Jump to content
amperr

Peugeot startuje ale nechytne

Recommended Posts

mám 206 která točí starterm ale nechtne a na palubce se nerosvítí kontrolka pontroly PC a nejde čerpadlo co dělat je to 1.1i 44Kw rv.2002

Bez toho, abys blíže popsal motorizaci, asi těžko. Jasnovidec tu , tuším, není....:bojim

Vo fous rychlejší....:papa

[upravil dne 2/12/2007 Hafity]

ale co nefunguje co je odpojené klíče mám dva originální,co je za funkci imobilizeru: nejde jiskra nebo čerpadlo nebo jak se projevuje ?? a to že kontrolka kontrola motoru na palubce nesvítí

A předtim to startovalo normálně ? Resp. přestalo to startovat zničeho nic? Provedl bych kontrolu pojistek v mot. prostoru , pokud netočí pal . čerpadlo tak zkusit konektor zda-li jde do něj proud .

Přeji příjemný den a jsem s pozdravem

Trávniček Petr

skladník Peugeot

DOMANSKÝ, spol. s r.o.

koncesionář

PEUGEOT, CITROEN, HYUNDAI, MITSUBISHI

INFO: prodej náhradních dílů: +420 284 000 542

Internet: www.domansky.cz

E-mail: petr.travnicek@domansky.cz

PRAHA-ZDIBY - 0km Teplické dálnice D8/E55

ano to tutu jezdilo uplně v cajku ale zničeho nic po příjezdu do práce a naslednému pokusu o odjetí asi po 10 hodinách už jsem frčel na laně,pojistky jsem kontrolaval asi 2x a do čerpadla proud nejde

kontrolka diagnostiky se nerozsviti ani při otočeni kličku do zap. polohy? ani v tuto chvily nejde proud do čerpadla? Je možné že se neodblokovává imobilizér.

Původně zaslal: amperr

a imobilizer je napojen na čerpadlo nebo na zapalovaní,ano kontrolka se nerosvítí ani v jedné poloze klíčku

nemusi to mit spojitost, třeba jen opravdu nahodou praskla žarovka , tento model má už BSI , může být problem i zde , doporučuji diagnostiku tam je jistota zjištění závady.