Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Namrzání předního skla - zevnitř


Petr5110

Recommended Posts

namrzanie na okno sposobuje voda,velka vlhkost a treba najsť kde sa aute nachadza píšeš: sem tam mám v autě pěkně mokro když jedu do práce,vezu spolupracovníky a je sníh tak ho mám plno na kobercích otazka: prídeš domov a vysušíš tie koberce doma v teple, ak nie tak tak voda ostava v aute, nasiakne sa do filcoveho koberca a potom namrzaju, pripadne sa rosia sklá tie gumove koberce su fakt velmi dobrá vec hlavne v zime, ale teba kupiť s velkymi okrajmi aby voda nevytiekla na filcovy koberec v aute:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZDRAVÍM . JEDNOZNAČNĚ SE PŘIKLANÍM K NÁZORU , ŽE DO AUTA SE MUSÍ NĚKUDY NĚJAKYM ZPŮSOBEM NA STO PROCENT DOSTÁVAT VODA :nevim - AT UŽ SNÍH NA BOTÁCH , NETĚSNÝ DVEŘE ....ŠÍBR ATD :myslim ...V XM MI TO DĚLALY CHYBĚJÍCÍ ZÁSLEPKY MOTOROVEJ PROSTOR - KABINA NAD PEDÁLAMA :grr ... V BMW 735i SEM NAŠEL PRORAŽENOU PODLAHU :o - DIRKA O VELIKOSTI PĚTIKORUNY - V OBOU PŘÍPADECH KOBEREC NATAHOVAL VLHKOST A VODU A TA POCHOPITELNĚ DĚLAL CIRKUS HLAVNĚ NA PŘEDNIM OKNĚ :grr , STEJNĚ JAKO TOBĚ . JEDINÁ RADA - JAK UŽ ZAZNĚLO - NAJÍT ZDROJ "PŘÍSUNU" VODY - VLHKOSTI DO KABINY :myslim ...ODSTRANIT :D A PAK IDEÁLNÍ NACPAT AUTO DO TEPLÝ GARÁŽE A VĚTRAT A SUŠIT...VĚTRAT A SUŠIT...VĚTRAT A SUŠIT....A MĚL BYS MÍT VYHRÁNO :potlesk ....BAVORÁKA SEM TAKHLE VYSUŠOVAL TEJDEN :roll ...MĚJ SE...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jedna rada (tedy u mě), mě se mlží okno když mám přepnuto na vnitřní ventilaci (cirkulaci vzduchu). Vlhkost tam rotuje a sráží se na okně. Na rychlé odmlžení u mě pomáhá (čelní sklo) dát cirkulaci vzduchu z venku, otočit na horký vzduch z topení a přitom ZAPNOUT KLIMU!!!!!! Odmlženo do 20s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: purkmistr

ještě jedna rada (tedy u mě), mě se mlží okno když mám přepnuto na vnitřní ventilaci (cirkulaci vzduchu). Vlhkost tam rotuje a sráží se na okně. Na rychlé odmlžení u mě pomáhá (čelní sklo) dát cirkulaci vzduchu z venku, otočit na horký vzduch z topení a přitom ZAPNOUT KLIMU!!!!!! Odmlženo do 20s.

Já to taky takle dělám,už sem psal

Původně zaslal: vendi.stejskal

Někde sem slyšel že je to 5tejma dveřma ,co je na tom pravdy? Mě taky mrzne zevnitř

díky tomu,že dobře topí mám rozmrzlo za chvilinku

:super:P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...