zimpulzů a tedy otáčky kola a ŘJ ABS to vyhodnotila jako závadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez treba pozriet konektory, cidla a poriadne precistit od pripadnej korozie. Moze to byt aj blbe niektore cidlo. Pozor pred cistenim konektorov nezabudni vytiahnut klucik zo zapalovania a odpojit bateriu, ale predtym si skontroluj ci mas kod na radio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...