Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Legenda neumírá - Peugeot 205 a jeho varianty, akční série, limitované edice, legenda která není jen číslem a má mnoho podob


jarajarda

Recommended Posts

Původně zaslal: vinorak

mám sice Color line ale z výbavy mi zbylo pouze: Střešní okno(občas teče), barevný tapecy na dveřích, červenej koberec, naklápění světel (funkční jenom na jedno světlo), tónovaná skla a pruhy na dveřích :D

Máš nějaký původní fotky? Color line tu není, tak sem něco nafoť, taky sis ze "sociála" dělal auto jo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: vinorak

mám sice Color line ale z výbavy mi zbylo pouze: Střešní okno(občas teče), barevný tapecy na dveřích, červenej koberec, naklápění světel (funkční jenom na jedno světlo), tónovaná skla a pruhy na dveřích :D

Máš nějaký původní fotky? Color line tu není, tak sem něco nafoť, taky sis ze "sociála" dělal auto jo:D

no možná původní sedačky a původní přístrojovka, ale budu muset hledat.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme se dostali až k té Indianě, tak se musím přiznat, že jsem jednu taky vlastnil, ale použil jsem jí na díly do mojí 205. To že to byla indiana jsem zjistil až když byla kastle ve šrotu:mad::mad:, všimnul jsem si toho štítku na kufru:mad: a i na tom plastíku vedle víčka nádrže bylo napsáno Indiana (ale v té době jsem ještě vlastně ani netušil, že se nějaká 205 Indiana vyráběla). Auto jsem tenkrát koupil od jednoho chlapíka, leželo mu to dlouho na zahradě, manželka mu nadávala, že se chce opalovat a nemá kde, ale on se toho pořád nemohl zbavit, protože od toho neměl papíry (dotažený z Němec). Já to vzal jenom proto, že to bylo skoro úplně zadarmo a že v tom byl stejnej motor jako mám já a potahy vevnitř byly Roland Garros (ale s načerno obarveným potahem mezi bílou kůží). No prostě velice levnej zdroj dílů pro moje auto.

Takže to vlastně byla Indiana, ale uvnitř Roland Garros, někomu se asi ty tašky na dveřích co má idniana moc nezamlouvaly:D:D:D

Smutnej konec Indiany:(:(

Indiana01.JPG

Indiana02.JPG

Indiana03.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

na předních blatnících. Ale jelikož při koupi byly oba stříkány tak to nemám. Koukal sem do serviceboxu a tam to taky nemůžu najít... že bych to koupil:D

není problém, pokud to moc chceš tak mi pošli jak to má vypadat, nebo zajdi do reklamky...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

na předních blatnících. Ale jelikož při koupi byly oba stříkány tak to nemám. Koukal sem do serviceboxu a tam to taky nemůžu najít... že bych to koupil:D

Do servisu na Peugeotu je hrůza koukat, auto bych si tam sice pěkně vyšperkoval, ale dát třeba 2500Kč za těsnění na jedno okno ke kabriu....:o:o:o:D:D:D:D:D, nebo třeba 70000Kč za komplet novou střechu.....ceny aláá Evropská unie:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...