Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406-dotaz


Ludmila

Recommended Posts

Dobrý večer.Chtěla bych se zeptat zda je možné když mám svou 406 2.0 hdi koupenou na splátky od Ge-auto kredit-což znaméná že auto je sice moje ale velkej TP mají oni prodat nebo vyměnit za jinčí auto.To mé má jen 66kw a to je málo.Měla jsem silnější auto a tohle fakt není moc ono.Koupil mi ho přítel do práce.Je to combík r.v.1999.Myslíte že by bylo možný jej s někým třeba vyměnit za něco silnějšího stím že by holt nebyl napsanej ve velkým TP?Mám ho ve firmě a ty splátky si můžu odečítat,takže to mě netrápí:).jen chci něco silnějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludmila

Dobrý večer.Chtěla bych se zeptat zda je možné když mám svou 406 2.0 hdi koupenou na splátky od Ge-auto kredit-což znaméná že auto je sice moje ale velkej TP mají oni prodat nebo vyměnit za jinčí auto.To mé má jen 66kw a to je málo.Měla jsem silnější auto a tohle fakt není moc ono.Koupil mi ho přítel do práce.Je to combík r.v.1999.Myslíte že by bylo možný jej s někým třeba vyměnit za něco silnějšího stím že by holt nebyl napsanej ve velkým TP?Mám ho ve firmě a ty splátky si můžu odečítat,takže to mě netrápí:).jen chci něco silnějšího.

no zalezi na tom jak mas napsanou smlouvu a jaky obchodni podminky si podepsala. V zakladu to znamena pozadat o doplaceni, oni ti vycisli absolutni nesmysl a ty zjistis ze bys musela bejt blazen abys to doplacela

pred cca 10 dny sem byl v teto situaci taky uz objednane nove auto a pak sprcha od uverove spolecnosti viz zde

tu vymenu nevymenu bych asi neriskoval:bojim

[upravil dne 3/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Jestli se Ludmilo nebojíš papírování, tak to klidně prubni, ale očekávej "tisíce a tisíce děkovných dopisů" mezi tebou a zmíněnou společností. Zde totiž platí známé pořekadlo : Když ptáčka lapají....... Jak píše buml, fakt záleží na smlouvě. Před pár lety jsem řešil podobný problém s Felicií a nakonec jsem z nápadu ustoupil. Byla to společnost GE M.B. a jinak než dopisováním se mnou komunikovat nechtěli. Asi měli rádi psaný text:aut Infolinka samořejmě také byla, ale tam se toho člověk moc nedověděl. Vše končilo větou : Napište na uvedenou adresu...... Ale je to už pár let.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak do toho asi nikdo nepude pac kdyz to tvoje auto pak roseka tak tobe zbydou oci pro plac pac rekne to neni moje :c) Nebo spacha nejakej prestupek ci zlocin a prvni za kym pudou si ty :c) Ja osobne bych od tohodle dal ruce i nohy pryc :c)

Maximalne vymena s nekym v rodinne, ale to je v podstate este horsi :c)

[upravil dne 4/12/07 mitch.mb]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

vidím to jen tak, dokončit leasing a pak si můžeš dělat co chceš až bude tvoje.Měl jsem taky Lagunu u GE kap.a stačilo poprvé a naposled.Skončeno předčasně DN a pak to ukončování a další běhání.

A velice pochybuji že by šel někdo ze silnějšího do slabšího motoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...