Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2.0 HDi spodny silentblok. Menil ho niekto?


silex

Recommended Posts

Původně zaslal: silex

Je to podstatne lepsie. Spojku mozem aj na volnobehu kludne pustit bez toho ze by sa roztriaslo cele auto do nepricetnosti. Takisto pri starte a vypinani motora tak netrasie autom.

Este mam podozrenie na lavy silentblok (pri prevodovke), lebo pri starte pocut jemne klepnutie z lava.

Vymenu zvazim podla ceny silentbloku, lebo to nie je akutne.

Nevie niekto kolko stoji?

ten bude o nieco drahsi :D:D

asi myslis tento.... cca 1200 Sk

18743.jpg

[upravil dne 10/12/07 marisw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: silex

To nie je tragedia. Ale za 2500 by som sa na to vyprdol.

Predpoladam ze tento kus nebude robit problem.:)

ten urcite nie....to je mnohem jednoduchsie, len musis demontovat viac veci....vyhodit, vduch filter, baterku, stojan pod baterkuo a este nejake malickost aby si sa k nemu dostal....:)) :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: silex

Tak som vymenil aj ten lavy. Vibracie motora sa uz nezmenili, ale buchnutie pri starte zmizlo.

Cena 620 Sk (Febi). Narocnost prace - detska hracka.

620 SK...to je super cena, ked som kupoval tiez nie origo peugeot ale nieco ine, nie zrovna febi tak stal vyse 1000SK...

super, gratulujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 12 let později...

Zdravim. Zistil som že spodný silentblok motora mám zle otočený. pevnou časťou by mal byť na 6 a 12 hodine ale mám ho pootočený a pevné časti sú na 9 a 3 hodine... autom mi strašne trhne pri pustení a pridani plynu, pri preradení....akoby motor chodil dopredu a dozadu.... Môže to toto spôsobovať? díky

Upraveno uživatelem speedy585
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten spodní silentblok je tam proto, aby se motor moc netřepal, to je jasné, takže by měl být nalisovaný ve správné poloze :myslim

potom zkontroluj ten velký silentblok na straně rozvodů (alternátor), musíš trochu pozvednout motor na té straně, často bývá urvaný...,silentblok u převodovky bývá vždycky OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak len pre kompletné info, dnes som dal von silentblok pri rozvodoch a zistil som že je totálne odtrhnuty... V zamontovanom stave to nie je vidno.. ale až ked som ho povolil zo šrobov su z neho dva kusy... Ďakujem za rady, nový kus je objednaný, dúfam že to na to moje trhanie pomôže a možno zmiznú aj iné pazvuky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...