Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AKCZ ; BOSSCZ-video


Medion

Recommended Posts

Ahoj, jako taková jízda je docela bezohlednost. Kdyby ti tam ten cyklista vjel, tak budeš koukat jak péro. Nevím co si chceš takovou jízdou dokázat. Zajeď si spíš na okruh. Tam se můžeš vyblbnout jak chceš ale na takové silnici jezdit jak prase s rizikem, že se tam může stát tragédie, kterou si budeš dosmrti vyčítat, se není čím chlubit. Nebo kdyby to bylo na silnici první třídy, kde není provoz a je dostatečně široká, tak mávnu rukou ale tohle je hnus.

Nic proti tobě ale zamysli se BossCZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až někoho srazíš, tak se třeba potkáme u nás v práci. Takové babičky nám tam uklízej kanceláře. Vytíraj, vynášej koš a dělaj co jim přikážeme. A jestli si myslíš, že metr je v takové rychlosti bezpečná vzdálenost, tak seš blázen. Děláš ze sebe momentálně hrdinu ale kdyby jsi tam někoho sejmul, tak se tam rosypeš jak troska. Taky jsem párkrát jel jak kokot ale uvědomil jsem si, že kdybych se rosekal nebo nedej bože někomu ublížil, tak neublížím nejen sobě ale i osobám blíským svě rodiny i rodiny oběti. Rodiče mě nevychovávali a necpali do mě peníze abych se zmrzačil nebo zabil z blbosti.

Ti kteří tomu tu fandí mě zklamali. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...