Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P405 - výměna předních světel


Čeněk

Recommended Posts

Demo, Čeněk: Chlapi, posílali jste celý lampy nebo jste vymontovali jen ty stříbrný paraboly? Získal jsem za super cenu obě lampy (H4+H1) i s motorkama bez skel a chci si je dát do kupy.

I s fungl novýma sklama mě to v kompletu vyjde na necelý tři litry, což je oproti 4400,- za jednu kompletní lampu bez motorku v Kelly úplně zadarmo;):D Hlavně budu mít konečně celý lampy bez ulámaných držáků:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Demo, Čeněk: Chlapi, posílali jste celý lampy nebo jste vymontovali jen ty stříbrný paraboly? Získal jsem za super cenu obě lampy (H4+H1) i s motorkama bez skel a chci si je dát do kupy.

I s fungl novýma sklama mě to v kompletu vyjde na necelý tři litry, což je oproti 4400,- za jednu kompletní lampu bez motorku v Kelly úplně zadarmo;):D Hlavně budu mít konečně celý lampy bez ulámaných držáků:D:D:D

Jenom paraboly. Zůstaly tam jen držáky žárovek, ty sem nemohl sundat - nešlo to :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Panove dotaz, jak jsme se tady bavili na zacatku, jestli jdou lampy ze stareho modelu dati do noveho - rikali jste, ze mechanicke uchyneni je stejne, jen ze nepujdou regulovat. Ted se ptam, jestli svetla ze stareho maji stejne konektor jako u noveho modelu. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Demo

Tak ted jsem se pokousel vymenit lapmy. To je fakt zkurvene udelany. Neda se tam rozumne dostat. Chlapci, jak se sundava naraznik? Nesly by do toho narazniku udelat jen otvory pro nastroje? Diky

Otvory pro nástroje? To se mi zdá jako blbost, jestli to teda dobře chápu. Je to jednak dost drastický, a v nárazníku je navíc výztuha a plastovej držák.

Světla jsem dneska vyndával taky. Měl jsem teda už dole i nárazník, což mi to trochu usnadnilo. Teď jsem ho tam byl narafičit zpátky, abych vyzkoumal, jak to světlo vyndat s nasazenym nárazníkem.

Každopádně musíš vyndat mřížku (dva TORXy zepředu, dva šrouby u světel, vyrazit ten kolík u západky kapoty).

FOTO1.jpgFOTO2.jpg

Na prvním obrázku jsou vidět čtyři šrouby (resp. díry po nich). Levý horní už máš vyndaný (mřížka), pravý horní není problém. Ten co je na obrázku vlevo dole je podle mého názoru bez sundání nárazníku nepřístupný. Na druhou stranu o něm není zmínka v HAYNES manuálu (a nárazník tam mj. taky nesundavaj), takže tam možná nemusí být. Já ho tam teda jak vidíš mám, zůstal tam i s utrženym kusem plastu světla (nejspíš to upadlo při nehodě před mnoha lety). Takže kdo ví, jak to s tím je, to třeba někdo doplní.

Ten co je na kraji dole by měl jít s trochou šikovnosti odšroubovat taky, když vyndáš blinkr a lištu pod světlem, viz. druhý obrázek (na tom šroubu pro ilustraci visí klíč).

Moc místa tam sice není, ale je to rozhodně lepší než sundávat nárazník. Tomu bych se snažil každopádně vyhnout, protože by se ti taky mohlo stát, že už ho nedáš zpátky, resp. si přiděláš dost práce. Já jsem většinu těch šroubů ukroutil, a především u těch co jdou zepředu z nárazníku dovnitř by to pro tebe byla docela prekérka (a ty jsem urval 3 ze 4). I boční držák může být ve stavu, který by ti nedovolil to vrátit zpátky:

FOTO3.jpg

Sám bych měl dotaz na někoho kdo o tom něco ví.. Mám světla H4+H1, ale pravé je po ráně na roh dost potlučené. Parabola, chrom rámeček, sklo a motorek naklápění jsou OK (když nepočítám že parabola je slepá a sklo opískované), ale samotná plastová krabice je prakticky zničená. Jak se tato krabice liší u světel H4+H1 a klasických H4? Dalo by se to nějak jednoduše (nebo i složitě) předělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me uz take paraboly dosly a mam uz i vymeneno, a sviti to o 100% lip. jeste tam dat nejaky zarovky s lepsi svitivosti a bude to uplne ok.

To Demo: Ten naraznik je fakt hruza, chce to mit dobre nervy a pohrat si s tim... Preju at se zadari:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na rozdil od tebe, mam pohodlnejsi auto nez je ta mala 405. A podstatne vykonejsi :)

Karle - mas problem s tim, ze ti nekdo rekne pravdu? Plno veci je na 405 dobre navrzenych, ale nedomyslenych. Proste zkurvene udelany.

[upravil dne 7.2.2008 Demo]

[upravil dne 7.2.2008 Demo]

[upravil dne 7.2.2008 Demo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...