Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ach ty pocitace


macik.83

Recommended Posts

Původně zaslal: f3Rd@

O pc ani nemluv v nedeli se mi resetl kompl a po nabehnuti furt srotoval disk, nesly vubec dat vlastnosti disku (chtel jsem dat scandisk). Tak jsem zkusil disk manager a ten mi ukazal, ze na disku D:/ je 100% volneho mista, takze prez 100GB dat za poslednich 5 let je fuc! :grr:grr:grr aspon ze jsem si minuly mesic zalohoval nejake fotky.

A je ten disk úplně v pr****????Jinak jde obnovit všechny data i z naformátovanýho disku, to už jsem taky dělal.....a ze 110 GB dat se mi podařilo obnovit cca 98% ...což neni zrovna málo... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: f3Rd@

O pc ani nemluv v nedeli se mi resetl kompl a po nabehnuti furt srotoval disk, nesly vubec dat vlastnosti disku (chtel jsem dat scandisk). Tak jsem zkusil disk manager a ten mi ukazal, ze na disku D:/ je 100% volneho mista, takze prez 100GB dat za poslednich 5 let je fuc! :grr:grr:grr aspon ze jsem si minuly mesic zalohoval nejake fotky.

A je ten disk úplně v pr****????Jinak jde obnovit všechny data i z naformátovanýho disku, to už jsem taky dělal.....a ze 110 GB dat se mi podařilo obnovit cca 98% ...což neni zrovna málo... :super

Jak jsi to udelal? Ja uz ten disk i rozdelil, at kdyztak muzu formatovat jen filmy mp3 a hry. A zalohy a fotky budu mit na jinym logickym oddilu. Stahnul jsem si undelete, tak uvidim, jestli s tim neco zmuze, ale uz jsem se tak nejak smiril s tim, ze je to v haji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

...na ploše samozřejmě mužeš mít co chceš ale za prvé se to všechno načítá při startu compu což brzdí, a za druhý je to na "C" což je systemový disk, kterej když se systém složí tak těžko zachráníš...

Já si samozřejmě na plochu dávám jen věci, co potřebuju rychle najít a nechce se mi to hledat někde v podsložkách na HDD, tak si to hodim na plochu - např. soubory stažené z netu....Jinak samozřejmě mam svůj HDD rozdělenej na systémovej disk (C:) a na datový disk (D:) a E: na druhej operační systém....Na Céčko si dávám jen holej systém, ovladače a programy...veškerý hry, fotky, videa a jiný svý data mam samozřejmě na datovym disku Déčku....a takhle tio dělám a doporučuju každýmu, kdo si ode mě nechá stavět počítač na míru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Radek Hurvajz

...na ploše samozřejmě mužeš mít co chceš ale za prvé se to všechno načítá při startu compu což brzdí, a za druhý je to na "C" což je systemový disk, kterej když se systém složí tak těžko zachráníš...

Já si samozřejmě na plochu dávám jen věci, co potřebuju rychle najít a nechce se mi to hledat někde v podsložkách na HDD, tak si to hodim na plochu - např. soubory stažené z netu....Jinak samozřejmě mam svůj HDD rozdělenej na systémovej disk (C:) a na datový disk (D:) a E: na druhej operační systém....Na Céčko si dávám jen holej systém, ovladače a programy...veškerý hry, fotky, videa a jiný svý data mam samozřejmě na datovym disku Déčku....a takhle tio dělám a doporučuju každýmu, kdo si ode mě nechá stavět počítač na míru....

horsi kdyz ti nejaka aplikace pak pracuje s datama na D: a padne napeti v siti a PC se resne.... :( No a po najeti je D: nepouzitelne a jde jedine format, bo vsechny programy na spravu sisku mas samozrejme ulozeny na tom D-ecku, ze.:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Jak jsi to udelal? Ja uz ten disk i rozdelil, at kdyztak muzu formatovat jen filmy mp3 a hry. A zalohy a fotky budu mit na jinym logickym oddilu. Stahnul jsem si undelete, tak uvidim, jestli s tim neco zmuze, ale uz jsem se tak nejak smiril s tim, ze je to v haji.

No, jestli jsi provedl přerozdělení disku po té ztrátě dat, tak to už půjde obnovit asi dost těžko, pokud vůbec....Jakmile ztratíš data, tak s harddiskem nic nedělej, nic na to smazaný nekopíruj, neformátuj to znova - prostě nedělej nic, dokud neobnovíš ztracený data......jinak se naděje na obnovení nějakých ztracenýdh dat dost podstatně snižuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

horsi kdyz ti nejaka aplikace pak pracuje s datama na D: a padne napeti v siti a PC se resne.... :( No a po najeti je D: nepouzitelne a jde jedine format, bo vsechny programy na spravu sisku mas samozrejme ulozeny na tom D-ecku, ze.:(:(

Pak je nejlepší dát disk do jinýho počítače nebo si nějaký nástroje stáhnout z netu a uložit na Céčko....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: f3Rd@

horsi kdyz ti nejaka aplikace pak pracuje s datama na D: a padne napeti v siti a PC se resne.... :( No a po najeti je D: nepouzitelne a jde jedine format, bo vsechny programy na spravu sisku mas samozrejme ulozeny na tom D-ecku, ze.:(:(

Pak je nejlepší dát disk do jinýho počítače nebo si nějaký nástroje stáhnout z netu a uložit na Céčko....

nj, jenze PC bylo nepouzitelne, spusteni taskmanageru trvalo 5 min... a smym netem to taky neni nijak valne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: f3Rd@

horsi kdyz ti nejaka aplikace pak pracuje s datama na D: a padne napeti v siti a PC se resne.... :( No a po najeti je D: nepouzitelne a jde jedine format, bo vsechny programy na spravu sisku mas samozrejme ulozeny na tom D-ecku, ze.:(:(

Pak je nejlepší dát disk do jinýho počítače nebo si nějaký nástroje stáhnout z netu a uložit na Céčko....

nj, jenze PC bylo nepouzitelne, spusteni taskmanageru trvalo 5 min... a smym netem to taky neni nijak valne.

Pak je nejlepší využít služeb nějakého kamaráda... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Start/všechny programy/příslušenství/systémové nástroje/obnovení systému. Tam vybereš obnovit předchozí stav počitače a zvolíš datum na který to chceš obnovit. Pak potvrdíš a čekáš a doufáš že se to povede, pokud ne tak se to dá vrátit zase zpět. Jinak pro příště pamatuj: Zalohuj, Zalohuj, Zalohuj, Zalohuj, a Zalohuj;)

Jo a ještě jedna věc, píšeš že jsi to měl na ploše, to nějak nechápu, na ploše nemají složky a soubory co dělat, tam mají být jenom jejich zástupci.

[upravil dne 5/12/07 Radek Hurvajz]

tak to mam, rikam jen ty foky jsem mel na plose, kvuli te me... Ona s tim moc neumi a do tech fotek leze furt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Start/všechny programy/příslušenství/systémové nástroje/obnovení systému. Tam vybereš obnovit předchozí stav počitače a zvolíš datum na který to chceš obnovit. Pak potvrdíš a čekáš a doufáš že se to povede, pokud ne tak se to dá vrátit zase zpět. Jinak pro příště pamatuj: Zalohuj, Zalohuj, Zalohuj, Zalohuj, a Zalohuj;)

Jo a ještě jedna věc, píšeš že jsi to měl na ploše, to nějak nechápu, na ploše nemají složky a soubory co dělat, tam mají být jenom jejich zástupci.

Nástroj obnovení systému obnovuje jen systém, neumí obnovit smazaná data...Umí vrátit změny pouze, co se týká ovladačů nebo nastavení systému. Data (obrázky, videa, texťáky) musíš obnovovat pouze přes speciální programy... Na plochu se samozřejmě dají dát i jiný věci, než jen zástupci...Já tam toho mam taky dost, ale když vim, že např. budu přeinstalovávat Wokna, tak si udělám zálohu svých dat z plochy na jiný oddíl harddisku....

[upravil dne 5/12/07 Stifler]

No nejsem si tak uplně jistej, ale je možný že obnovuje jen systemový data. Jinak na ploše samozřejmě mužeš mít co chceš ale za prvé se to všechno načítá při startu compu což brzdí, a za druhý je to na "C" což je systemový disk, kterej když se systém složí tak těžko zachráníš, já mám data na D,E,F, a v podstatě bych zálohovat nemusel, jenže to by ty disky museli být bezporuchový a nezničitelný, takže platí: pravidelně zalohovat

Macik.83: zkus tenhle programek, kdysi jsem ho použil několikrát k obnově souborů na SD kartě a s uspěchem, možná že ti pomuže - http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/bezpecnost/bezpecne_mazani/restoration/

[upravil dne 5/12/07 Radek Hurvajz]

:bojim, nenasel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Start/všechny programy/příslušenství/systémové nástroje/obnovení systému. Tam vybereš obnovit předchozí stav počitače a zvolíš datum na který to chceš obnovit. Pak potvrdíš a čekáš a doufáš že se to povede, pokud ne tak se to dá vrátit zase zpět. Jinak pro příště pamatuj: Zalohuj, Zalohuj, Zalohuj, Zalohuj, a Zalohuj;)

Jo a ještě jedna věc, píšeš že jsi to měl na ploše, to nějak nechápu, na ploše nemají složky a soubory co dělat, tam mají být jenom jejich zástupci.

[upravil dne 5/12/07 Radek Hurvajz]

tak, se mi VSECHNO vratilo do puvodniho, ale fotky se mi vratily bez fotek:myslim

Co s tim, mam jen prazdne soubory...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Radek Hurvajz

...na ploše samozřejmě mužeš mít co chceš ale za prvé se to všechno načítá při startu compu což brzdí, a za druhý je to na "C" což je systemový disk, kterej když se systém složí tak těžko zachráníš...

Já si samozřejmě na plochu dávám jen věci, co potřebuju rychle najít a nechce se mi to hledat někde v podsložkách na HDD, tak si to hodim na plochu - např. soubory stažené z netu....Jinak samozřejmě mam svůj HDD rozdělenej na systémovej disk (C:) a na datový disk (D:) a E: na druhej operační systém....Na Céčko si dávám jen holej systém, ovladače a programy...veškerý hry, fotky, videa a jiný svý data mam samozřejmě na datovym disku Déčku....a takhle tio dělám a doporučuju každýmu, kdo si ode mě nechá stavět počítač na míru....

horsi kdyz ti nejaka aplikace pak pracuje s datama na D: a padne napeti v siti a PC se resne.... :( No a po najeti je D: nepouzitelne a jde jedine format, bo vsechny programy na spravu sisku mas samozrejme ulozeny na tom D-ecku, ze.:(:(

No vždyť píšu: Zálohovat, Zálohovat, Zálohovat. Takže to mám zálohovaný na CD;) A "C" mám zaGhostovaný, takže obnova systemu i s nainstalovanýmy programy v připadě potřeby trvá tak 10 min

[upravil dne 6/12/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

macik.83: takze fotky jsi mel ulozene na plose a pri odinstalovani nekterych programu se smazaly? :myslim

[upravil dne 7/12/2007 Pata]

Presne tak, kdyz jsem dal obnoveni systemu, tak se mi vsechno vratilo do puvodniho stavu, fotky se objevily take, ale bohuzel jen prazdne soubory...:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...