Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

pre juhozápadne slovensko....


marisw

Recommended Posts

nejdem robit nikomu reklamu a ani sebe...jedna sa o to ze ked chceme kupit nejaky diel na nase auto, tak vzdy sa nam cena ponukaneho dielu v origo. Peugeot predajni nemusi pacit...a dokonca ani ten diel ktory nam vydaju podla cisla nasho auta nemusi byt ten pravy...uz som to tu raz pisal.... ide o to kde dobre a lacno kupit originalne dielce na vas auto. Vsetko origo peugeot a citroen...na kazdy model kazdy rok, benzin nafta....no problem....

Ide o ludi co tieto veci dovazaju od roku 1993 na slovensko z Francuzska....plne hangare dielov,vyborne ceny, kupit aj uplnu malickost, co inde nekupite....ziadne objednavanie v peugeote a cakanie na dodanie...hned vsetko po ruke...

odbornici,vyznaju sa v tom co potrebujete....

jedna sa o firmu UNIVERSAUTO v Kolarove.....robia len spominaný Peugeot A CItroen.......ani by som sa necudoval ze za par týzdnov by mali veskere diele aj na 308 :))

vozia len hole diele alebo jemne buracky a rozoberaju na suciastky....

Týmto zaroven žiadam adminov aby ma noeznacila ze trestanca na fore...nejde o komercny inzerat a ani op nijaky iný...ide len o to pomoct ludom kde co maju hladat...a hlavne dobre kupit......

Cize Vam za to dakujem....

Univers Centrum

Rovná 6

Kolárovo

946 03

Mobil:

0905/445 038

0905/657 586

Náhradné diely:

0905/898 136

Fax:

035/777 1 222

E-mail:

info@universauto.sk

1P7160008.jpg

1P7160025.jpg

2P7160009.jpg

2P7160027.jpg

3P7160010.jpg

4P7160006.jpg

4P7160011.jpg

5P7160007.jpg

5P7160012.jpg

6P7160013.jpg

7P7160014.jpg

8P7160015.jpg

9P7160016.jpg

P7160017.jpg

P7160019.jpg

P7160020.jpg

P7160021.jpg

P7160018.jpg

P7160022.jpg

P7160023.jpg

P7160024.jpg

P7160025.jpg

P7160026.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

co záruka na díly?:myslim

aka zaruka, nekupujes nový diel.....to ti nikto neda...a ani peugeot na slovensku......

ale vsetko ok, ak som nieco kupil a nahodou mi to nepasovalo v poho vymenili, este sa nestalo ze by sa nieco pokazilo......tak isto sa ti moze pokazit diel z Orig. peugeotu.....takze to mas jedno........

Neviem ako to je z dobierkou, ja som tam vzdy chodil kupovat veci osobne, vzdy som vopred zavolal, aby mi to nachystali......

sem tam prinesiem nejaku buracku ci uz z FR alebo BE, kupujem diely len u nich...a maly zatial vzdy vsetko co som potreboval...Sice ak som v BE tak kupujem nove diely priamo Bellgicku. je to tam za supu..... alebo tam kupim aj jazdene diely a to je vyslovene za par halierov z porovnanim cien po inzeratoch v SR.... napr. predna kapota na 307 2004 bez škrabanca zo spodným filcom komplet v BE 1300 Sk ...u nas v SR na unzeraty 3500 -4500.... videl som aj viac....cize pri viacerých dieloch je vdiet rozdiel ceny........

[upravil dne 5/12/07 marisw]

[upravil dne 5/12/07 marisw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: Pe.Tr

co záruka na díly?:myslim

aka zaruka, nekupujes nový diel.....to ti nikto neda...a ani peugeot na slovensku......

ale vsetko ok, ak som nieco kupil a nahodou mi to nepasovalo v poho vymenili, este sa nestalo ze by sa nieco pokazilo......tak isto sa ti moze pokazit diel z Orig. peugeotu.....takze to mas jedno........

Neviem ako to je z dobierkou, ja som tam vzdy chodil kupovat veci osobne, vzdy som vopred zavolal, aby mi to nachystali......

sem tam prinesiem nejaku buracku ci uz z FR alebo BE, kupujem diely len u nich...a maly zatial vzdy vsetko co som potreboval...Sice ak som v BE tak kupujem nove diely priamo Bellgicku. je to tam za supu..... alebo tam kupim aj jazdene diely a to je vyslovene za par halierov z porovnanim cien po inzeratoch v SR.... napr. predna kapota na 307 2004 bez škrabanca zo spodným filcom komplet v BE 1300 Sk ...u nas v SR na unzeraty 3500 -4500.... videl som aj viac....cize pri viacerých dieloch je vdiet rozdiel ceny........

[upravil dne 5/12/07 marisw]

[upravil dne 5/12/07 marisw]

Je úplně jedno, estli novej nebo starej, záruka platí na fšecko, i na Slovensku. ;)

Jedinej rozdíl je v délce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: Pe.Tr

co záruka na díly?:myslim

aka zaruka, nekupujes nový diel.....to ti nikto neda...a ani peugeot na slovensku......

ale vsetko ok, ak som nieco kupil a nahodou mi to nepasovalo v poho vymenili, este sa nestalo ze by sa nieco pokazilo......tak isto sa ti moze pokazit diel z Orig. peugeotu.....takze to mas jedno........

Neviem ako to je z dobierkou, ja som tam vzdy chodil kupovat veci osobne, vzdy som vopred zavolal, aby mi to nachystali......

sem tam prinesiem nejaku buracku ci uz z FR alebo BE, kupujem diely len u nich...a maly zatial vzdy vsetko co som potreboval...Sice ak som v BE tak kupujem nove diely priamo Bellgicku. je to tam za supu..... alebo tam kupim aj jazdene diely a to je vyslovene za par halierov z porovnanim cien po inzeratoch v SR.... napr. predna kapota na 307 2004 bez škrabanca zo spodným filcom komplet v BE 1300 Sk ...u nas v SR na unzeraty 3500 -4500.... videl som aj viac....cize pri viacerých dieloch je vdiet rozdiel ceny........

[upravil dne 5/12/07 marisw]

[upravil dne 5/12/07 marisw]

Je úplně jedno, estli novej nebo starej, záruka platí na fšecko, i na Slovensku. ;)

Jedinej rozdíl je v délce.

tak na slovensku pri predaji jazdenych vozidiel je zaruka pol roka, ak sa nestanový iná...ale pol roka min...neviem ako je to pri nahradných dieloch......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Stejně.

Jakmile něco prodáváš, ze záruky se nevyvlečeš. To by si to nikdo nekoupil.

co by nie....mozno v cechach si robite stákychto veci tazku hlavu...tu ti na zaruku kazdy kasle, co sa týka jazdenych veci....

sem tam dovlecem auto a potom ho predavam... ked sa ma opytaju aka je zaruka, tak poviem ze zaruku im davam po branu, za mojou branou to je bez zaruky.....bud beru alebo nie, nepredavam nove auto...... ked im klikne motor po 5 mesiacoch a stihly najazdit 15000 kilometrov co nieje velky problem, tak potom co stým mam ja......to uz je ich zalezitost......alebo ked nejaky dedko predava staru skodu 100 za 1500 korun, to akoze tiez ma dat zaruku...su to pouzite veci a ja ako ich spotrebitel viem pochopit predajcu...aj ked ovorim protisebe, zaruka by bola pekna, ale v skutocnosti to je ine....hovorime o jazdenych autach a pouzitých dieloch....na slovensku este nik nevyhral ked reklamoval nahodnu chybu na jazdenom aute, nemyslim skrytu vadu...

takze takto v kratkosti....ak to chces blizsie prebrat, nieje problem...mozem ti o tom hovorit 3 hodiny v spojitosti s predajom jazdených aut....mam v tom bohate skusenosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Stejně.

Jakmile něco prodáváš, ze záruky se nevyvlečeš. To by si to nikdo nekoupil.

este jedna vec, ci by si to nikto nekupillll....

zoberme za priklad motor 2,2 hdi do 407...novy komplet nech stoji 200 000 sk...myslim komplet....

pod ruku ho kupim kompletny za 25000 ,s naj. kilometrami co ja viem tak bezne co predavaju týto pani 10000 - 40000 km.... tak teraz mi povedz kto si kupi nový.....nikto....tak mi nehovor ze to nikto nekupi........ nebavime sa o malych kokotinach za 5 korun......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Co jim říkáš ty, je úplně jedno. Kupující na záruku má svatý právo a ty na tom nic nezměníš. Jinak nevím, co v tvým podání náhodná x skrytá vada. Buď si za svým zbožím stojíš, tak pak nechápu, co se té záruky tak bojíš, nebo vědomě prodáváš šunt. Jiná možnost není.

2. Já bych rozhodně nevyhodil 25 000,- za něco bez záruky, u čeho nemám vůbec žádnou jistotu, že je to vůbec v pořádku a zvládne to cestu do nejbližšího obchodu. Tak bohatej fakt nejsu! ;) To už bych šel do toho novýho, kerej navíc bude "novej". Ledaže bych to kupoval od někoho z rodiny nebo super kámoša, kerej by mi za to ručil. Ale to sme zas a znovu u "záruky".

3. Prodávající soukromou osobu sem vůbec nepleť, to je samozřejmě něco jinýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

1. Co jim říkáš ty, je úplně jedno. Kupující na záruku má svatý právo a ty na tom nic nezměníš. Jinak nevím, co v tvým podání náhodná x skrytá vada. Buď si za svým zbožím stojíš, tak pak nechápu, co se té záruky tak bojíš, nebo vědomě prodáváš šunt. Jiná možnost není.

2. Já bych rozhodně nevyhodil 25 000,- za něco bez záruky, u čeho nemám vůbec žádnou jistotu, že je to vůbec v pořádku a zvládne to cestu do nejbližšího obchodu. Tak bohatej fakt nejsu! ;) To už bych šel do toho novýho, kerej navíc bude "novej". Ledaže bych to kupoval od někoho z rodiny nebo super kámoša, kerej by mi za to ručil. Ale to sme zas a znovu u "záruky".

3. Prodávající soukromou osobu sem vůbec nepleť, to je samozřejmě něco jinýho.

neuraz sa....ale niekedy mam na tomto fore z niektorých clenov,ako keby boli totalny zadubenci...

tak ty by si si kupil novy za 200000 litrov ja jazdeny za 25000....

100 ludi sto chuti, nebudem sa tu o tom bavit s clovekom ktory mi tu chce silou mocou nieco nahovorit....prepac, to nema zmysel,,,ja mam asi ine zmyslanie....a mozno sa z mojim nazorom stotoznia viacerý....mozno nie...to je vo hviezdach....

add1...ak nevies rozdelit pojem nahodna a skryta vada, tak sa tu nemame o com bavit...citaj kupno-predajna zmluva

uzavretá v zmysle § 588 a Občianskeho zákonníka SR........

v rýchlosti na priklade....

nahodna vada..... - poserie sa vstrekovacie cerpadlo po 10000 km, odide turbo, vstreky, odhnije vyfuk.....atd atd...

skryta vada...- co ja viem, taka blbost...strelene airbagy, nanovo obtiahnute krytka a palubovka, odblokovana riadacka abg, vsetko pekne vyzera aj funguje, ale abg su tam neni,....... atd.milion pripadov.......

Add.2. ty mozno nedas 25000 das 200000...to je tvoj pohlad na vec...ja dam tých 25000

Add3. ja sa tu furt bavim o súkromnej osobe nie právnickej osobe.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

1. Co jim říkáš ty, je úplně jedno. Kupující na záruku má svatý právo a ty na tom nic nezměníš. Jinak nevím, co v tvým podání náhodná x skrytá vada. Buď si za svým zbožím stojíš, tak pak nechápu, co se té záruky tak bojíš, nebo vědomě prodáváš šunt. Jiná možnost není.

2. Já bych rozhodně nevyhodil 25 000,- za něco bez záruky, u čeho nemám vůbec žádnou jistotu, že je to vůbec v pořádku a zvládne to cestu do nejbližšího obchodu. Tak bohatej fakt nejsu! ;) To už bych šel do toho novýho, kerej navíc bude "novej". Ledaže bych to kupoval od někoho z rodiny nebo super kámoša, kerej by mi za to ručil. Ale to sme zas a znovu u "záruky".

3. Prodávající soukromou osobu sem vůbec nepleť, to je samozřejmě něco jinýho.

tak ja tiez kupujem o tychto ludi veci.....robím len Peugeot, nic ineho....vzdy maju co potrebujem.......

Prebehol som tu zopar vlakien ako to volate, a furt tu cesi a slovaci maju nejake problemi.....

nerýpte jeden do druheho......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marisw:

1. Klídek. Nevím, čím to je, že ste (někteří) na východ od nás takoví popudlivý a vztahovační. :P

2. Firma asi těžko bude soukromou osobou.

3. U vás možná, ale mě by se 25 000,- jen tak vyhodit komínem byz jistýho výsledku (tzn. bez jakékoliv záruky) nechtělo.

4. Soráč, že sem eště nepronikl do tajů slovenskýho jazyka, ale pojem "náhodná vada" sem v životě neslyšel, český právo takovej pojem vůbec nezná, slovenskej OZ u sebe běžně nenosím, krom toho mi ten pojem přinde takovej...divnej. Normálně sem se ptal, co tím myslíš, tak nevím, co tady skáčeš jak čertík. Většina lidí na fóru sou tady pohodáři, tak by ses mohl trochu inspirovat. ;)

5. To, že je "záruka" jinak upravena podle OZ a ObZ, neznamená, že soukromá osoba za to, co prodává, nijak neručí. Samozřejmě, že ručí. I když je to ručení "měkčí" a nejmenuje se "záruka".

[upravil dne 5.12.07 Ferin007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...